Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
Czyli tak, biust bedzie w miejscu jesli bedziesz wykonywac to co ja robie, talie mam troche zarosnieta kozuszkiem ale ona jest, biust maly tez do oszczedzenia. Kladz sie na podlodze na plecach, to cw jest dla najbardziej leniwych czyli dla mnie a robie to godzine dziennie. Na plecy, kolana podkurczone, trraz kladz zlaczone obie nogi raz w prawo raz w lewo dotykajac podlogi, poczujesz jak pieknie pracuje talia i sciegna bioder, biust jest w miejscu. Jesli nie zrozumiesz to zapytaj. Chodzi o przerzucaniu obu zgietych nog w kolanach raz na lewo raz na prawo dotykajac podlogi, poprostu bujaj sie raz w lewo raz w prawo, nie musisz podnosic stop do gory, stopy w miejscu i pupa tez. Jak cos to pytaj. Poten naucze cie innego. Mata do tego najlepsza albo koc. Uwazaj na kosc ogonowa , mi na poczatku obtarla sie skora tak od tego przerzucania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
kojarze jak to moze wygladac. dzieki:) sprobuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od talii w gore jestes bezpieczna, prawie bez ruchu, rece moga byc pod glowa dla wygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
masz cos jeszcze? ja to chcialabym jeszcze uniesc tylek i najlepsze chyba przysiady ze sztanga, tylko kompletnie nie wiem w jakich to robic czestotliwosciach i jaki ciezar do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Female ja tez jestem klepsydra i wiesz jestem przy kosci ale jak to cwicze to talia teraz jest bardziej o wiele widoczna jak kiedys i nie widac tak nadwagi u mnie dzieki wycwiczonej talii, mam 30 cm roznicy. 100 biodra, 70 talia. Za chuda nie moge byc bo trace wtedy biust, dlatego dbam jedynie o wyszczuplenie talii pupy i nog. Wszystkie cw na nogi robie w powietrzu bo sa zbyt masywne na obciazajace cwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
dziala to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na sztangach sie nie znam ale to chyba raczej na talie nie bardzo. Tak, u mnie dziala tamto cw. Zaraz napisze ci drugie. Chodzilam na silownie ale nie uzywalam ciezarow, ale tam by ci powiedxieli co i jak. Zaraz napisze drugie cw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
ja mam wymiary 94/69/95 wiec masz talie widoczna to moze te cw dobre sa:) nie chce z biustu wlasnie stracic. jeszcze tylek chce cw uniesc tylko tak by oszczedzac biust. masz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te na talie to rowniez na brzuch jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no kto usunal to :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za moment wroce do was tylko ide glowe umyje bo mam tlusta od 2 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
pewnie tak na pewno czuc brzuch przy tym . poloz sie i sprawdz czy czuc prace miesni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siad z podkurczonymi nogami, rece na talii lub wyciagniete do przodu. Tak jak siedzisz to pupa siedzi na pietach, teraz unies pupe do gory, czyli tak jak kleczy sie prawidlowo w kosciele, teraz prawym posladkiem zjezdzasz na podloge, podnosisz sie znow do kleku i teraz lewa strona opada na lewo i znow do kleku i tak na zmiane, biust sie nie rusza. Ja leniwa ulatwilam sobie ze nie podnosze sie do prawidlowego kleku tylko przerzucam pupe raz na prawo raz na lewo siedzac sobie pupa na pietach caly czas. Tu talia masakrycznie pracuje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo czuc prace miesni przy tym 1 cw, brzuch tez mi spadl po tym, female masz piekne wymiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
aaa kojarze to cwiczenie ono ladnie angazuje rzeczywiscie:) ile razy to robisz i co ile dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
dziekuje ale jeszcze trzeba popracowac troszku:) po maturze zaczne treningi i sprobuje tych cwiczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robie prawie codziennie, pupa tez od tego szczupleje, na pupe specjalne to tak jak pies robi siku- taka pozycja- brzydka pozycja ale skuteczna haha i tak podnosisz ta noge po 20 razy kazda lub w tej pozycji ale noge wyrzucasz do tylu jakbys chciala kogos kopnac stopa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.20. Nie jest usuniete, to pierwsze cw. Jest na poprzedniej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
dzieki za cwiczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze mam dla was jedno z******te cw ale to troche dla wytrwalych, ja rzadko to robie. Jedna aktorka powiedziala kiedys ze tylko to jedno cw wykonuje i jest zadowolona z figuru. 40 polprzysiadow, potem chodzic nie bedziecie mogly, beda nogi mdlaly i bedzie szybki oddech. Teraz to zrobie. 40 polprzysiadow naraz w lekkim rozkroku bez odpoczynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha zrobilam ich 50 i ledwo zyje, serce wali jak glupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ćwiczeniach mowa:) gość tez sprubuję tych twoich ćwiczeń, ja na nogi robie to co Ty, ta pozycja sikajacego psa:) mel b ma fajne ćwiczenia. female na pupę to polecam właśnie mel b, mi sie podniosła, i jest bardziej jędrniejsza odkąd ćwiczę. Choć i tak nie jestem zadowolona z moich rozmiarów, biodra 90, talia 70, biust 90 ze stanikiem push-up:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy chcesz podniesc pupe to cwicz z krzeslem. Stawiaj raz jedna raz druga stope na krzesle a potem gdy ja bedziesz sciagac wyrxucaj ja mocno do tylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robilam tych półprzysíadow, squaty sie nazywaja 100 dziennie. Ale juz nie robie, z lenistwa, ale może wrócę do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
dzieki za propozycje wszystkie. tylko zaznacze ze zalezy mi na tym by nie stracic w biuscie. to musza byc szczegolne cwiczenia bo np brzuszkow juz robic nie bd bo angazuja klatke piersiowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Avii ty tez masz piekne wymiary :) dziekuje ze poradzilas cw mel b. Zobacze na necie, tez lubie miec ladna pupe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Female to wystarczy ze tamte bedziesz robila o ktorych pisalam i nie wolno biegac, unikam biegow jak ognia. Gdy sie biega pupa opada i wszystko opada. Biegaczki nue sa ladne haha no ale te zawodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z początku nie wierzyłam ze mi sie coś poprawi, a jednak:) dobre ćwiczenie na dupke jest takie jałtę kleku w tej pozycji, uginamy nogę w kolanie i podnosimy do góry, sprubujcie tyłek z***biscie pracuje, a jak boli później:) to ćwiczenie właśnie od mel b:) Female nie rób brzuszków bo one sa nic nie wartę, ja swojego czasu robilam po 500 dziennie i nic, żadnego efektu kurde. Na necie znajdźcie sobie 10minutowy trening mel b na nogi, tyłek i brzuch polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
kiedys biegalam ale teraz tez unikam.:) haha trzeba szanowac swoj biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pierwsze ćwiczenie to ze kładziemy sie, uginamy nogi i raz na lewo raz na prawo bez odrywania i nóg i pupy od podłoża tak? Bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×