Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Ja takie wyraźniejsze ruch czułam dopiero po 21 tygodniu.Lekarz mówił mi że to jest normalne więc masz jeszcze trochę czasu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewas123
Witajcie dziewczyny, ja ruchy poczułam w 18 tygodniu, najpierw delikatne teraz coraz mocniejsze... Jestem po badaniu połówkowym dzidzia zdrowa!!!!!! Wszystko dobrze i dołącza kolejny CHŁOPCZYK:) Małpko a kiedy Ty idziesz na połówkowe? Pozdrawiam mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Patuska ja pierwsze ruchy poczulam pod koniec 18tc. Najpierw delikatne muskanie a teraz wyrazne ruchy czuje a szczegolnie po jedzeniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Ewas gratuluje synusia:) u nas tez bedzie chlopak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka N
ja mam połówkowe 17czerwca, a wizytę u gina 23... Już nie mogę się doczekać jak wizyty, jak każdej;) Żyję od jednej do drugiej, naprawdę! Nie wiem, ile dzidziuś teraz miał, bo za bardzo fikał i nie dało rady się tego zmierzyć. Ale 20cm to chyba z nóżkami? bo widzę, że do 20tygodnia wszędzie są wymiary, ze do 15-16cm ma dzidziuś do dupci.... Ja póki co sama czekam na te ruchy, które na pewno będą tymi. teraz mam takie ,,jakby", ale w 100% nie wiem, czy to nie jelita... bynajmniej takie coś pod skórą raz na jakiś czas czuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Ewas gratuluje synka!!! jakie imię ? To mnie dziewczyny pocieszyłyście z tymi ******** ja mam tak że jak położe się na boku to jakby mi przygniatał narządy wew :) ale nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Ewas gratuluję synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patuska1987 nie martw się!!!!!!! Masz jeszcze troszkę czasu aby poczuć ruchy i na pewno tak się stanie.Podejrzewam,że niejedna z nas martwiła się brakiem ruchów,ale tak jak lekarze mówią-po 21 tc to norma,więc naprawdę się nie martw :-):-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ,a jaki pieluchy planujecie używać ?Tetrowe czy pampersy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
ja raczej pampersy:) tetre jesli bedzie trzeba pieluszkowac i do wycierania buzki malego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Ja dzisiaj dzwonilam do poloznej srodowiskowej i mam sie do niej zglosic w 21tc i dzwonilam do szkoly rodzenia. Jestem zapisana. Od 1 sierpnia zaczynaja sie zajecia. Prowadzi je polozna ze szpitala w ktorym chce rodzic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
na tę pluchę zjadłam przepyszne truskaweczki ze śmietaną zebrane wcześniej w ogródku. Palce lizać. Od razu lepiej. Jutro może zrobię tartę z truskawkami i mascarpone, już mi ślinka leci :) Nt ruchów dzidzi nie będę się wypowiadać, bo jeszcze za wcześnie. Jestem w 11tc Co do pieluch to będę używać pampersów i tetrowych, w zależności od potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki w ten piękny słoneczny dzień .Jak tam dzisiejsze samopoczucie .Sefanio ,siacha ,tere co u was ? .No i oczywiście u pozostałych dziewczynek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia, u mnie to dzisiaj buro i deszczowo :) wszystko ok, Maluch kopie coraz intensywniej, czuję go praktycznie w ciągu całego dnia. Widzę, że ja jakoś wyjątkowo wcześnie poczułam ruchy , bo pod koniec 16 tygodnia. To rzeczywiście potwierdza, że każda ciąża jest inna. Nie mam jeszcze nic z wyprawki, jakoś nic szczególnie nie wpada mi w oko a na specjalne zakupy dla Maluszka zamierzam wybrać się nieco później. Ja raczej nie dostanę żadnych ubranek, jedynie fotelik Maxi Cosi po córeczce znajomych, bo mają nieużywany (niestety ubranka odpadają). Zamierzam używać pampersów, pieluszki tetrowe kupie tak jak jest zalecane, ale na pewno nie do przewijania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evas123
Dziękuje dziewczyny za gratulacje, ja planuję używać pieluch jednorazowych, tetrowe do niektórych potrzeb. Mój synek będzie miał na imię Karolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Dziewczyny macie już wybrane wózki ? z jakiej firmy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka N
mam doła;((( Dostałam dziś wynik wymazu z gardła. Wyhodowano tam jakąś bakterię i grzyba;((( Flegmę mam od kilku miesięcy, lekarze rodzinni kazali czekać, aż ciąża minie, a potem walka z zatokami, bo to jest to. a ja zrobiłam wymaz i wyszły takie rzeczy;((( Już mam stresa takiego;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpka, nie martw się! A dla spokoju skonsultuj to ze swoim ginem, czy może to mieć jakiś wpływ na maleństwo. Patuśka u nas na 99% będzie Joolz Day.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśmy wybrali Camarelo Carera 3 w 1 ca 11 .Małpko daj znać jak wrócisz z wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie leje , zimno brry, jutro jadę na glukozę co do wózka to też jesteśmy prawie zdecydowani na Camarello czytałam opinie ma dobre i cena przystępna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Ja co do wozka raczej nie bede miala problemu. Bo jesli nie dostane ok meza kuzynki, to dostane po mojej osmioletniej siostrze. Jest koloru ciemno fioletowego wiec nie bedzie problemu ze babski wozek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asinska też właśnie tak myślę ,że jest lekki i kolory mi się podobają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Ja jestem w tym temacie zielona:) wiem że chce wózek z pompowanymi, nie skrętnymi kołami i dużą głęboką gondolą, bo ja mam mieć dzidzi pod koniec października. Moncia, asinska fajne te wózki. Niedobrzyzna twój ma płytką czy głęboką gondole ? czytacie jakieś książki o noworodkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malpka N z Twojej stopki wyczytałam,ze w 23dpt widoczny był pęcherzyk, a o zarodku cos mowil lekarz? czy jakies echo zarodka było slychac? pytam bo jestem na tym etapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×