Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej kochane. Ja po wizycie. Mala ma 2.8kg, wszystko jest ok. Ulozona juz do porodu. A ja umieram na bol pachwiny i krzyża :( milego dnia dla mamusiek i przyszłych mamusiek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Kochane czy w ciazy korzystalyscie ze znieczulenia u dentysty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
małpka N duża córeczka i fajnie że wszystko ok goscmilutka nie odpowiem Ci, sama od miesiąca zapisuję się na dentysty. Dziewczyny mam do Was pytanie. Po ile ubranek z każdego rodzaju i rozmiaru kupiłyście? Zaczynam z wyprawką i nie wiem jak do tego się zabrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Hej dziewczyny, Małpka, już niedługo. Ja też już czekam. Jestem gotowa :) psychicznie czuję się dobrze, mam w sobie energię na poród sn i mam nadzieję, że max w przyszłym tygodniu do niego dojdzie :) Fizycznie jest raz lepiej raz gorzej ale takie już uroki końcówki kiedy jest się krzyżówką kaczki z zawodnikiem sumo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Małpka super ze z mała wszystko w porzadku. Oby tak dalej;) xxx Niedobrzyzna juz coraz blizej. Z niecierpliwoscia czekam na twoja relacje z porodu. xxx Gabi ja ci nie pomoge bo z kazdego rozdzaju mam po kilka i w sumie nic nie kupowałam bo wszystko dostalam od kuzynki meza.. Oprucz paru kosmetyków i wiekszej paczki pampersów to juz chyba wszystko mam. Czekam aby maz z majstrem pokonczyli remonty i zaczynamy sie meblowac;) . Od dwóch trzch dni czuje sie jakos dziwnie i chyba zaczeły sie u mnie te skurcze przepowiadajace bo co jakis czas czuje skurcz jak podczas okresu. staram sie wiecej lezec i odpoczywac wtedy. A wogule pogoda do d... wiec i tak nie mam na nic checi;) xxx Kropla nasze ciaze od poczatku usłane były stresami i chyba tak pozostanie do konca;) znam to uczucie. Na poczatku sie bałam czy z dzieckiem wszystko w porzadku. potem stresem było kazde wazniejsze usg. A teraz mam strach czy dam rade urodzic naturalnie czy koniecznie bedzie cc ze wzgledu na wage synusia. Taki nasz juz los;))) xxx Miłego dnia dziewczynki ide lezec;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny natchneło mnie dzisiaj i spakowałam torbe do szpitala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za tydzień ide na wizytę :) myslę że lekarz założy mi już kartę ciąży i mniej więcej powie kiedy termin to dopiszę się do listy :) w czwartek zaczynam 9 tydzień ;)samo obliczyłam sobie że termin chyba będzie 30.04 ;) pozdrawiam dziewczynki miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was kochane byłam dziś u lekarza, powiedział, że wszystko w jak najlepszym porządku, dołożył mi żelazo do łykania, powoli mam włączać trochę więcej spacerów, dopóki nie mam gorączki to swoje przeziębienie mam leczyć domowymi sposobami w aptece dokupiłam sobie tylko tabletki do ssania na gardło. Zaliczyłam też małe zakupy :) bluzeczkę na jutrzejsze urodziny, a teraz wypoczywam pod kocykiem :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Bratek super ze wszystko w porzadku:-) Ten gosc od spakowanej torby to ja tylko zapomnialam sie podpisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
goscmilutka http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/przed-ciaza/W-ciazy-z-wizyta-u-dentysty_34951.html Pamiętaj zawsze aby poinformować lekarza stomatologa o tym, że jesteś w ciąży - stomatolog dobierze właściwy środek znieczulający. LaBrise to będziesz miała poród w majówkę :) Niedobrzyzna i Małpka dziewczyny prawie finiszujecie :) Bratek cieszę się, że wszystko w porządku My też dziś mieliśmy wizytę. Szyjka i badania ok. Córeczka znowu przekręciła się. Teraz jest główką w dół. Czułam ją p*******ch, że jest tak ułożona :) A tak w ogóle to wierc**iętka z niej, co 2 tyg inaczej jest ułożona :) Kolejna wizyta za 3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bratek - podoba mi się Twoja teoria, że wszystko będzie dobrze i nie ma innej opcji :) bardzo mi się podoba. Życzę zdrówka, mam nadzieję, że szybko wyjdziesz z przeziębienia. Małpka - ale duża córeczka Ci rośnie, już 2,8 a to przecież do porodu jeszcze trochę. Nie podoba mi się ta pogoda, w domu zimno i ponuro jakoś, ja dzisiaj popracowałam - mam swoją działalność i czasami muszę coś porobić - i teraz leżę wypompowana z wszelkiej energii. Niby ciąża nie choroba ale ja nie wiem jak niektóre babki to robią, że biegają do pracy często do końca 8 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
już drugi raz tak mam, że coś napisze, a później są ***** Nie wiem czemu p*******ch miało być "p*******ch" miałyście tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
znowu to samo miało być po kopniaczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
kropla haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evas123
Witajcie dziewczyny. Małpko super, że z córeczką wszystko dobrze. Co lekarz powiedział Ci na te bóle pachwin? Też mam...niekiedy nawet kroku nie mogę przez to zrobić... Na ostatniej wizycie, lekarz powiedział, że ciało przygotowuje się do porodu...termin z ostatniego USG wyszedł mi na 15 październik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewas termin właściwy to ten z 11-13 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki to znów ja, Tujka. Mam pytanie czy któraś z Was miała kompletnie niebolesne piersi na poczatku ciąży? Pytam bo mnie zarówno po udanym jak i w po nieudanych transferach zawsze mocno bolały, a teraz od wczoraj - 5dpt cisza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i oczywiście OGROMNE gratulacje dla Ciebie Asinska! Tujka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alika2014
Cześć dziewczyny:) Myślę nieśmiało, że chyba mogę już spokojnie do Was dołączyć:) Zaczynam w czwartek 10 tyd. Miałam kupę stresów dwa krwawienia, krwiaka, odklejajaca się kosmowka, z 4usg, trzech lekarzy mnie oglądało i szczęśliwie z zarodkiem oki:) Mam pytanie, jak to się liczy tyg. do badań prenatalnych, które wy robiłyscie, tzn.jak pamiętacie w ktorym tyg. La brise, pamiętam, że chyba jakoś po mnie się zaczęłas cieszyć:),kurcze nie wiem który to tydzień, bo mnie też wychodzi 30.04, punkcje miałam 07.08? - 14 dni i tak jakoś kalkulator pokazuje, może coś źle liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Tujka mnie w ogole nie bolaly piersi. Ani po nieudanym i obecnie udanym. Czulam tylko jajniki Alika prenatalne mialam robione w 12tc. Dostalam skierowanie od gin prowadzacego Robilam test pappa plus krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evas lekarz mowil ze mala mi tak uciska i stad ten ból. Mnie boli lewa pachwina a jeszcze bardziej krzyż :( do tego jak sie przewracam,to czuje jakby mi,sie miednica rozpieprzala za przeproszeniem :((( ja mam 26X, a wg wielkości ma 16. Chcialalbym urodzić do 15:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
Witajcie dziewczynki cieszę się dobrymi wieściami od was i nowymi zaciążonymi trzymam kciukasy u nas Oliwcia grzeczna , dokarmiamy się butlą bo niestety jest głodna, ale głównie śpi, mam nadzieję ,że jej się nie odmieni Lila położne i pielęgniarki super, panie od noworodków różne generalnie nie najgorsze , ale była jedna tak starsza ,siwa, bardzo wysoka i bardzo nie sympatyczna, ale generalnie da się wytrzymać te parę dni bardzo faje i miłe lekarki Urszula Sędzimir i Maria Szczawińska to z ginekologi , a pediatra Marcin Kurdziel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asinska niestety wszystkim dzieciom sie odmienia :-( :-( po porodzie sa najzwyczajniej w świecie zmęczone samym porodem i lekami i dlatego śpią.Potem wchodzą w nie diabelki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asinka gratulacje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alika kochana mi lekarz dodał tak jakby 3 tyg. .. po transferze byłam 4 tyg. jak lekarz powiedział mi że to 7 tc jutro zaczynam 9 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
La brise.Tak to się zgadza, pamiętam, ja jutro dziesiaty zaczynam. Dalej plamie, ale już chyba przywyklam, no cóż. We wt. mam wizytę, dopytam się o te badania pren., ale z tego co wyczytałam to ja przy 39l w gync. mogę zrobić za darmo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asinska, nie odmieni się :) Oliwka wie jak bardzo jest kochana i zostanie grzeczniutka :) ale gdyby jednak odpukać, to donoszę, że nasz kolega pod wpływem mojego m. zastosował u swojego synka metody dr Karpa i o dziwo zadziałało za pierwszym razem :) także jestem do nich póki co pozytywnie nastrojona :) jak dziewczyny nie znacie, to polecam pooglądać na youtube - chociażby dla popatrzenia na bobaski ;) alika - te pierwsze badania robi się między 11 a 13+6 tc. Mój lekarz powiedział aby liczyć tak jak z terminu miesiączki. Na usg właśnie w tych tygodniach ewentualnie skorygują TP po wielkości dziecka. Mi z OM wychodziło 16.10 a z tego usg właśnie - 12.10 i tego terminu trzymamy się przez całą ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alika ja też we wtorek mam wizytę :) w poniedziałek idę na morfologię mocz i glukozę , także będę pytała o badania prenatalne ale ja pójdę odpłatnie bo mam 26 lat :) więc na refundacje się nie załapię chce zrobić te pierwsze prenatalne z tym Testem PAPA :) II i III też zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×