Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość female20
stare dobre d-bomb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha ale fajnie, masz mature, super, wyluzujesz sie przed nia, nie martw sie matura- kazdy zdaje, corka zdala z wielkimi klopotami z matmy a polski to byla bajka , ten ustny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOCNY MARKO
pomarańczowe lato 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOCNY MARKO
Cliver & M.I.G. - Pijemy do samego dna szalonej nocy moc jest w nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
ale wspomnienia przy tej nucie pomaranczowe lato:) matura jutro a ja sobie siedze z wami przy disco:) fajnie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Megam pomaranczowe lato, studentko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOCNY MARKO
tropic lekcja tanca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisanie z nami przyniesie ci szczescie na maturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
mam nadzieje hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha zjechalismy na disco polo, studentka niedlugo idzie na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
hehe to fajnie jej tez bym sie na weselu pobawila bo u mnie narazie nikt sie nie chce hajtac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
wiecie co tak aporopo tanca to mam takie marzenie zeby kiedys sie nauczyc tanczyc tanga z moim mezczyna jesli go w koncu spotkam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
chodzilas na kurs tanga ? trudno bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapiszecie sie na kurs tanca jak go poznasz. Teraz tyle tych kursow. Przypomnial mi sie chlopak z podstawowki ktory kochal Limala- piosenke Too shy, gdy slysze ta piosenke zawsze o nim mysle- umarl majac tylko dwadziescia pare lat, byl bardzo mily ale pil i zapil sie na smierc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
Antonio Banderas - Take the Lead - Tango scene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilam na kurstanca bylo tango,disco fox, jive, cha-cha, rumba,samba, walc angieski,wiedenski, foxtrot ,rock and roll,twist. polka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
i kiedys jeszcze chcialabym sie nauczyc tanca na rurze:) ale to juz bede demonstrowac dla meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taniec na rurze to taniec bardzo zmyslowy i on napewno ucieszy sie jak bedziesz dla niego tanczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwiazki sa dziwne, bo jak dwoje obcych sobie ludzi moze brac slub?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:49- hahaha ciekawe stwierdzenie, rzeczywiscie to dwoje obcych ktorzy robia rodzine, tez kuedys o tym myslalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:53- :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwoje obcych ludzi wlasnie po slubie koscielnym staja sie nie obcymi, staja sie swietoscia. I dzieci z nich tez sa swietoscia. Tak jak papiez jest po kanonizacji i uznano go po tym za swietego. Tak samo z rodzina. Gdybym ja wtedy miala ta madrosc co teraz... Czyli ja nie mam slubu koscielnego z moim to jest mi obcy chyba w takim razie. Musze pomyslec glebiej. Mojemu bylemu mezowi nie wybaczylam bledu a mialam z nim swieta rodzine. Czyli kto rozbil rodzine? Ja ze zostawilam czy on ze zniszczyl? Chyba rozbil ten kto naruszyl swietosc-podeptal ja. To jest takie proste a czlowiek tak duzo o tym mysli. Rodzina jest swietoscia, jest poblogoslawiona, powinna byc nietykalna. Dziewczyny jak bedxiecie mialy rodziny broncie je jak lwice zeby inna lwica wam do gniazda nie wlazla i nie zagryzla waszej rodziny. Poznajcie dobrego faceta bo zli niszcza swietosc po slubie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba sie wzruszylam, jakie to wazne by wybrac wartosciowa szlachetna osobe, by rodzina byla szczesliwa i trwala, ciagle powtarzam corce : to bedzie wtedy ON gdy bedziesz czula sie wazna dla niego, to on ma szalec za wami, starac sie o was, zabiegac i mowic: zrobie wszystko bys byla szczesliwa. Dziewczyna oczywiscie tez musi duzo z siebie dac by odwzajemnic szczescie ktore on wam da, faceta trzeba bardzo wspierac na co dzien, gdy ma klopoty gdy ciezko pracuje. Warto wtedy inwestowac w taki zwiazek uczuciem. Kobieciarzy zlodziei i alkoholikow omijajcie z daleka, nie badzcie tez z takimi o ktorych musicie sie bardzo starac a oni maja to gdzies i nic nie robia dla was i nie chca was tak jak byscie tego chcialy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
ja bardzo duzo o tym myślałam. dlatego tak bardzo staram sie rozsadnie postrzegać chłopaka bo szkoda mi czasu na marnowanie go przy nieodpowiedniej osobie, a że czuje powołanie do założenia rodziny, to trzeba patrzeć przyszłościowo, jak wyglądałoby nasze małżeństwo i jakim byłby ojcem dla naszych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to dla panow: Szczesliwa zona to szczesliwa rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie, szkoda czasu na posrancow, ktorzy jeszcze z pieluch nie wyrosli i mysla tylko o cycku(doslownie) . Facet ma byc meski powazny uczciwy a nie jakas dupa posrana za ktorym trzeba latac jak za gowniarzem malym zeby tylko nie zrobil nic glupiego albo zeby nie uciekl gdzies. Facet ma byc konkretny i staly w uczuciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) mój ksieciunio chciał dzisiaj do mnie przyjechać ale mu napisałam ze cały dzień będę oglądać filmy i jeść chipsy:) zrezygnowal haha, jeju wczoraj zdałam sobie sprawę ze ja go chyba juz nie kocham, choć pisałam Wam co innego. Female20 u mnie równo 2 lata mijają od mojej matury, tylko sie nie ucz juz:) co najwyżej przypomnij sobie większe lektury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybor kierunku to prxyszlosc i wybor faceta to przyszlosc. Wybieracie kierunek by miec prace w ktorej bedziecie szczesliwe i bedziecie chetnie do niej chodzic. Tak samo wybor faceta. Tylko kierunek wybrac latwiej niz faceta. Nad tym drugim trzeba sie poglowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×