Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Z******te mam jeszcze takie ćwiczenie ze kładziemy sie na plecach, uginamy nogi w kolanach i ręce wyprostowane na macie, i unosimy biodra do góry, tak wysoko jak tylko możemy i wytrzymujęmy tak chwilę. Ja to robie po 200 razy z 5 sekundowym wytrzymaniem. Napięte sa i uda i pośladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Avii to cw. wlasnie ze nie odrywasz stp i pupy od podlogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Avii podxiwiam, ja za chiny tego nie zrobie z podnoszeniem bioder haha, tylko kilka razy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
ja zrobie. kiedys robilam takie cwiczenie : lezysz na podlodze , rece wzdluz ciala nogi w lekkim rozkroku podnosisz i za głowę ciagniesz tak by dotknac stopami podlogi i wracasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dzięki. Ale to podnoszenie bioder jest proste, jak na pierwszy raz możesz je lekko podniesc, dopiero później stopniowo coraz wyżej. Podobno "deski" robią cuda, tyle ja kompletnie nie mogę tego zrobić, wysiadam juz po 30sek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ale fajny temat, czesto widze taki temat o pomniejszaniu zoladka, zamiast robic sobie krzywde operacjami to powinni ostro wziac sie za siebie i cwiczyc to by nie musieli wycinac zoladka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te deski to podnoszenie booder tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdy podnosze biodra to podnosze tez cala sie na lokciach? Haha tylko zrobilam 3 sztuki, bede to robic bo dupka pracuje fajnie tylko lokcie bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość tylko ze wiesz nie każdy ma tyje motywacji, no i niektórzy mają jakies tam choroby ze konieczna jest operacja. Ja np. efekty widziałam dopiero po 2 miesiącach, a to dlatego pewnie ze jestem szczupła(chyba) gdybym była grubsza to efekty były by szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aviii 15.59- troszke nie rozumiem :) w kleku i co z noga? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, deski to co innego. Deski to, połóż sie na brzuchu, a później oprzyj sie na łokciach, kurde nie wiem jak to wytłumaczyc chodzi o to ze ciężar ciała opiera sie na palcach u stop i łokciach, cholernie ciężkie to jest. Wpisz sobie w google deska ćwiczenie, lub plank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po brzuszkach chce mi sie rzygac i zrobid tylko 3 haha, nie bede robic tego dziadostwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa tez takie place zabaw do cwiczen za darmo zamiast silowni hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość podnoszenie bioder jest bez udziału łokci. Leżysz sobie, nogi zgiete (tak jak do porodu):), ręce wyprostowane leżą wzdluz ciala i podnosisz biodra do góry. Łokcie sa tutaj nie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
od brzuszkow tez kregoslub mozna nadwwyrezyc i ponoc guzik sa warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
gosc- unoszenie pupy to jest tylko nogi maja byc pod katem 90 stopni i jak pupa jest w gorze to trzeba chwilke przytrzymac i spiac miesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to wcześniejsze ćwiczenie to pozycja (jak na pieska ), nogę wyciagasz do tylu, uginasz w kolanie i podnosisz do góry tak, ze czujesz jak pracuje ci tyłek. Jak nie rozumiesz to znajdź mel b na tyłek tam jest to ćwiczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa juz wiem z ta noga. To prawda ze sa takie place dla dzieci gdzie sa tez urzadzenia silowe i fitnesowe. Nawet niedaleko mnie takie jest, tylko zawsze zajete. Dziewczyny jezzcze na talie mam takie kolko tzn takie cos plaskie okragle ktore sie obraca- stoje na tym i sie krece. Kupilam to w sportowym sklepie za 23 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha najbardziej mi sie podoba najprostrza wersja deski. Juz wiem o co chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deska na pierwszy rzut oka wydaje się takim prostym ćwiczeniam, ale jest cholernie cięzkie! Ja nie daje rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a lydki? Mimo dosc dobrej figury mam problem. Te cw ktore wam opisalam robia ladna talie ale nic nie wiem o lydkach. Mam genetycznie troche tluste lydki, odklada sid tluszcz od kolan do kostek bez wyraznych miesni. Mimo roznych cw nic na nie nie dziala. Lubie sukienki a nie moge ich nosic. Masowalam masazerem ale nic, tylko skora byla ladniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy bylam na silowni to czulam potem ze sa w gorszym stanie, stepowalam troche i byly bardzo ociezale, ten tluszcz nie chce odpuscic z lydek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O łydkach, tzn. o ćwiczeniach na łydki nic nie wiem, ale na pewno w necie coś znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz caly net oblazlam z tymi lydkami i ponoc tylko liposukcja zostaje, to jest genetyczne, taka budowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×