Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Alika2014
Witam Was dawno nie pisałam, bo szpital , krwotoki i takie tam. Najważniejsze, że Julka :) trzyma się dobrze 17 tydzień, a ja liczę każdy dzień. ... jutro idę do kliniki na badania. .. Fajnie, że przybyło przyszłych mam i dzidziusiow, trzymam kciuki i kibicuję :) Szkoda pati, cóż tu powiedzieć........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
Witajcie u nas też OK Oliwka na mm ale jest zdrowa ,radosna i najedzona ,a to najważniejsze dziś skończyła 2 miesiące, w nocy budzi nam się 2 razy , ale jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla7_
Alika, super, że mimo krwawienia z Twoją córeczką jest dobrze. No i gratuluję córeczki :) Po urodzeniu na pewno jest mniej czasu na pisanie na forum, no i może też potrzeba mniejsza, bo czas się spędza z dzieckiem. LaBrise, Kafe - co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Stefania, Małpka jakie laktatory kupiłyście? Ale ten czas leci, dopiero co powitałyście swoje pociechy na świcie, a my gratulowałyśmy Wam. Alika, gratuluję córeczki i super, że z dzidzią jest dobrze. U nas zostało niecałe 5 tyg do porodu, nie możemy się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka N
Ja kupilam laktatir z aventu ale uzywalam go tydz. Teraz spszczam ręcznie bo tak najlepiej. 10min i mam 100ml... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam laktator z canpol babies elektryczny i też jestem zadowolona .Jeszcze troszkę i dołączycie do nas rozpakowanych i będziecie cieszyć się macierzyństwem .Pozdrawiam wszystkie mamusie i ciężaróweczki :),miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evas123
Stefania gratulacje!!!!!!!!!!!!!!! Pati bardzo mi przykro.... Mój maluszek już miesiąc skończył....Jak to leci ten czas szybko... Kramię małego piersią, ssie około co dwie - trzy godziny w nocy wstaje trzy razy. Pozdrawiam wszystkie mamy te które mają już maleństwa przy sobie i te które jeszcze noszą je w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje dla mlodych mam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedo
Stefania, moja koleżanka jak miała płaskie brodawki to wyciągała je obciętą strzykawką, choć dla mnie to brzmi jak horror, ale jej pomogło :) a dajesz dzieciakom smoczka? Może to nie głód tylko potrzeba ssania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
ten wpis wyżej to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
hej my juz po wizycie:) maly wazy 4100g ale sie ciesze ze waga wzrasta:). katarek tez juz przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa34
Stefania Ja mam płaskie brodawki na początku karmiłam przez nakładki i odciągałam laktatorem (Medela elektryczny)ale pamiętam pojechałam do koleżanki i zapomniałam nakładek to mały poradził sobie bardzo ładnie bez nakładek. Położna mi powiedziała, że dziecko da radę tylko trzeba dać mu szansę się nauczyć,a mi teściowa stała cały czas nad głową i mówiła że on nie może chwycić słuchając jej przestałabym karmić chyba po miesiącu bo przez cały czas coś gadała, a to mało mleka mam, a to pokarm za chudy, że jak będę sćiągała laktatorem to zaniknie mi pokarm i tak w kółko.Przestałam zwracać na nią uwagę i karmiłam 11 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik To ładnie przybywa na wadze i fajnie że katar mija ,taka niestety pora roku że czepiają się różne infekcje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Kawa połozna jak u mnie była to mówiła ze to nie koniecznie musi byc katar tylko schodzace z zatok wody płodowe. ze u dzieci po cc tak moze byc bo nie przechodza przez kanał rodny i te ody tak jak by sie nie wyciskaja z tych zatok. . Najwazniejsze ze przechodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik, nasz też miał nosek zapchany, teraz już mniej, ale było kilka dni kiedy nawilżałam i odciągałam. Położna mówiła, że to wody mogą być albo pokarm od ulewania albo od suchego powietrza itp. Najlepiej nosek się czyści jak dzidziuś kicha u mnie nawilżanie solą fizjologiczną pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy możecie napisać mi coś o badaniach prenatalnych? Moja P.dr.nie każe ale klinika w której podchodziłam do in vitro preferuje to badanie. Jak się to odbywa i czy jest jakieś ryzyko dla dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla7_
Badania podstawowe są nieinwazyjne, czyli nie ma ryzyka dla dziecka. Robi się USG prenatalne - czyli takie, na którym sprawdza się przezierność karkową, kostkę nosa (jesli jej nie ma to jest sygnał, że dziecko może mieć zespół Downa), przepływy jakieś w brzuszku/jelitach i nie wiem co tam jeszcze dokładnie. Druga część to badanie z krwi - Pappa. Jeśli z tych badań wynika, że coś jest nie tak, to wtedy można zrobić amniopunkcję i to już jest badanie inwazyjne - pobiera się wody płodowe i jest ryzyko poronienia. Ale to się robi bardzo rzadko. Ja miałam skierowanie na prenatalne, bo mam ponad 35 lat i robiłam za darmo, ale chyba bym zrobiła i tak, nawet gdybym miała płacić, bo jak się dowiedziałam, że dzidziorek zdrowy to stresy mi przeszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ale ruch na forum ; ) Alika to miałaś straszny pierwszy trymestr ale dobrze ze z córeczka wszystko ok i mam nadzieje ze juz teraz będzie wszystko spokojnie :D daj znać jak po wizycie ;) Kawa to się nazywa "wsparcie od tesciowej" super ze się nie dałaś :) Gościu tak jak napisała Kropla usg prenatalne + testy z krwi są nie inwazyjne a pozwalają ocenić ryzyko trzech wad genetycznych i będziesz miała możliwość dokładnie zobaczyć maleństwo. Ja robiłam mimo że nie mam 35 lat. Rozpakowane mamusie super ze z maleństwa mi wszystko ok, juz wam zazdroszczę (tak wiem jest masa roboty) ze macie dzieci przy sobie. Ja miałam wczoraj kontrolę nerki zastój jest taki jak był czyli super bo nie rośnie i nie będą nic mi grzebać w nerce ;) Gabi to się pakuj kochana co byś miała wsio gotowe ;) a ja nogi zaciskam co by do 2 stycznia do trwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siacha1
Witam! U nas też wszystko dobrze. Emilka skończyła 3 i pół miesiąca i ma już pierwszego zęba na dole, nawet nie wiem kiedy jej wyszedł. Patrze któregoś dnia a on już jest. Teraz następny sie wybija. Odpukać ząbkowanie narazie przechodzi gładko. Pozdrawiam wszystkie mamusie i przyszłe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markolka1978
Witajcie! Podczytuję Was systematycznie od samego początku ale nie miałam odwagi napisać, żeby nie zapeszyć. Ale dzisiaj zaczynam 34 t.c. i myślę, że już nie ma się czego obawiać:). Termin mam na 30.12 ale wg lekarza nasz Leonek powinien być już na święta:). Dzisiaj mam wizyte i jestem baaaardzo ciekawa, czy to się potwierdzi:). Pozwolicie, że dołączę do Waszego grona? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Markolka witamy;) My tez mamy Leona. dzis konczy 3 tygodnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markolka1978
Wiem wiem Andzik, doczytałam się:) i gratuluję. Coraz bardziej popularne imię:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania31
Niedobrzyzna mozesz napisac jak sie nawilza nosek sola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśkka1987
Cześć dziewczynki :) ja tak na chwileczkę . Urodziłam Synusia 8 11:) poród masakra i ogólnie ze mną było bardzo ciężko, ale już dochodzę do siebie :) Mały ważył 3750 i ma 59 cm :) i ciągle je :) Pozdrawiam was kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patuska gratulacje dla szczęśliwych rodziców ,życzę ci szybkiego powrotu do dobrej formy .Buziak dla małego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Patuska wkoncu dałas znac juz nie mogłam sie doczekac. Moje gratulacje;* Długi ten twój synuś. Wracaj szybko do zdrowia;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patuśka Gratulacje!!! i szybkiego powrotu do formy :) Markolka witaj :) to już masz samą końcówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla7_
Patuśka gratulacje :) a czemu poród masakra? rodziłaś naturalnie czy cc? Markolka witaj! Dziewczyny z maluszkami - czy któraś z Was ma wózek x-landera? czy gondola nie jest za mała? koleżanka mi mówiła, że czasem 4 miesięczny maluch już się nie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Patuska, gratuluję szczęśliwym rodzicom ;-) i życzę szybkiego powrotu do formy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×