Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Patuśka1987
Dziewczyny potrzebuje to drugie nasze forum dla kobiet rozpakowanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macierzyństwo po wieloletniej walce o dziecko, to jest chyba to drugie forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla7_
Dzięki za sugestię Asinska - robiłam dzisiaj morfologię, pokażę lekarzowi w czwartek, może mi coś poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_83
Kropla, Dobrze Asinska pisze magnez ie, czasem też brak potasu daje skorcze i dretwienia. Sama morfologia niestety nieopokaże poziomu tych elektrolitów :( ja dodatkowo raz w miesiącu robie jeszcze właśnie badanie na magnez, sód i potas bo łykam końskie dawki magnezu i do tego trochę potasu ale tylko to hamuje u mnie stawianie się macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla7_
Kaśka, a jak czujesz to stawianie się macicy? czy to się zaczyna w późniejszej ciąży? Popytam lekarza o ten magnez i potas, na razie biorę tylko tyle ile jest w witaminach ciążowych, ale może trzeba będzie więcej. Dzisiaj spałam na mega wysokiej poduszce i było trochę lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się taka twarda kulka z brzucha robi tak jak by się cała macica napinala. Nie jest to bolesne ale nieprzyjemne. Od kiedy biorę naprawdę końskie dawki magnezu to przestało ale jak tylko zapomnę albo za dużo w domu pochodzę i popracuje to się stawia. Mnie się w 18 t zaczęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla7_
To ja jeszcze nie mam takich atrakcji, pewnie wszystko przede mną :) Jutro idę do gina i znowu się denerwuję czy wszystko z młodym ok. A już myślałam, że mi przeszły te stresy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_83
Kropla, te stresy nigdy nie przejdą ;) U mnie to ciążą bliźniacza potęguje te stawiania bo musi się szybciej rozciągać więc może Ciebie ominą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla7_
No chyba nie przejdą już do końca życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
kropla7 zasypiam na lewym boku a budzę się różnie. Żadnych bóli nie mam w nocy. Jedynie co to budzę się na siusiu :) Nie raz mówiłam do męża że zrobię sobie dziurę w materacu na brzuch haha Zbadaj sobie poziom mg przy następnych badaniach. Daj znać po wizycie Od dwóch dni po przebudzeniu bolą mnie pachwiny. Nie wiem czy to efekt wygibasów córeczki czy zbliżającego się porodu. Dzisiaj czuję się nijak, siły mnie opuściły. Wiecie co może być powodem bolących pachwin? Do tp zostało mi tylko 22 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Gabi nie przejmuj sie bolacymi pachwinami na tym etapie ciazy to zupelnie normalne i niegrozne ja zaczynam 36tc i tez mam te bole mowilam lekarzowi a on mnie uspokoil. Ja czekam ma moja mala jestem juz prawie gotowa mamy kupiona wyprawke dostalam od rodziny mnustwo slicznych ubranek od 0 do 18miesiaca posegregowalam to wszystko i piore te najmniejsze ciuszki, kocyki, rozki itp. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Gabi kiedy to przeleciało?;) zaraz rodzisz;")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_83
Hej, Mnie też bolą pachwiny szczególnie jak się przewraca z boku na bok no i spojenie łonowe tez juz czuję. W końcu się tam nam wszystko naciąga ;). Ja juz tylko musze odebrać od koleżanki ubranka na 50 cm. W pon. odebraliśmy łóżeczko które mąż skręcił i tu mam problem. Jak włożyłem materac to przy najwyższym położeniu zostaje raptem 10 cm od materaca do brzegu barierki - to chyba za mało :(. Będzie chyba trzeba obrazu na środkowy poziom ustawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do internetowego meblowego sklepu mebelmania.com gdzie znajdziesz rewelacyjne meble praktycznie do każdego pomieszczenia. Ceny dużo mniejsze niż w sklepach stacjonarnych i szeroki wybór nowoczesnych mebli – dodaj, że informację znalazłeś tutaj to udzielę 3% rabatu. Wpisz w dowolną wyszukiwarkę „Mebelmania” i wybierz interesującą Cię zakładkę. Pozdrawiam i zapraszam MEBELMANIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Andzik dopiero co była wiosna i byliśmy pełni obaw i nadziei. Sama nie wiem kiedy to zleciało. Lada dzień powitamy naszą małą kruszynkę na świecie. Powoli zaczynam się stresować porodem. Mąż też przeżywa, panikuje jak dzwonię, bo myśli, że to już :) W nocy czuwa nad nami. Kaska_83 10cm to rzeczywiście mało. Nie możecie sami wywiercić otworów ciut niżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Cześć dziewczynki jak ten czas szybko leci, Gabi zaraz rodzi, mi dzisiaj stuknął 27 tydzień :) dziś w nocy strasznie dokuczał mnie ból prawej dłoni, mrowienie i drętwienie to już od dawna mi dokucza szczególnie w nocy, ale taki urok ciąży :). Powoli zaczynam myśleć o wyprawce, po Nowym Roku się zabiorę. Złożyłam zamówienie do Mikołaja na koszulę do karmienia, do szpitala hihihi. Wróciłam trochę do pracy, każdy się dziwi, ale mam spokojną pracę, a między ludźmi poprzebywać też dobrze, zresztą każdy o mnie dba. Moja przyjaciółka zaszła w ciążę i dzieci będziemy miały z jednego rocznika, fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Kaska 10 cm to faktycznie malo musicie obnizyc materacyk bedzie bezpieczniej po Twoim wpisie zmierzylam w lozeczku Julki i jest 24 cm :-)) Bratek a bierzesz magnez? Moze masz niedobor i stad te dretwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_83
Goscimilutka, dzieki, własnie tak chyba zrobimy, bo jeszcze jak maja leżeć razem to nie będą równo na środku. Bratek ja biore 6x1 slowmag a i tam czasem mnie skurcze łapały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markolka1978
Gabi, ciekawe która z nas pierwsza urodzi, bo mnie też powoli już zbiera:). Coraz częściej mam skurcze, nie ma dnia żebym nie wzięła nospy. A do tego mam potworne ataki bólu kości miednicy. Mam nadzieję, że dotrwam do wizyty u lekarza, którą mam 11.12:). Na wszelki wypadek torba już spakowana, a ja spełniam swoje zachcianki żywieniowe, których nie miałam na początku ciąży, a pojawiły sie dopiero teraz:). Chyba organizm się domaga, bo wie że później nie dostanie pewnych rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Marlotka kiedy masz tp? Dopiero dzis pralam i prasowalam wyprawke. Jutro postaram sie spakowac torby do szpitala. Po 3 godzinnym prasowaniu na siedzaco kregoslup wlazl mi w tylek :) Jutro rano smigam na badania bo we wt mam wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markolka1978
Gabi, teoretycznie tp mam na 30.12 ale lekarz mówił że Leoś będzie już prawdopodobnie na święta. Dr mysli o cesarce ale na wizycie 11.12 dowiem się na 100% co i jak, aczkolwiek obawiam się że mogę sama urodzić wcześniej:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy stosujecie jakas specjalna diete po ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako mama juz dwukrotna powiem ze najlepsza dieta to jednak karmienie. Jak karmisz maluszka, masz odrazu poczucie pragnienia. Bardzo duzo się pije karmiąc. Bo organizm naprawde tego sie domaga. Tym samym mniej sie troche jednak je i woda wypłukuje. Ni trzeba wtedy zadnej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi mi o diete odchudzajaca jestem w 37 tc na poczatku schudlam 6 kg i jak narazie nie przekroczylam wagi z sprzed ciazy. Oczywiscie mam zamiar karmic piersia coreczke i chodzi mi o tzw diete dla mam karmiacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Gość mi na sr mówili, że nie ma diety mam karmiących, że tak na prawdę ona tylko funkcjonuje w Polsce. W całej Europie mamy jedzą normalnie. Byłam zdziwiona, jak powiedzieli, że można pić kawę czy jeść cytrusy (to nie one uczulają tylko chemia w nich) Nt potraw nie będę się wypowiadać, bo to przede mną. Nie wiem jeszcze co będę jadła po cc i podczas karmienia piersią. Wszystko wyjdzie w praniu. Będę próbować i obserwować córeczkę. Wiadomo, że smażonego i wzdymających jeść nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Dziewczyny, doradźcie jaki najlepiej kupić materac do łóżeczka Malucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam materac gryczano kokosowy zaplacilam 180 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Lila kupiłam trzywarstwowy materac: gryka, pianka, kokos, gr 10cm. Materac był w zestawie z łóżeczkiem i całą pościelą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Dzięki za info :-) jak przeglądam strony to zazwyczaj są gryczano kokosowe i ew.z pianka, więc chyba też taki kupimy. Gabi, a jak Twoje samopoczucie, bo Ty już też na finiszu, a tak niedawno były to nasze pierwsze tygodnie ciąży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×