Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość remix remix

miłość zabija

Polecane posty

Gość gość
Ta sytuacja w polsce, na nic nie mozna sobie pozwolic co by sie chcialo i dlatego czlowiek sfrustrowany, tak by sie gdzies pojechalo zwiedzilo poznalo ludzi kupilo fajny ciuch buty jakies spa itp. A tak? Czlowiek siedzi ruszyc sie nie moze, ciagle pod gorke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, wlasnie tak.. nawet spac spokojnie nie mozna.. bo nie wiadomo czy bedzie sie mialo zyc za kilka dni, tygodni... nie mozna sie ustatkowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
też kiedyś tak miałam ale mi przeszło, studentka. Jestem otwarta bardziej od pewnego czasu i sprawdza się powiedzenie, co cie nie zabiję, to cię wzmocni. przestałam się tak przejmować opinią innych i po prostu mówić i robić to na co mam ochotę i co wydaje mi się słuszne. jak sobie pomyślisz, że jesteś jaka jesteś i przestaniesz analizować czy to co zrobisz czy powiesz będzie dobrze odebrane, to poradzisz sobie z problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyje nawet na obcym pogrzebie na filmie, wyje na reklamach np Merci albo rafaello, na bajkach, w kinie, nieraz smieja sie ze mnie ze zasze placze, a jak wylam na Zielonej mili i na wielu innych filmach. Nie martw sie studentko- ja na zywo tez gadac nie umiem i pocieszac. Ja lubie pisac a tak to slow mi brak na zywo. Ja zawsze lubilam pisac, taka niedoszla ze mnie polonistka. Ale nie zostalam nia bo brakuje mi jezyka w gebie. Moglabym wogole nic nie mowic tylko pisac. Tak wlasnie na zywo nikogo nie pociesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
to prawda, gość co napisałaś że w Pl taka beznadziejna sytuacja, dlatego mnie ciągnie za granicę wyjechac żeby chociaż coś odłożyć. A wiadomo że chciałabym być w ojczyźnie, ale nie ma perspektyw..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym sie bala pojechac za granice, jakbym miala kogos pewnego , i cokolwiek pewnego to juz by mnie tu nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo kazdy dzien jest taki sam, dlatego nic nas nie cieszy. Nawet nie stac na drobne przyjemnosci, ale za sms od mamy warto sie cieszyc, to mile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wiecie co mi jeszcze pomaga prócz Was? Tamto forum. Zawsze coś miłego powiedzą, napiszą. Pozartujemy na zboczone tematy. Każdy ma swój krzyż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wezme dziekante i pojade do angli... wroce za rok, siedze teraz i placze.. dziekuje wam bo to pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
tylko że jest tak, jeśli nie zrobisz jakiegokolwiek nowego nieznanego ci kroku nigdy nie zmienisz swojej rzeczywistosci, wiec trzeba podejmowac ryzyko zmienic swoje zycie a narazie nie wyglada ono jakos kolorowo. oglądałam filmiki motywujące i to pomaga. oglądaliście kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro na komputerze otworze link bo na telefonie slaby net mam, jak ktos ma znajomosci zagranica to spokojnie mozna jechac, oderwac sie rok od nauki, ale w ciemno to raczej bardzo niebezpiecznie wyruszac zagranice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważaj Studentka, bo nawet koleżanki, ba rodzina jakaś zagranicą zachowuje się tam o 180 stopni inaczej. Oczywiste, że nie każdy. Ja mam siostre w anglii i bliską ciocie we włoszech, mam gdzie uciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
to prawda że strach. i wgl zawsze jest strach tylko że trzeba coś zmieniać i podejmować ryzyko, w granicach rozsądku, jak my sami z czymś nie ruszymy, to nikt za nas tego nie zrobi niestety... Żebym miała ukochanego, to bym nawet dziś mogła jechać gdyby też chciał. Zaoszczędzić tam można jak ktoś jedzie oszczędzać, a we dwoje raźniej by było. można zobaczyć nowe miejsca poznać nowych ludzi tak naprawde zaczac wszystko od nowa. a zawsze mozna wrocic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam spać, dobranoc :) trzymajcie się i bądźcie dzielne. Skoro jeszcze nie zrobiłam sobie krzywdy, to istnieje nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
znacie polecicie jakis dobry romans ksiazke? w ogole natrafilam w sieci na opowiadania ktore mnie tak wciagnely ze nie wiem i chcialabym ksiazke w tym stylu przeczytac. to o porwanej dziewczynie, przez mafioze. tam tyle sie dzialo ze nie moge sie doczekac kiedy doda taka dziewczyna na blogu nastepna czesc. rekomendujecie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ja nie znam takich o porwaniach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze to Leila i Nick, polecam tylko ze to film a nie ksiazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
jestem:) o dzięki za propozycję sprawdzę ten film, a to taka tematyka w podobie tego co napisałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
tu cały dzień taka cisza? ten temat przymiera chyba kurczę:) miłość przestała zabijać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie milosc dalej zabija, zabija jak piorun... podobny polski film "ogrod elizy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
portale spolecznosciowe niczą relacje między ludzie i czytosc zwiazkow.. gdydby nie bylo np. facebooka, nie pisalibysmy tyle z kims tylko sie spotykali i wszystko wyglądalło by inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
oczywiscie wiem ze milosc moze zabijac. zazartowalam ze skoro nie ma juz aktywnosci temat to chyba juz nie zabija milosc. chyba zdolowani ludzie nasi z milosc zabija ze nie pisza, albo bardzo zajeci ze nie maja czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni zabardzo cierpią , żeby miec czas tu wejsc..np.ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
zgadzam sie w pelni, ja niemam fb np w ogole bo oprocz tego sadze ze to jest sztuczna rzeczywistosc i przybija niektorych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×