Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość gość
Patuśka, mój chyba nie należy do tych z największymi gondolami (nie widziałam go jeszcze na żywo), ale czytałam opinie użytkowniczek, że spokojnie wystarcza do czasu kiedy dziecko przesiada się do spacerówki. Dla porównania powiem Ci jeszcze, że moi znajomi mają Stokke, który uchodzi za wózek z małą gondolą a ich córeczka urodziła się w listopadzie i spokojnie im wystarczył (to jest mój drugi typ jeśli z tym Joolz jednak mi się nie spodoba). Gość - u mnie na tym etapie był pęcherzyk ciążowy, pęcherzyk żółtkowy i lekarz wspomniał coś o echu zarodka, ale ja tam nic nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedobrzyzna a wiesz jaki duzy był pęcherzyk? Może ktoras z Was była akurat na usg w 24dpt i mi napisze jakie były te wasze pęcherzyki? plisss A wogole to kielbaske można jesc? Mój M kupil poledwice drobiowa-wydaje się być ok a do tego szynke wolowa? co Wy na to? Bo podobno roznie bywa z tymi kiełbaskami. Teraz czytam wszystkie etykiety np.jesli ser miekki a z mleka pasteryzowanego to można jesc rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Niedobrzyca fajny ten wózek i w sumie cena w miarę, u nas dziadek wózek kupuje :) zastanawiam się czy kupić wanienkę z przewijakiem czy osobno. I dalej nie mam imienia dla synka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość, niestety nie pamiętam tych wielkości :( Patuśka ja będę kupowała wanienkę osobno i przewijak osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Gość 19:12 pierwsze usg mialam w 17dpt, ponieważ miałam małe plamienie. Na szczęście okazało się, że wszystko jest ok. Było widać pęcherzyk. Widok bezcenny. Niestety nie wiem jakiej wielkości był. Następne usg miałam po 2 tyg. Nie mam zdjęcia. Nie podpowiem Ci z kiełbaskami, bo nie wiem. Od 2 m-cy praktycznie nie jem wędlin, są jakieś bezpłciowe. Piekę sobie mięso od czasu do czasu na kanapki. Czytałam, że niestety nie można jeść surowych jajek, kogla-mogla, jajek na miękko oraz produktów, do których dodaje się surowe jajko, np. kremów, a zwłaszcza tiramisu :( Odpadają sery pleśniowe i brie, niedogotowane mięso, krwiste befsztyki oraz dania i wędliny z surowego mięsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Patuska spokojnie jeszcze wybierzecie ladne imie dla waszego synka. Jeszcze troche czasu zostalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu ja byłam w 29 dniu od transferu i pęcherzyk miał 0,97 i było bijące serduszko .Byłam też prędzej ale nie pamiętam wymiarów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczynki, jak się liczy tygodnie ciąży? ja już nie wiem, może pomożecie- transfer miałam 12 maja a ostatnia miesiaczka 21 kwietnia. z góry Wam dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpka N
Gosc tak ja jak bylam to byl tylko pęcherzyk. Nic wiecej. Lekarz kazal mi byc spokojna ale ja juz widzialam najgorsze, a jednak mój dzidziuś jest ze mna :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Cześć Dziewczynki :) w końcu słońce za oknem :) słyszałyście że mają od lipca dawać refundację do leków na in vitro? Fajnie :) więcej par będzie mogło skorzystać z in vitro . Sorki ze was tak męczę pytaniami ale ile powinna przytyć kobieta w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Patuśka to zależy od sylwetki przed ciążą, te z niedowagą więcej, te z nadwagą mniej. Średnio chyba ok 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za odpowiedzi odnośnie pęcherzyka. a leki refundowane będą dla wszystkich czy tylko dla tych z programu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujka
Cześć Dziewczynki. Ja ciągle jeszcze tak w zawieszeniu pomiędzy forami, trochę się boje przejść do Was ze względu na powtarzające się plamienia. Ale mam do Was pytanie, czy bolała kogoś bardzo głowa na początku ciąży? Bo mnie trudno funkcjonować, nudności, osłabienie i ten ciągły ból głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Aha to nie tak źle, bo mało tyje, ale przed ciążą trochę przybrałam :) a przytyłam nie całe 1 kg i trochę mnie to zmartwiło, Gosciu, nie wiem dla kogo , ale wydaje mi się że dla wszystkich leki będą refundowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tujka! Witaj Kochana :) ból głowy chyba jest powszechny w ciąży, mnie boli sporadycznie, ale słyszałam wiele narzekań na ten temat. Podobno jest to też wskazówka na płeć, ale nie wiem, którą ;) kiedy następne usg? Patuśka, a w którym tc jesteś? Ja na początku schudłam i potem przybierałam bardzo powoli. Teraz się ruszyło. Dziś mam skończony 21 tydzień i 4 kg na plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Tujka w 6-8tc miałam mdłości, nie wymiotowałam. Teraz mam bóle głowy, mdłości b. rzadko. Prawie codziennie budzę się z bólem głowy. Po jakimś czasie przechodzi. Czasem trzyma mnie migrena cały dzień, staram się nie brać leków. Leżę w łóżku, bo nie mogę funkcjonować. W ciągu 11tc miałam 2 plamienia i 1 krwawienie. Z moich obserwacji wynika, że pojawiają się jak za bardzo przemęczę się w pracy. Za każdym razem kończy się L4. Patuśka ja jak na razie to przytyłam 1,2kg. Przez pierwsze 6tyg w ogóle nie przytyłam. Martwiłam się, że jest coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tujka
Usg w poniedziałek, 9-go czerwca. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze, serduszko już widziałam w 27dpt kiedy to pognalam do gina z krwawieniem. Wprawdzie go nie słyszałam, bo to było szybkie usg i raczej w poszukiwaniu krwiaka ale było. Ty już Niedobrzyzno tak daleko... i będzie synuś... super. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tujka, widziałaś serduszko <3 super. Dla mnie to był przełomowy moment. Ja usłyszałam pierwszy raz dopiero na usg genetycznym a potem słuchałam w domu :) będzie już teraz dobrze, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glukoza zaliczona nie było nawet tak źle ja mam sporą nadwagę zaczynam 25 tyd, i +3kg lekarz mówił żeby się nie martwić ,że mało przybywam bo dziecko sobie poradzi tym bardziej ,że nie powinnam zbyt wiele przytyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tujka to mamy wizytę w ten sam dzień ja przed południem nasz mała ostatni daje popalić wczoraj tak fikała,że nie mogłam się ułożyć do spania ale jak się mało rusza to tez myślę czy wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze raz z tym samym pytaniem ale jak nie dostane odp to już nie będę wam zawracala glowy. nie wiem jak wyliczyć tydzień ciąży. transfer miałam 12 maja a ostatnia miesiaczke 21 kwietnia-ja nie wiem w końcu ktory to tydzień ciąży a lekarz tez mi nic nie powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olijeczka20
gosciu - z tego co kojarzę liczy się dzień pobrania komorek + 14 dni. Dziewczyny ja jutro zaczne 9 tydzień, USG 13 czerwca, staram sie nie stresować. Jak narazie żadnych plamień, dolegliwosci też jakoś mineły, w 7 tygodniu słyszałam bijące serducho. Jestem na zwolnieniu, wiec myslenia jest sporo, co minuta probuje wymyslac sobie jakies zajecia.. ale mysle dziewczyny, że juz teraz powinno być z górki u nas wszystkich:)) pozdrawiam Was!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Patuska ja jeszcze nic nie przytylam;) przez mdlosci. na poczatku ciazy schudlam 3,5kg i jeszcze tego nie nadrobilam. Wiec nadal waze mniej jak przed ciaza. Ale juz sie tym nie stresuje;) lekarz po ostatniej wizycie mnie uspokoil tym ze najwazniejsze jest dzieciatko. a to ma sie dobrze w srodku bo wazy wiecej niz wskazywal by na to wiek ciazy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z kalkulatora wynika, że aktualnie jesteś w 7tc. W necie są kalkulatory ciąży i porodu, łatwo przeliczyć. Ja usg mam 10 czerwca, więc dzień po Was Asinska i Tujka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olijeczka dzięki, a skoro jutro wchodzisz w 9 tydzień to który to będzie Twój dzień po transferze? może na tej podstawie jakos sobie wylicze? jeśli to nie problem to napisz mi proszę albo kiedy transfer mialas. będę bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
ten gość to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olijeczka20
Ostatni okres miałam 1 kwietnia, punkcje 15go, 18go miałam transfer. także będzie mijał 7 tydzień po punkcji + 2 tygodnie. Tak ja wyliczałam, i lekarz też takie same obliczenia przyjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olijeczka20
a kiedy miałaś transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×