Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Andzik87
Niedobrzyzna ja na razie nie kupuje bo już dwie kuzynki się zaoferowały i szwagierka ze mi dają. Na tą chwilę to tylko łóżeczko mam w planie kupić. A z reszta zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Witajcie jestem po wizycie ,wszystko w porządku mała w 28 tygodniu i 5 dniu waży 1325 gram .Szyjka taka sama jak na ostatniej wizycie czyli 30 milimetrów .Oby tak dalej następna wizyta 9 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Moncia super że z małą wszystko w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość billu
moncia super ze z mala wszystkjo wpozadku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
Witajcie Moncia dobrze ,że mała rośnie , ja wizytę mam 23.06 bo mój doktorek gdzieś wyjeżdża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Dziewczyny ale parówa u mnie dzisiaj. Normalnie po d..pi leci;) i ciśnienie jakieś słabe. Ale muszę się wam pochwalić że zrobiłam 24 słoiczki konfitur truskawkowych;) wyszły przepysznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
Dziewczynki co tu taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej Asienska;) dziewczyny chyba z pogody korzystaj;) ja już od rana u dentysty byłam. Na szczęście obyło się bez znieczulenia;) a teraz uciekam bo dziś na obiadek pierogi ruskie robię. Więc lecę kleić;))) Miłego dnia dziewczynki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Ja zapadłam się w świat tapet i farb. W przyszłym tygodniu chcemy zrobić zakupy a po długim weekendzie malowanie i klejenie :) Poza tym wczoraj od tej pogody znowu ciśnienie mi poleciało :( dzisiaj jest już lepiej i to mnie cieszy, bo na 15.00 mam wizytę u dentysty. Na szczęście to już ostatnia i potem minimum pół roku spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
no tak ja u dentysty mam się pokazać koniec sierpnia początek września jeszcze przed rozwiązaniem idę dalej prasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
powiedźcie mi dziewczyny, bo nie jestem zorientowana w tym temacie. Kiedy zacząć stosować kremy na rozstępy? Jak duży musi być brzuszek lub w którym miesiącu muszę być? Ja mam dopiero niewielki brzusio, 13tc. Wiecie co? Dziś jest piątek 13-go a mi zaczął się 13tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość billu
Gabi ja tak od 12 tyg zaczelam uzywac oliwke kupilam w rosssmanie dla kobiet w ciazy takze mozesz juz sobie smarowac dzisiaj z kolezanka rozmawialam ze ktos drogich kremow uzywal i tez miala rozstepy nie wiem sama jak lepiej ja chyba sobie kupie taki posredni nie za drogi nie za tani:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zjadlam dzisiaj truskawek i mnie brzusio swendzi jakies uczulenie mam czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Gabi, podobno te kremy na rozstępy to niestety trochę przesąd. Jak ktoś ma tendencje to będzie miał bez względu na najlepsze kosmetyki, jak nie ma - nie dostanie rozstępów nawet bez regularnego smarowania. Ja jednak jestem zdania, że dobrze jest nawilżać skórę i to nie tylko brzuch. Ja smaruję piersi, brzuch, pośladki i uda olejkiem arganowym już od dłuższego czasu. Jeśli masz 13 tydzień to spokojnie możesz stosować, im wcześniej tym lepiej, bo na pewno sobie nie zaszkodzisz ;) billu - truskawki uczulają to fakt, ale brzuszek swędzi w ciąży, bo skóra się rozciąga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Gabi dziewczyny maja racje co do tych kremow na rozstepy. Mam takiego znajomego farmaceute i on mi powiedzial ze najlepsza jest oliwka dla dzieci. Bo skure przedewszystkim trzeba nawilzac. Ja tez myslalam nad kremami ale stwierdzilam ze szkoda kasy. Tym bardziej ze mam sklonnosc do rozstepow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
dzięki dziewczyny za podpowiedź. Mama i babcia nie miały rozstępów, ale nigdy nie wiadomo. Kupię sobie oliwkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
witajcie mimo,że smaruje ciało balsamami i oliwką w zależności od natchnienia i,że przytyłam tylko 3kg to i tak zauważyłam kilka kresek w dole brzucha także kto ma je mieć to i tak będzie miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Hej dziewczyny:) Ciesze się ze u Was dobrze i maluchy rosna:) Bylismy wczoraj na wizycie i u nas tez ok. Po krwiaku nie ma sladu, więc pozostaje miec nadzieję że to koniec krwawien. ( zapomnialam sie zapytac o ta heparyne:( )Przyplatala mi się jakaś infekcja, troche mnie piecze, ale dali mi już coś na to. Lekarka mówi ze u nas prawdopodobnie będzie chłopak i dziewczynka. Mnie to i tak wszystko jedno, najważniejsze aby zdrowe. Ale oczywiście bardzo się cieszymy :) X Od miesiaca smaruje się oliwkami i maslem kokosowym , zwlaszcza na brzuchu. W te drogie kremy z apteki nie wierze, jak ma się tendencje to i tak za dużo nie pomoga. Mnie też czasem swedzi brzuch, ale myślę ze to właśnie się skóra rozciaga. Miłego weekendu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Stefanio bardzo się cieszę że u ciebie wszystko w porządku .Super ,że krwiaka już nie ma ,mam nadzieję ,że już ci się to nie powtórzy .Gratuluję parki .Ja używam bio oil na rozstępy i puki co jestem zadowolona .Ja mam skłonność do rozstępów przed ciążą miałam ich dość dużo .Ale puki co nie mam następnych więc nie jest źle .Miłego odpoczynku dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Znowu glowa mnie boli. Ile mozna! Jak Wy sie czujecie w ten pochmurny dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Dziewczyny, super, że wszystko z maluchami i Wami jest ok :) Stefanio - parka super sprawa :) Ja byłam wczoraj na zakupach, kupiłam w końcu trochę ubranek :) Oglądałam też mebelki i wybrałam łóżeczko i komodę. Wózek też jeden wpadł mi w oko, ale muszę jeszcze zobaczyć jeden model żeby potem nie żałować. W przyszłym tygodniu załatwiamy materiały do remontu i mam nadzieję, że po długim weekendzie uda się zrobić pokoik :) Ja się w takie pochmurne dni czuję nieco lepiej niż w te bardzo słoneczne - mam lepsze ciśnienie i nie chodzę cały czas taka śnięta :) Poza tym dziś w nocy (późno kładliśmy się spać) Tymek tak podskakiwał, że dało się zauważyć ruchy patrząc na brzuch :D mąż się cieszy, że rośnie mały siłacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzisiaj chyba taka pogoda mnie tez glowa boli az musialam sie przespac i teraz taka chodze jak pijana brzuch juz mnie nie swedzi a to raczej od truskawek :-) Stefania to fajnie ciesze sie ze twoje bombelki maja sie dobrze no i Gratuleje parki ja tez bym tak chciala byc moze teraz na wizycie sie cos dowiem wiecej :-) Zycze milej niedzieli buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny ja dzis mialam wyjazdowa niedziele:) Bylam w Poznaniu na absolutorium mlodszego brata. Bylismy cala rodzina potem wspolny obiadek:) wesolo bylo:) teraz leze i odpoczywam a maly szaleje. Juz coraz blizej srodowej wizyty;) A wam jak minela niedziela? Patuska co u ciebie czujesz juz ruchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpka N
Hej kochane. Ja jutro mam polowkowe wiec juz zaczynam schizowac i mieć nerwy. Dzidzusia czuje coraz bardziej :)) wczoraj nawet mój mąż wyczuwal te kopniaki juz konkretnie :) a ja czuje sie źle. W sobotę zmarzlam na grillu i mecze sie z bólem gardła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Malpka N będzie dobrze. Powiedz, bo nie jestem jeszcze w temacie. Czy to robi się jakieś badania na te połówkowe? Mnie łapie codziennie rano katar, bo w domu jest zimno. Ból głowy też doskwiera praktycznie codziennie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
Cześć Dziewczynki to czekamy na dalszy ciąg dobrych wiadomości ja wczoraj po obiedzie spałam ze 2h, a wieczorem za to mała nie dała spać bo było widać jak brzuch mi podskakuje tak szalała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka N
połówkowe to takie szczegółowe USG, podczas którego zbadają dzidzi wszystkie narządy, dokładnie pomierzą, zobaczą, czy jest dobra ilość wód płodowych... itp... takie bardziej szczegółowe USG. a dodatkiwych badań żadnych się nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
wielkie dzieki Małpko za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Ja polowkowe mam w nastepny poniedzialek i juz nie moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Cześć Dziewczynki :) Andzik miło że pytasz:) byłam u lekarza w środę z małym wszystko ok, w poniedziałek mam prenatne drugie, ruchów jeszcze nie czuje, lekarz powiedział że za jakieś 2-3 tyg poczuje bo mały jest zasłonięty łożyskiem. Dziewczyny ja używam bio oli na rozstepy- pracowałam z tą firmą i naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×