Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dziewczyny wczoraj cały dzień miałam mega zgagę a potem wymiotowałam i w nocy też. Rano brzuch twardy ale czuje dziecko. Czy któraś tak miała w 34 tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sisi ktory to Twój tydzien teraz? Masz mdlosci? Czujesz jakies pobolewania czy skurcze macicy? Ja niestety nie wiem nic na temat badan ktore robiłaś :-[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiak33 ja miałam podobnie w czwartek bo najpierw jakby zgaga, pozniej zrobiło mi się niedobrze i resztę dnia wymiotowałam, nie mogłam nawet szklanki wody się napić bo wszystko wracało. Na drugi dzień już było ok ale przyjęłam kilka kroplówek z elektrolitami żeby się nie odwodnić. Brzuch przez 2dni miałam napięty. Podobno teraz wiele osób łapie takie wirusy:/ U lekarza byłam w sobotę i mówił, że takie sytuacje bywają groźne bo wymioty mogą wywołać akcję porodową i trzeba przyjmować jak najwięcej płynów. Najwazniejsze, że czujesz maleńką ale ja bym się na Twoim miejscu udała do lekarza, zawsze będziesz spokojniejsza zamiast się zastanawiać czy to był wirus, zatrucie czy coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisi_75
Asiak, Lily ale miałyście sajgon. Myślałam, że sezon na wiosenne rewolucje żołądkowe już za nami, a to dopiero widze się zaczęło. Gość, Ja za kilka dni kończe 8 tydzień. Cały czas ta zgaga paskudna mnie męczy, ale na szczęście bez wymiotów jak na razie. Wczoraj wypiłam kleik z siemienia lnianego wieczorem i dzisiaj jakby ciutek mniejszy kwas w ustach po jedzeniu, także dzisiaj też wypiję. Wczoraj posiedziałam do późna w nocy i rzeczywiście kilka razy poczułam delikatne skurcze, aż się trochę przestraszyłam, ale dzisiaj jak na razie skurczy brak. Czy takie delikatne skurcze są normalne? Też je miewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sisi, tak, ja tez je mam ale to chyba normalne. Tzn nie wiem czy to skurcz czy bol i moze macica sie rozciaga. Tyle, ze ja mialam plamienia i teraz az boje sie chodzic do toalety. W czwartek wrocilam ze szpitala a dzis tez chyba zbaczylam plamke:-[ chociaz teraz na szczescie spokój. Mam pytanie do dziewczyn, które plamily-jak często i jak długo i co Wam zalecono? Napiszcie cos prosze o plamieniach bo bardzo sie martwie a moze czegos sie dowiem od Was. Wiem, ze niektóre plemienia dziewczyny maja i dobrze sie to konczy, lecz niestety nie zawsze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wogole wiek ciazy licza w szpitau od zapłodnienia, a u mnie wg. obrazu CRL wychdzi, ze pozniesza ciąża o 5 dni. I niby wątróbki nie można jesc w ciazy a w szpitalu podali na obiad. Sisi, tylko (albo az :-)) zgage? Nie masz mdłości? Bo mi ciągle niedobrze, brak mi sil, zmęczona chodze, ze ledwo nogi unoszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny Do ktorego tygodnia ciazy bralyscie luteine??? Prosze was o odp i jak ja odkladalyscie? Ja mam teraz 9 tydzien i juz mi sie konczy biore 3 razy dziennie do pochwow. Lekarz kazal mi odlozyc Po skonczeniu opakownia tak poprostu. Dziewczyny bardzo Prosze o odp do Kiedy bralyscie i jak odkladalyscie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zdarzały się plamienia po 5 tygodniu. 3 dni leżalam z tego powodu w szpitalu ale lekarze w tak wczesnej ciąży nic na to nie mogą poradzić. Dali mi maksymalne dawki luteiny i duphastonu. Luteline brałam chyba do 12 tc a potem odstawiałam stopniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, jak długo może utrzymywać sie zastrzyk ovitrelle w organizmie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asiak33 dziękuję, ze sie odezwalas. Napisalas, ze plamilas od 5-go tygodnia ale do kiedy i co bylo przyczyną jeśli moge zapytac? Gosc, co do odstawienia luteiny to raczej każą brac do 12-go tygodnia. Mi lekarz tez nie mówił, zeby stopniowo ale dzwonilam i dopytalam i ja Tobie tez bym tak radzila,dokup sobie jeszcze opakowanie i np. przez 3-4 dni bierz 2 tabl, pozniej przez 3-4 dni po 1 tabl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MammaOla do 10 dni. Czytałam na innym forum że jest blada kreska :) To na pewno ciąża! Trzymam kciuki :) Gość, lekarz powiedział że powody plamień są różne np. za mało progesteronu dlatego dają dodatkowo duphaston. Może to być też spowodowane podrażnieniami szyjki podczas aplikacji luteiny. Może od wysiłku jak się np. wymiotuje. U mnie to było tak że jak tylko coś więcej się poruszałam czy pochodziłam to od razu plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki asiak33. Jeszcze tylko jedno pytanko-do kiedy trwaly te plemienia u Ciebie? Ja progesteronu przyjmuje duzo i nawet za duzo jak to stwierdzili w szpitalu, niekiedy tez pojawiaja sie krwiaczki ale u mnie tez ich nie stwierdzono. Pomyslalam wlasnie o wysilku, ze to przez to, jednak tez sie przeciez oszczedzam, ale moze musze berdziej i tez nie stresowac sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisi_75
Ja mam mdłości, ale lekkie. Najgorsza jak na razie jest ta zgaga jednak, nawet po chrupkach kukurydzianych, czegokolwiek nie zjem mam potworny kwas w ustrach, aż mi sie nie chce nic jeść. Tylko po wodzie nie jest mi kwaśno. Jeśli chodzi o luteinę to lekarz kazał mi odstawiać stopniowo, po jednej tabletce tygodniowo, ale poza luteiną, biorę jeszcze duphaston 3x1 tabl. I powiedział, że go mam brać dłużej, ale do kiedy to nie wiem, dowiem się za tydzień na wizycie. Wątrobke chyba można jeśc tylko, dobrze wypieczoną. A czemu nie można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny kiedy odstawialiscie duphaston. ? I w jakich proporcjac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_83
MammaOla, Graulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaska 83 a w którym tygodniu urodziłaś miałaś cc, czy naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa34
MammaOla Gratulację,dbaj o siebie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuję aby nie zapeszyć, kolejna beta w czwartek, oby ładnie przyrosła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_83
Gość Urodziłam w 37 t, planowana cc (chłopcy ułożeni pośladkowo) Mamaola, to trzymam kciuki :) Powodzonka dla wszystkich ciężarówek, (staram się na bieżąco czytać forum :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisi_75
MamaOla Gratuluję. Widzę, że ciekawość wzięła górę i przepisowych 14 dni nie doczekałaś :-) niech Ci beta ładnie rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka 8408
Bylam wczoraj badana na fotelu i usg.Synek rosnie ksiazkowo i teraz ma 1300g.Ordynator powiedzial ze jesli wytrzymamy do 32 tc to pojde do domu oczywiscie dalej lezec.Czyli jeszcze 3,5 tygodnia a dzisiaj jest rowne 6 tyg jak trafilam do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiak33
Inka dasz radę! 1300 to już ładny wynik. Oby maleństwo rosło dalej. MmmaOla gratuluję. Przyrost odpowiedni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka jesteś bardzo dzielna! 6tyg w szpitalu to baardzo długo chociaz pewnie już się przyzwyczaiłaś. Zobaczysz, że los Ci wszystko wynagrodzi. Synio pięknie rośnie! Trzymam kciuki za każdy kolejny tydzien. Dacie radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do bardziej doświadczonych, mianowicie kiedy można sie "poprzytulać" z Mężem po transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_83
MamaOla, Super :), a co do przytulania no cóż myśmy mieli rok celibatu za bardzo się byliśmy a potem i tak był zakaz ze względu na bliźniaki. Inka, trzymam kciuki za jak najdłuższe zapakowane, mały ładnie rośnie dasz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu taka cisza Mamuski? Kiedy pojawia się widoczny brzuszek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mammaola po transferze nie mozna tak mi mowili jak i nie wolno sie wysilac. Mi kazal jakies 3 lub 4 tyg po transferze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia83
Mam pytanie do mamusiek które używały podgrzewacza do mleka. Jaki polecacie? Jestem na etapie wybierania i nie wiem na co najbardziej zwrócić uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×