Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość female20
co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie tak, niby poznajemy ludzi przez niego.ale tak naprawde poznajemy sztuczne, innych ich..alterego... potem jestesmy rozczarowani,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marnosc nad marnosciami i wszytsko marne ... wiesz,co ide juz spac :) wpadne jutro, trzymaj sie slonce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo gadaliscie wczoraj jeszcze? Tak teraz internet rzadzi, wszystko jest przez neta- wszystko w ciemno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:* mam teraz migrenę i ledwo żyje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Avii to ta pogoda, u mnie w domu migrena 5 razyw tyg teraz byla, to ta pogoda. Tez chyba masz na pogode. Wiatr deszcz.. takie przyczyny, skoki cisnien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aviimozesz pisac podczas migreny? Ja nic nie widze przed migrena, jestem wtedy slepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę w miarę chociaz chwilami to mam czarna dziurę przed oczami. Wiesz ja nawet sobie kupiłam czarne zasłony do pokoju, gdy mam migrenę w pokoju musze mieć ciemno inaczej nie zasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuuuudentka
ja ide sie przespac, a potem na zakupy i cos zjesc..nie mam sily..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam ciemnoczekoladowe zaslony w pokoju:) i walsciwie zawsze sa zasloniete ze wzgledu na wrazliwosc oczu tez, te migreny mnie zabija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam zasłony u krawcowej na zamówienie, bo nigdzie nie mogłam znaleźć czarnych. No mnie tez wykoncza. Teraz to jeszcze ok, ale jak kiedyś będę miała dziecko? To co wtedy? Kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studentko co ty robilas ze nie masz sily a tak wogole to gdzie sie podziewasz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bedziesz w ciazy nie bedziesz miala migren i jak bedziesz karmic cycuszkiem to tez nie bedziesz miala migren i mozliwe ze na zawsze sie pozbedziesz ich, kazdy przypadek jest inny, ale ciaza przewaznie uwalnia od migren:) no rzeczywiscie czrnych zaslon nie bylo nigdzie jak szukalam ciemnych ale czekoladowe tez moga byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha tabl. antykoncepcyjne wywoluja tez migreny albo pogarszaja jeszcze bardziej, tak napisalam bo moze jak bierzesz to chcialam uprzedzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz strona 160

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuuuuuudentka
znowu mam dola... kupilam sobie kilka ubran bo juz nie mialam w czym chodzic , kupilam spodnie i balerinki, i 3 rzeczy w lumpie za ktore dala 40 zl, troche sie zawiodlam... mam dola bo za duzo kasy wydalam juz w tym miesiacu a juz polowa... teraz musze oszczedzac, są juwenalia i nie moge nie wychodzic ze znajomymi a wiecie jak to jest : wyjscie ze znajomymi=alkohol...ktorego za darmo nie rozdają.. musze oszczedzac na jedzeniu.. ale ja nie lubie jak mi burczy w brzuc******jutro chyba nic nie zjem :( boże ale mi wstyd i czuje sie jak pasożyt, chyba sie pochlastam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studentka nie moze pracowac, zajeciama porozrzucane po calym dniu, kto by zatrudnil kogos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studentko ja bym ci radzila wyjechac do anglii na rok, wz dziekanke- nic nie stracisz a zyskasz- usmiech i kase. Pomysl o tym. Tylko sie meczysz. Odbijesz sie, zarobisz poznasz ludzi, jezyk lepiej poznasz. To bedzie mialo same plusy. Nie widze minusow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nazareth- love hurts :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy gdzieś krąży po świecie. Jak myślicie, dam radę pogodzić się sama z sobą? Zapomnieć o tym co było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy zapomina miss, nie ty pierwsza nie ostania, kazdego takie cos spotkalo albo dopiero spotka, tylko ze jedni to dluzej zapominaja inni wczesniej sobie poradza, to zalezy od wrazliwosci uczuciowosci kazdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bedziesz miala nastepnego i znow sie skonczy to tez bedziesz cierpiec, po kazdym sie cierpi, tzn po wspomnieniach sie cierpi, moge cie pocieszyc ze sa tacy co jeszcze bardziej przezywali, ze mieli koszmar z tym zwiazany, dobrze ze w czas to sie skonczylo u ciebie bo dopiero moglabys miec koszmar zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera..nikomu nie życzę czegoś podobnego, nawet w niewielkim stopniu. Jedni rodza się aby cierpieć a inni by zadawać ból, chore i poplatane. Brak w tym świecie logiki. Kobiety młode, niebrzydkie, nieglupie myślą aby zniknąć, nawet umrzeć. Wszystko dlatego, że jakiś samiec (nie nazwę go mężczyzna) krzywdzi je dla wlasnych,******ych i egoistycznych pobudek. Do klatki z tym potworem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on tez bedzie cierpial, nie martw sie, trafi na zylete , bedzie zalowal palant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po żadnym tak nie cierpialam, może dlatego długo mi to schodzi. Chcialabym dac mu nauczkę, zemścić się. Choć wystarczająca karą jest dla niego to, że nie znajdzie kogoś takiego jak ja. Drugiej tak głupiej na świecie nie ma xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie znajdzie nie znajdzie, gdy bedzie mial kolo 40 to przemysli sobie i napewno wspomni ciebie i pozaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×