Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość evas123
Gabi gratuluję córeczki , niech rośnie zdrowo!!!!!!!!!!!!!!!! CO do kąpieli, też kąpałam na drugi dzień po szpitalu. Dwie pierwsze były straszne, bo mały płakał tak mocno aż się zanosił....ale teraz lubi. Niedobrzyna ile Twój mały waży? Mój 6 kg. Karmię tylko piersią a Ty? Małpko co u Ciebie, jak córeczka? Jak karmienie? Co do teściowych...moja przebija wszystkie wymusza na nas badania genetyczne bo mały do nikogo nie podobny....żenada i tragedia jak dla mnie...I te teksty " zawsze będziemy go kochać, ale chcemy wiedzieć czy to rodzony wnuk" dodam tylko, że problem był po stronie mojego M więc tym bardziej nie rozumię ich stanowiska....jak tu nie zwariować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evas, współczuję tej teściowej. Ja z moim charakterem to po takim tekście bym im zakazała kontaktu z wnukiem. Sama miałam jazdy całą ciążę, że urodzę dziecko o innym kolorze skóry, które na dobre przeszły mi dopiero pod koniec wiec jakby ktoś mi rzucił taki tekst to bym chyba wyszła z siebie. Co do wagi to idziemy w poniedziałek na szczepienie to będziemy wiedzieć, ale myślę, że nie ma jeszcze 6 kg, w zeszła środę ważył 5,5 kg ale miał taki czas, że przez 10 dni przybrał tylko 180 potem przez 2 tygodnie 600 wiec mam nadzieje, ze teraz nadal tak dobrze i nadrobi :) i my też tylko na piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak u was rozpoczynal sie porod czy najpierw wypadl wam czop sluzowy, czy wody odeszly czy skurcze najpierw sie zaczely?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
ewas jestem w szoku tekstem Twojej teściowej, lepiej pozostawić to bez komentarza. Kaśka fajnie, że maluchy rosną, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkamiii
dziewczyny Was bedzie najlepiej zapytac, jestem w 11 tyg ciazy, stale pobolewa mnie podbrzusze, wszystko z dzieckiem ok, lekarz mowi zeby sie nie przejmowac, ale po poronieniach to niemozliwe. Mialyscie bole podbrzusza? mialam srednio co tydzien, a teraz od 3 dni nie dokuczliwe ale jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Czop mi odchodził partiami już 2 tygodnie przed. Po masażu szyjki przez Położna skurcze. Pęcherz przebijał lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamkamii ja miałam. Głowa do góry, będzie dobrze. Ja tez świrowalam całą ciążę. Pomógl mi zakup detektora dzięki temu jakoś przetrwałam, zwłaszcza początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka N
Hej kochane. A my cudownie. Zuzia jest całym moim światem. Ogólnie niezły z niej jest pączek. ma takie policzki chomiczka;)) Dziś ma 8tygodni;)) Ważyła 12 dni temu 5300, dziś na wadze w domu wychodzi mi 5900. My też tylko na piersi. Czasami spuszczam i podaję z butelki. Walczymy często z katarkiem;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_83
Evas no twojej teściowej to nikt nie pobije, chyba bym ucieka kontakt do minimum współczuję :( Mamkami tez mnie bolało dołem to macica się powiększa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamkamii nie martw się mnie w tym czasie też bolał brzuch, nie mogłam chodzić, byłam nawet na obserwacji w szpitalu bo macica robiła się twarda, ale wszystko było ok, wszyscy lekarze mówi że to dobrze że boli bo ciąża się rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie rozpowszechniajcie informacji ze ciaza boli,bo to po prostu wstyd.Zadne bole w ciazy nie sa normalne i każdy przypadek trzeba konsultować z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, Ale mamkami to konsultowala, ja jak mnie bolało to zresztą też pytałam gina. Usłyszałam ze silny ból porównywalny z bólem miesiączka nie jest dobry ale pobolewanie mają prawo się pojawić. Ale masz rację oczywiście zawsze trzeba pytać lekarza bo każda ciąża i przypadek jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Gosc po czesci ma racje kazdy bol i krwawienia sa niebezbieczne w ciazy i trzeba to sprawdzic. Zalezy tez od rodzaju bolu jakies rozciaganie macicy czy bol pachwin to faktycznie nic groznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkamiii
ja mam z powodu wczesniejszych poronien usg narazie co 1,5 tyg, krociutkie kilka sekund, tylko spr serduszka, i zawsze do znudzenia pytam lekarza czy to normalne, ze mnie bolal, mowi, ze tak. .Dziecko rozwija sie dobrze, ale kazde zaklucie, pobolewanie jest dla mnie stresujace. Wiadomo, ze jak mialam brazowe plamienie to natychmiast pojechalam do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamkami nie dziwie Ci się i dobrze robisz, ja z każdym nowym niepokojącym mnie objawem dzwoniłam lub pytałam na wizycie. A z ciekawości masz jakieś dodatkowe leki w sensie clexane albo acard? A ja mam wypis w łapce, czekam na męża i do domu ;) Oby kolejna wizyta wcszoitalu to najlepiej po sylwestrze celem rozpakowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkamiii
kaska83 nie ma bo nie mam zespolu antyfosfolipidowego i robilam dodatkowe bad genetyczne i lekarz stwierdzil, ze nie ma sensu, skonsultowalam to tez z 2 innymi i potwierdzili, bo myslalam, ze to moglo byc powodem poronien. Moze mi pomogly szczepienia, moze modlitwa, nie wiem, ale wierze ze tym razem sie uda :) i tego zycze wszystkim tutaj walczacym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu nikt tu nie rozpowszechnia że ciąża boli, ale jesteśmy tu często po dużych przejściach, różnych operacjach, zabiegach, kilku in vitro, nasze organizmy często inaczej reagują niż przy zdrowych kobietach, mówiłam o swoim przypadku, mnie brzuch pobolewał, nie były to skurcze, również konsultowałam z kilkoma lekarzami, i twierdzili, że to normalne, a ciąża zdrowo się rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markolka1978
Witajcie. Nasz Leoś od przedwczoraj jest na świecie. 55cn, 3150 g. Jest sweet! Trochę mamy problem z karmieniem ale po cięciu to chyba norma. Laktator jest to będziemy działać. Powodzenia pozostalym przyszłym mamom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Markolka, super wieści, gratulacje! :-) Super, że kolejna mamuśka rozpakowana, mi zostało do końca jeszcze tylko 3 tygodnie i stres co raż większy :-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Kolejna szczesliwa mama :-))) Mariolka gratuluje malego skarba. Ja dzis ide do poloznej od rana mam takie bole jak na okres chyba organizm zaczyna sie przygotowywac do porodu... tylko kiedy to nastapi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_83
Markolka, Gratulacje :) Liliana, Gościmilutka Ja też już czekam i zastanawiam się czy się samo zacznie przed nowym rokiem czy też dotrwam do 2 stycznia do cc. Kazali mi zejść już z luteiny zupełnie i zmniejszyć dawki magnezu i brzuch zaczyna mi się wieczorami stawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Kaska ach te porady w formie komentarza od mam czy teściowych są bezcenne haha. Moja mama też czasem mnie poirytuje swoimi tekstami. Ostatnio była zdziwiona, że byłam zmęczona i popłakałam się. Ona przy dwójce małych dzieci nie była zmęczona. Strasznie trzęsie się jak robię coś przy córeczce, w sumie nie powinna, bo troje dzieci wychowała. O mleku od krowy ze wsi to też kilka razy wspomniała. Nam dawała :) No i stwierdziła, że teraz to wygoda z tymi pieluchami jednorazowymi. Jak my byliśmy mali to były tetrowe. Niedobrzyzna ma rację, zawieź dzieci w tetrówkach do teściowej :) Bratek mnie święta ominą :( Będziemy siedzieć w domu, bo za wcześnie na jakiekolwiek wojaże od stołu do stołu z małą. magdazzz nie wiesz kiedy te 9 miesięcy Ci zleci. Pamiętam jak odliczyłam dni do II trymestru, a dziś tulę córunię w ramionach. Cieszę się ze z maluszkami wszystko ok Evas współczuję takiej teściowej. Przesadza i to po całości! Gość czop mi nie odpadł, nie zawsze odpada w całości. W nocy poleciało mi trochę jasno czerwonej krwi, a późnym wieczorem córeczka była już na świecie. Na kilka godzin przed cc miałam skurcze, na 4h przed nawet bardzooooo silne. Do szpitala przyjechałam z 3cm rozwarciem. Mąż jadąc do szpitala złamał wszystkie przepisy :) Mamkamiii też miałam bóle podbrzusza. Nie martw się, będzie dobrze małpka N, Niedobrzyzna ale wasze maluszki rosną. Super My w 95% przeszliśmy z butli na pierś. Chcę całkowicie karmić piersią Markolka1978 gratuluję Leonka. Ściskam całą rodzinkę, niech zdrowo rośnie. U mnie po cc mleko pokazało się w 4 dniu i coraz bardziej rozkręca się. Dziś kurier dostarczył laktator, od razu wypróbowałam :) Uaktualniam naszą listę, jeśli któreś nie ma to dopisujcie się dziewczyny Tere79 - TP maj 2014 bliźniaki dwóch chłopców, poród maj 2014; Alanek 2740g a Ksawi 3370g Siacha - TP 6 sierpień 2014 -dziewczynka EMILKA, poród 8.08.2014; 3090 g i 52 cm Moncia81 - TP 30 sierpień 2014- dziewczynka Natalka, poród 25.08.2014; 3460g i 56cm Asinska - TP 25 wrzesień 2014 - dziewczynka, poród16.09.2014 Oliwia; 3250g i 57 cm Niedobrzyzna - TP 12 październik 2014 - chłopiec, poród 14.10.2014 Tymek; 4070g i 57cm Małpka - TP 26 październik 2014 - dziewczynka; poród 24.10.2014, Zuzia 3660 cm i 57cm Ewas123 - TP 26 październik 2014 - chłopiec, poród 15.10.2014 Karolek; 3800g i 58cm Patuśka1987 - TP 2 listopad 2014, poród 8.11.2014 synek; 3750 i 59 cm Andzik87 - TP 2 listopad 2014 - chłopiec, poród 29.10.2014 Leon; 3640g i 55cm Stefania - TP 7 listopad 2014 - bliźniaki, chłopczyk i dziewczynka; poród 7.11.2014 Tomek 3 kg i Maja 2.5kg billu - TP 4 grudzień 2014 Gabi - TP 19 grudzień 2014 - dziewczynka, poród 11.12.2014 Gabrysia 3025g i 54cm Markolka1978 - poród 21.12.2014 Leon; 3150 g i 55cm goscmilutka1 - TP 6 styczeń - dziewczynka Julia Lila 78 - TP 13 stycznia 2015 - chłopiec Kaśka83 - TP 18 styczeń 2015 - bliźniaki dwóch chłopców bratek77 - TP 28 luty 2014 - chłopiec kropla7 - TP 22 kwietnia 2015 Alika2014-Tp 28.04.2015 LaBrise - Tp 06.05.2015 kawa34-Tp 30.06.2012r. poród 22.05.2012r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamkamiii
gabi dzieki za pamiec :) piekne imie, sama sie zastanawiam nad Gabrysia jesli dalej bedzie corka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa34
Markolka Ogromne gratulację,buziaki dla Leosia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi Ja też po cesarce walczyłam z pokarmem synek urodził się w 34 tyg.ciąży pokarm pojawił się na czwartą dobę i pomógł mi w tym laktator,bardzo chciałam karmić i męczyłam te moje małe cycki,aż w końcu ruszyła,, produkcja" i karmiłam 11m-cy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Bylam dzis u poloznej i jak narazie cisza szyjka krotka ale zamknieta jezeli sie nie przeforsuje to swieta spedze w domu tak wiec jutro pokrzatam sie troszke po kuchni i na tym koniec moich przygotowan do swiat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi dzieki, moja mama cały czas powtarza ze się nie będzie wtrącać ;) ale podejrzewam ze nawet jak nic nie powie to swoje będzie myśleć. Mąż o dziwo skończył temat tetrowek i nie poszedł kupić zapasu wiec chyba odpuścił ;) . Laktator juz mam bo się boje ze po cc właśnie ciężko będzie napędzie produkcję a mam stres czy wykarmie dwójkę no cóż jak coś będziemy dokarmiać mm. goscimiliutka tez nic nie robie i czekam bo chciała bym do trwać do 2 stycznia ;) chyba powoli łapie stres co to będzie, a z drugiej strony na pewno każda tak miała i ma i na pewno dam radę byle by się chłopcy w miarę zsynchronizowali i dali mi choć troszkę spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×