Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość asinska
Patuska a powiedz mi co wiesz na temat depilatorów laserowych takich domowych warto wydać tyle kasy?Błam 2 razy na takim niby profesjonalnym us€waniu laserem, ale ten laser jakiś słaby i 400 zł poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Asinka nie watro !!! na laser ipl też nie warto, jeżeli chcecie zrobić sobie laser oczywiście po urodzeniu i karmieniu :) polecam laser light sheer zaczynają wystawiać się na gruponie już :) a zapomniałam że są u mnie postępy :) wybraliśmy wózek i imię jednak Marcel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Patuśka super , że z małym wszystko w porządku ,Marcel śliczne imię .Małpko ,pati ,siacha Tere i pozostałe dziewczynki co u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
To juz mamy Natalke Tymka Marcela i Leonka:) czekamy za reszta:) ja dzis licho sie czuje. Nie wyspalam sie choc gnilam w lozku do 9:) i chyba jest jakies nizsze cisnienie bo glowa mnie boli:(. Nasz Leos juz tak babelkuje w brzuszku ze moj Ł juz go widzial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
Andzik zapomniałaś o Oliwce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Bardzo ładne imiona :) ja też dziś spałam do 9 i też mnie głowa bolała ale zjadłam śniadanko i mi już lepiej. Pędzę na pedicure :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Przepraszam Asienska;) . Super sklad mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
niema za co teraz jak nie idzie dopisać nic do stopki to umykają niektóre informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asinksa- czy Twoje malenstwo tez tak szaleje w brzuszku? Jestesmy na podobnym etapie dlatego pytam, bo moj to łobuziak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
Moja mała to zdaje się,że będzie niezła agentka w sobote i niedzielę to normalnie było widać jak mi brzuch podskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asinska - no mi tez widac, czasem to mam wrazenie, ze az za bardzo szaleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka N
Dołączyć chce do Was następne invitrowe szczęście.. będziemy mieli córeczkę-Zuzię;))) Jestem taka szczęśliwa. badania wyszły bardzo dobrze, a nasza laleczka ma już 420g;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Malpko gratuluje Zuzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
małpko gratuluję Zuzi :) waży jak dwie dobre kostki masła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość billu
hej dziewczyny:-) malpko gratuluje zuzi:-) xxxxx ja dzis robilam analize moczu i wyszly mi ze mam bakterie w moczu zapisalam sie na jutro do dr. mam nadzieje ze bedzie wszystko ok.a jeszcze leukocyty w morfologi mam prawie 15 tys. nie wiem co to znaczy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Billu leukocyty w morfologii dla ciężarnych sa na granicy 15 tys.,wiec jest ok. Ale bakterie w moczu sa bardzo groźne. Nie będę Cię straszyć. Dr Ci jutro zapewne każe zrobić posiew moczu, bo przecież nie wiadomo jakie to sa bakterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
ale rozpisałyście się dziewczyny, nie zaglądałam tu jeden dzień. Andzik87 daj znać po wizycie Patuśka1987 super, że z dzidzią wszystko w porządku Ładne imiona wybrałyście dziewczyny. My jeszcze czekamy :) Małpka N gratuluję Zuzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc wlasnie wiem ze bakterie sa grozne dobrze ze moj gin jutro przyjmuje jedynie co mnie pociesza to ze nic mnie nie swedzi i nie mam uplawow zobacze co dr.mi jutro powie trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evas123
Małpko - wspaniała wiadomośc, że wszystko ok. Śliczne imię dla córeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Wstałam dzisiaj o 6 i czułam się padnięta, jakbym całą noc tyrała. Budziłam się często. Jak wytrzymam 10h w pracy :( Jak Wy dziewczyny się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
Witajcie Gabi a gdzie Ty pracujesz albo jako kto/? 10h to masakra ja od 04.01 jestem na L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość billu
Gabi ja tez dzisiaj nie moglam spac denerwuje sie wizyta dzisiejsza pojechalam z rana powtorzyc badanie ciekawa jestem co mi powie mam nadzieje ze wszystko bedzie wpozadku jakos w sobie mam dzis taki lek w srodku buziaki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asinska wydaje mi sie ze siedzenie na l4 od początku ciazy,właściwie od transferu, to powód do dumy raczej nie jest.zwazywszy ze nic Ci nie dolega i czujesz sie dobrze.ciezarne przesadzają i lekarze powinni zdecydowanie odmawiać zwolnień bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Gabi współczuję Ci;( Ja dziś wyjątkowo dobrze spałam. Bez żadnej pobudki w nocy na siusiu;) Mam nadzieję że szybko ten dzień zleci bo wizytę mam dopiero o 20;) Miłego dnia dziewczynki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Gościu nie wiem w jakiej jesteś sytuacji i czy miałaś takie problemy jak my. Ja uważam że nam się należy odpoczynek po tak ciężkiej drodze jaką musiałyśmy przejść do upragnionego szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc nie zgodze sie z toba bo nie wiem jak ty ale my wiele lat staramy sie o ciaze np.ja mam prace stojaca pracuje jako fryzjer i nie wyobrazam sobie stac 8 lub 9 godz. na nogach z rekami w gorze na poczatku ciazy pracowalam ale po prostu jak nakladalam klientce farbe strasznie mnie dusilo,oczywiscie ja chcialam pracowac chociaz ten pierwszy trymestr ale lekarz mi zabronil a potem doszly strasznewymioty niskie cisniene i juz musialam powiem szczerze wolala bym pojsc do ludzi niz siedziec i myslec cala ciaze czy wszystko bedzie dobrze ale po prostu sytuacja ludzi zmusza do tego:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam o wyjątkowych przypadkach kiedy zwolnienie jest konieczne,a nie o naciaganych historiach.ja po INV pracowałam do końca.w domu nie wytrzymałabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
gościu jak się pracuje w biurze i płaszczy dupsko to można pracować i całą ciążę , a nie oceniaj ludzi nie wiedząc gdzie pracują i w jakich warunkach, a tak w ogóle to szkoda się denerwować bo siejesz tylko nie potrzebny ferment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asinska z takim poziomem dyskusji i inteligencji rzeczywiście "płaszczyć dupska w biurze nie będziesz" :-) WSZYSTKIEGO DOBREGO KOBIETKI :-) ściskam kciuki za pozytywne rozwiązania !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda moich nerwów na puste dyskusje z Tobą gościu także nawet nie odpowiadaj i nie ubliżaj jak nie wiesz o czym mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×