Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
Ja mam jak druty i leca mi na gebe te druty takie posklejane straki ooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo juz mamy dwie dziewczyny niebieskie, studenta nie ma dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 18 znów nie ma, martwi się biedny. Wspominał, że ma kolokwia i zaliczenia, to niech lepiej się uczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzialam ze dziewczyna byla dzisiaj chwilke, wczoraj byl spokoj i dzisiaj tez, ogolnie tematy slabo szly ostatnie dni, przewaznie posza o konkursie piosenek i odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wchodze na inne tematy bo tylko jakies glupoty, tylko tutaj czasem wchodze bo glupot tutaj nie ma, ludzie na poziomie i z klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tej eurowizji nie oglądam od dawna, odchudzac się nie muszę, to też nie pisalam. Ludzie ratują się innymi tematami, aby nie pamiętać o tym głównym, który ich tu ściągnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a te ogloszenia na info chlopakow? Ktos wam odpisal? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miss czy ucieklas z tamtego forum gdzie byly gry? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogloszenia na info, taka strona, podawalam wam namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, pogadalam szczerze z właścicielem forum. Napisał, że jeśli ma wybierać, to jego wyrzuci na zbity pysk i że tylko moje słowo i zrobi to od razu. Chyba coś mu pisał, bo od tego czasu ten kretyn nic nie pisze. Chyba go dali na margines, bo może jedna osoba rozmawia z nim. Wygląda na to, że mnie wspierają, czego nie spodziewałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooooo i bardzo dobrze, wreszcie go ktos pozamiatal skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jego życie pozamiata i to będzie bardziej bolesne. Nienawidzę go i kocham zarazem, pierwszy raz tak mam. Mieliście rację, że lepiej wcześniej niż poźniej takie coś wyszło. Tylko, że coś we mnie umarło na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie umarlo na zawsze, a milosc do niego ulotni sie i bedziesz go tylko nienawidzic a potem obojetny ci bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę się ogarnąc, dluzej nie wytrzymam... duzo mi pomoglo to forum, duzo wy mi pomogliscie..ale i tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brakuje wam milosci dziewczyny .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
ja tez muszę się w końcu ogarnąć, bo tak dłużej być nie może..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w takiej pustce, nawet nie moge sie w niej ruszyc.. wszystko jest beznadziejne.a ja nawet plakac nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomaga wspieranie innych, sama o sobie nigdy za bardzo nikomu nie mowilam, wole sluchac innych, juz tak mam, to rodzinne, u mnie w rodzinie wszystkie kobiety sa skryte, same sobie radza z przeciwnosciami losu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
tez czuje pustke i etap placzu juz minął dawno, teraz jest pustka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wlasnie tak mam ze jak mi smutno to sobie ide i placze sobie, klade sie i placze a potem wstaje i jest ok. To moze dlatego wam ciezko bo nie mozecie poplakac sobie. Ja to na zawolanie sobie rycze a potem wracam do zywych jakby nigdy nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
ja też staram się stawić czoła przeciwnościom losu i nie lubię mówić o swoich mega wewnętrznych uczuciach, ale moze tak czasami lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Female co bylo powodem placzu? Nie pisalas nam. Ja kiedys tak mocno ryczalam ze az na rzygi mnie zbieralo tak sue rozczulilam nad soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj wlasnie widac kto jest skryty a kto nie. Ale chyba lepiej byc bardziej otwartym bo wtedy nie jest sie samotnym tak bardzo. Mi najbardziej pomaga wyplakac sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
byl czas kiedy bardzo czesto plakalam a teraz placze tylko kiedy dzije sie komus krzywda i na filmach romantycznych. a propo filmow to caly film nie moglam sie uspokoic i caly chyba przeplakalam z przerwami film ps.kocham cie. to byla masakra no i wciaz ja kocham to tez jak bobr normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nikomu nie mowie co czuje, albo ze mam dola.. tylko wam tutaj. nikogo nie obchodzi co sie ze mną dzieje... ja nie umiem sie zwierzac i nie lubie, po co to komu... zawsze slucham innych ale nie wiem jak im pomoc, co im odpowiadac o co pytac, jak wspierac... nie lubie odwiedzac ludzi i gdy ktos mnie odwiedza, czuje sie nie zrecznie zostajac z jedna osoba, nie wiem co do niej mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dus w sobie tego,ze placzesz .. to tez sa dobre emocje np. na filmach romantycznych..kiedys nic cie nie bedzie wzruszalo i to bedzie zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×