Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Andzik87
Hej dziewczynki ja juz jutro mam wizyte i juz nie moge sie doczekac:) zeby zobaczyc malenstwo i zapytac o pare rzeczy;). Aby szkoda bo wizyte mam o 21. A w srode wybieram sie z mezem na przejazdzke do Łodzi zachaczymy o klinike bo musze zostawic wyniki bhc i jakies zdjecie usg. Potem ikea;) i obiadek u chinczyka na ptaku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki Gabi musisz być dobrej myśli na pewno wszystko będzie dobrze ja dziś jestem jakaś słaba, chyba ciśnienie leci w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpka N
Niwdobrzyzna u mnie brzuszek juz tez calkiem ladnie widac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
asinska staram się myśleć pozytywnie. Jutro wszystko będzie wiadomo. Dziś rano obudziłam się zmęczona, nie wiem czy to wynik wczorajszego dnia czy ciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Z tym cisnieniem cos jest na rzeczy bo ja tez od 2 dni mam ponizej setki i do tego straszny bol glowy. U mnie tez juz brzuszek ladnie widoczny:) choc byla w zeszlym tygodniu u mnie znajoma i mowila ze jeszcze nic nie widac:)ale bylam w luznej bluzce wiec miala prawo nie widziec. Ja juz widze;) szczegolnie po ubraniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki w ten słoneczny dzionek .Gabi ja miałam dwa razy plamki krwi ,ale u mnie było to w terminie miesiączki .Trzymam kciuki za twoje maleństwo .U mnie też brzuszek już widać już praktycznie wszyscy zauważyli ,że to ciąża a nie przytycie he he .Moja mała coraz częściej się rusza .Byłam wczoraj zapisać się do położnej i już ją wybrałam .Tere ,Siacha ,Niedobrzyzna ,Małpka ,Andzik ,Asińska i pozostałe nie wymienione dziewczynki - jak się czujecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej Moncia;) ja w ciagu dnia czuje sie w miare dobrze, najgorzej jest wieczorami bo straszne mdlości mnie mecza. Dzisia na wizycie zapytam doktorka zeby mi cos przepisał bo jest masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Niedobrzyzna wizytę mamy dopiero wieczorem. Boję się. Dziś czuję się ciut lepiej, ale jestem strasznie zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj czuję się dobrze, zaczynam 27 tc. Wczoraj byłam u lekarza mała waży 860 g. Cieszę się że szyjka przestała się skracać ma 3 cm i narazie nie ma potrzeby stosowania krążka. Mam dużo leżeć, brać nospę i magnez i nadal nie odstawiać luteiny. Pozdrawiam przyszłe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi cieszę się ,że jest lepiej ,Siacha dobrze ,że szyjka przestała się skracać ,twoja mała waży już prawie kilo ,ja na wizytę idę 14 wtedy dowiem się ile moja mała waży w 20 tygodniu ważyła 345 gram .Tere jak tam czujesz się kochana kiedy masz cesarkę .Niedobrzyzna a co to za gorszy dzionek .Andzik współczuję mdłości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakoś tak - pogoda za oknem piękna a ja mam ochotę zakopać się z łóżku i płakać :( w sumie bez konkretnego powodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Niedobrzyzna doskonale Cię rozumiem, mam to samo. Słoneczko pięknie świeci a ja muszę leżeć w łóżku, nie mogę wyjść na spacer :(. Nie smutaj się, bo mi też smutno się robi. Siacha1 piękna waga dzieciątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u mnie w miarę ok , odstawiłam prasowanie , wczoraj miałam gorszy dzień z godzinkę spałam w dzień , choć staram się tego nie robić bo w nocy są problemy ze spaniem. 13 maja w przed dzień moich urodzin mam USG połówkowe to będzie 20TC i mam nadzieję,że w 4D to już się coś podejrzy pozdrawiam i czekam na same dobre wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie:) mam kilka do WAs kochane pytań i jesli mozecie bardzo prosze o odpowiedz:) od 4 lat staramy sie z m o dzieciątko, u mnie jak i u m nie stwierdzono zadnych nieprawidłowości, jestesmu po 2 nieudanych iui, leczymy sie w Artemidzie u prof. W zdecydowaliśmy sie z mezem na in vitro! chcemy wystartować juz w maju a w zasadzie pod koniec, powiedzcie jak to wszystko wygląda, ile razy jeździłyście do kliniki (mam 170 km) wiec stad moje pytanie, czy jak pierwszy transfer sie nie powiedzie to czy kolejny tez jest płatny czy jest to juz w tej cenie pierwotnej? pytałam w swojej klinice, ale wole zaczerpnac opinii od kobiet które to przeszły:) z góry dziekuje za odpowiedz, moze jakies rady?! Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i czy blastocysty są umieszczane w macicy zawsze? jak to z tym jest bo jestem kompletnie zielona:( Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Gabi o ktorej masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Andzik87 wizytę mamy późnym popołudniem. Jak wrócimy to dam znać. O ile się nie załamię. -- Justyna nie musisz się logować, wystarczy że wpiszesz w m-ce pseudonimu Justyna Odpowiadając na Twoje pytanie. Na pierwszej wizytce lekarz da Wam całą litanię badań. Jeśli będziecie mieli wszystkie wyniki i wszystko bedzie ok to najpierw bedziesz miala wyciszenie. Tabletki ja bralam przez 2 tyg, poczawszy od pierwszego dnia miesiaczki. Kilka dni pozniej po zakonczeniu wyciszenia zaczyna sie stymulacja (tzn zastrzyki w brzuch). Jak sie zacznie cała procedura to bedziesz jezdzic na krew i usg prawie codziennie, a pod koniec nawet dwa razy dziennie. Przygotuj zyly na klucie :) po wszystkim mialam poklute obie rece i brzuch. Najbardziej boli ostatni zastrzyk w pupę, ktory robi sie na 36h przed punkcja. Po wyciszeniu jest punkcja i od 2 do 5 dni transfer zarodków. Po transferze zalecany jest odpoczynek i oszczędny tryb życia. Ja miałam podane 2 dwudniowe zarodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna ja jeździłam co 2-3 dni na wizyty przed punkcją tak jak Andzik pisała wyciszenie czyli antyki , a leki w zależności jak będziesz się stymulowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna xxx
dziekuję:) kurcze dziewczyny to jak radziłyście sobie w pracy? brałyście urlopy, zwolnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Gabi;) To i tak pewnie masz wcześniej niż ja bo ja na 21 dopiero jadę. Justyna wszystko tak na prawdę zależy jaki będziesz miała protokół i jak się będziesz stymulowała. Każda z nas ma inny organizm i inaczej reaguje na leki. I w każdej klinice jest inaczej. Więc nie pozostaje mi nic innego jak życzyć ci powodzenia;) Trzymamy mocno kciuki i czekamy na dobre wieści od ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Justyna ja na szczęście miałam super sytuacje z pracą. Moja szefowa wiedziała że podchodzimy do ivf. Wyjaśniłam jej jak to będzie wyglądać i że będę potrzebowała wolne i na szczęście nie robiła problemu;) jak się pózniej okazało w podobnym czasie jak ja zaszła w ciąże;) ma termin tydzień po mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna xxx
dziewczyny jesteście niesamowite:) dzieki ,za ciepłe przyjęcie:) ja jestem na forum inseminacja, tam tez bardzo sie wspieramy:) dziewczyny a czy któraś z WAs miała in vitro w artemidzie u prof W.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Andzik87 ja mam na 19. Justyna po punkcji wzięłam 2 tyg wolnego i leżałam. W trakcie stymulacji normalnie pracowałam i dużo jeździłam :) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
na szczęście z dzidzią jest ok :) Mam leżeć i nie forsować się. Zarodek ma prawie 6mm. Andzik87 czekam na inf od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
dziewczyny mam pytanie. Obecnie chodzę prywatnie do ginekologa. Zleciła mi listę badań do wykonania przed następną wizytą. Gdzie wykonujecie badania? Z NFZ (poprosiłyście ginekologa z przychodni lub szpitala o te badania) czy gdzieś prywatnie? Podliczyłam i wyszło ponad 500zl jeśli robiłabym prywatnie. Strasznie dużo. Jakiś czas temu przed ivf poprosiłam lekarza ze swojej przychodni o wykonanie badań zleconych przez klinikę. Odmówił i jeszcze oberwało mi się. Dlatego boję się znowu iść, by nie nasłuchać się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczynki ja juz tez po wizycie:) Z malenstwem wszystko w porzadku i co jest dla mnie najwazniejsze ze jest zdrowe:) i bardzo *****iwe. Tak sie ruszaalo ze lekrza nie zmiezyl jakie juz duze jest:) moze na nastepnej wizycie za miesiac uda podpatrzec sie plec:) ale sie ciesze dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Andzik87 bardzo się cieszę. Super wiadomości, Wczorajszy dzień obfitował w same dobre wieści. U mnie tez jest dobrze, maleństwo rośnie. Teraz mam siedzieć w domu i odpoczywać. Wynudzę się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×