Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Gabi___
Andzik dużego będziecie mieli synka, najważniejsze że z wami wszystko ok kawa34 rady teściowych są bezcenne :) Kaska_83 fajnie, że po wizycie wszystko w porządku. Muszę jeszcze dokończyć zakupki wyprawkowe i spakuję się. markolka1978 witam nową mamusię na forum. U mnie leci 35tc i zaczynam się stresować Patuśkka1987 gratuluje!!!!! Ściskam całą rodzinkę, niech zdrowo rośnie kropla7_ niestety mam inny wózek, nie pomogę Dzisiaj miałam wizytę. Szyjka miękka, niestety nie zapytałam się czy nie skróciła się. Córeczka jest bardzo nisko ułożona dlatego uciska mamusi pęcherz. Do łazienki latam co chwilę :) Badania mam dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropla w x -landerze jest mała gondola ja miałam kupować ten wózek ,sąsiadka go ma .Jej mała jak miała 3,5-4 miesiąca jeździła już w spacerówce .Za to spacerówka jest duża i bardzo wygodnie się prowadzi ten wózek .My zdecydowaliśmy się na tako omega moonlight właśnie dlatego że jest duża gondola i dobrze sprawdza się ten wózek na nierównościach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa34
Patuśka Ogromne gratulacje,duży synuś. Szybkiego powrotu do formy,jak znajdziesz chwilę to napisz jaki miałaś poród. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markolka1978
Gabi, jedziemy na tym samym wózku:) Poród w podobnym terminie, a i objawy mam takie jak Ty, do toalety latam na okragło, a w nocy nieraz co godzinę. Dziewczyny, powiedzcie mi, czy wam też z uwagi na in vitro odliczli jeden tydzien ciąży? Licząc od ostatniej miesiączki powienien u mnie byc 35 tydzień ale lekarz powiedział że przy in vitro właśnie odejmuje się tydzień. A paparmetry mojego malucha są właśnie na 35t.c. Wczoraj miałam wizyte u lekarza. Wszystko z małym ok :). Kolejna wizyta 11.12 i wtedy padną już konkretne decyzje co do terminu i rodzaju porodu. Chciałabym rodzić SN ale lekarz sugeruje cesarkę (strasznie bolą mnie kości miednicy, czasami nie dam rady chodzić). Pierwsze dziecko rodziłam SN to myślę, że i tym razem dam radę. Przeraża mnie, że coraz wiecej dziewczyn wybiera CC, żeby się nie umęczyć ale chyba większe męczarnie są właśnie po CC, przecież to normalny zabieg operacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Mnie lekarz korygował wiek ciąży uwzględniając punkcję jako datę zapłodnienia. Ja akurat z góry nastawiam się na CC bo bała bym się że drugie maleństwo może ucierpieć podczas porodu SN. Gabi, ja też mam miękką szyjkę która jak to lekarz określił sie "wyprostowała" ale na ostatnim USG była zamknięta i nie skracała się więc mam nadzieję że się utrzyma do końca roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Markolka1978 mi gin nie odejmował tygodnia. Liczy od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Leci u mnie 35tc i wg usg dzidzia też ma, wg kalkulatora porodu też się zgadza. Fajnie, że po wizycie wszystko w porządku. U mnie niestety będzie cc ze wskazań medycznych, a nastawiałam się na sn. Kaska_83 nie dopisałam, że szyjka u mnie jest miękka i zamknięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Markolka1978 kiedy masz tp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) troszkę się nie odzywałam, u mnie 16t 1 d ciąży troszkę się działo, badania prenatalne według USG wszystko super a potem test PAPa tam jakies ryzyko wyszło... mimo wszystko jest OK zrobiliśmy dodatkowe badania i prawdopodobnie mamy zdrową dziewczynkę ;) lekarz poodstawiał mi już progesteron jestem tylko na witaminkach :) ciąża przebiega książkowo ;) pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markolka1978
Gabi, na 30 grudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
markolka1978 to kilka dni po mnie :) LaBrise super, że po teście pappa wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patuśka gratulacje! Stefania, ja wpuszczam po kropelce do każdej dziurki, potem czasami na brzuszek, też na koniec odciagam frida. Albo kup to co napisała Siacha koleżanki mają i są zadowolone, jak mi się skończy sól to pewnie też kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Labris fajnie, u nas też dziewczynka:) mnie już po jednej nocy wygonili z kliniki, bo plamienia ufff calkowicie ustały, pobrali krew na wszelakie możliwe badania,wyniki za tydzień, ale raczej powinno być oki:) taka profilaktyka z nfz haha. Uśmiałam sie niemiłosiernie, bo to w 17 tyd ciąży było moje chyba15 usg i mała przywykła:), zawsze leżała spokojnie. Teraz w szpitalu musiałam czekać, stać itd... chyba z pół dnia już byłam zdenerwowana, ale jak zobaczyłam jak mała tam rumplowala (chyba też była wkurzona:) ) to się szczerze uśmiałam, ojj mamusi córcia rośnie w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla7_
Alika - gratuluję córeczki. Moncia - dzięki za odpowiedź o x-landerze, zastanawiam się nad kupieniem, podoba mi się x-run, tylko nie wiem właśnie jak z tą gondolą. Ja rodzę na wiosnę, więc nie będzie trzeba śpiworków jak młody będzie miał już kilka miesięcy, wiec trochę więcej miejsca będzie, no ale nie wiem dalej. U nas wirusy szaleją, mój m. od kilku dni choruje, mam nadzieję, że na mnie nie przejdzie. Młody coraz wyraźniej rusza mi się w brzuchu - czasem czuję jakbym tam miała jakąś rybę rzucającą się :) Ciekawe kiedy poczuję takie wyraźne kopniaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Witam wszystkich! U mnie stuknął dziś 26 tydzień, byłam wczoraj u lekarza wszystko gra, szyjka długa, morfologia i mocz ok, tylko mam lekko podwyższony cukier i kazano mi się udać do diabetologa, wyniki mam na pograniczu tzn. na czczo w normie po godzinie mam 201 a powinno być 180, a po dwóch godzinach mam 154, a norma jest do 153. Czy któraś z Was miała podobny przypadek? nie wiem czego spodziewać się u diabetologa, a w mojej rodzinie cukrzyków nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Bratek ja miałam podobnie z cukrem. Mierzylam potem cukier glukometrem i wyszlo mi pare dań które faktycznie ten cukier podwyższaly. Unikalam ich potem(winogrona, melon, soki owocowe) i było ok, nie robiłam zadnej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka N
Hej. Co tam u Was. Moja Zuzinka dzis w nocy poszalala i jestem taka zmęczona :) ile wasze maluchy waza. My dzis mamy 4tygodnie a maluda ma 4660. 1kg wiecej od porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Witajcie bartek ja miałam podwyższony cukier u mnie obeszło się bez diabetologa miałam glukometr w domu mierzyłam godzinę po każdym większym posiłku i co dziennie przed jedzeniem .Miałam mieć 120 po godzinie i na czczo do 95 .Ale u mnie rano cukier był między 70 a 82 maksymalnie a po posiłkach przekroczył może z 5 razy .Jedz dużo ogórków kiszonych i kapusty .U mnie podnosiły cukier mączne rzeczy typu kopytka czy pierogi ,ale nieznacznie .Musisz sama wypróbować co ci będzie służyło a co podniesie ci cukier .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpko moja mała waży 6100- też ładnie przybiera 25 listopada skończy 3 miesiące .W środę byliśmy na szczepieniu ,może przez tą pogodę nasze maluchy trochę marudzą ,moja dzisiaj też była marudna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
bratek77 na czczo miałam 85, po 1h 202, po 2h 122 (glukoza 75g). Ginka powiedziała, że mam ok. Pewnie przebada Ci jeszcze raz cukier i zobaczy co i jak. Na razie się nie martw U mnie zaczął się 36tc. Coraz bliżej ... :) Od wczoraj na brzuchu zaobserwowałam suchą skórę, kremuję ją. Miałyście to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Dzięki za odpowiedź, dziś czytałam artykuł o cukrzycy i brak snu może podwyższyć cukier a ja w poniedziałek całą noc nie spałam bo byłam w komisji, we wtorek byłam przemęczona a w środę robiłam badanie, może przemęczenie tez mi wpłynęło na wynik, ale skierowanie do diabetologa mam to się wybiorę i zobaczymy co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gabi naoliwiaj , natłuszczaj dobrze bo moga się pojawic rozstepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla7_
Ale za to będziecie mieć fajną pamiątkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_83
Dokładnie, będzie super pamiątka :) a ja dziś miałam USG, chłopaki po 1520 g i 1640 g jak bym 3 kg pojedynczego maluszka nosiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Małpka taka sesja to super sprawa :) kaska_83 maleństwa rosną Ci jak na drożdżach , super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evas123
Patusinka gratulacje. Ale ten czas leci, Karolek już ma prawie 6 tygodni, to niemożliwe....Mały waży 5400 jest już co nosić:) Najważniejsze że zdrowy. Niedługo szczepienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropla7_
Od jakiegoś czasu drętwieją mi ramiona, głównie lewe, od spania na lewym boku. Myślałam, że to kwestia materaca, ale właśnie kupiliśmy nowy, super fajny, a ramię drętwieje mi nadal tak, że w nocy się budzę z bólu. Śpię z poduszką między nogami, ale na tym ramieniu opiera mi się górna część ciała. Miałyście może też tak? jak śpicie/spałyście? na plecach też mi niewygodnie. Chyba sobie dziurę na brzuch wytnę i będę spała na brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
Witajcie Evas nasza mała jak miała 6 tyg to też ważyła nieźle bo 5,5kg Kropla to drętwienie to może być niedobór magnezu my kolejne szczepienie mamy 11 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evas nasza mała jak miała 6 tyg to ważyła 5,5kg a jutro skończy 10 i ubranka pasują na 68 bo 62 już małe kropla to drętwienie to może być niedobór magnezu my kolejne szczepienie mamy 11 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×