Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Gabi___
Niedobrzyzna niby wstępnie wybrałam Bielański w Warszawie (mam do niego najbliżej), ale w nim chyba nie ma porodu w wodzie. Sama nie wiem, rozważam różne możliwości Wszystko okaże się jak zacznie się akcja porodowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siacha1
Byłam u doktorka. Mała waży 3300 g. Przepływy ok. Rozwarcie na jeden palec ale Emilka jeszcze wysoko. Lekarz kazał iść na konsultację do anestezjologa w sprawie znieczulenia zewnatrzoponowego nawet jeśli nie skorzystam. Chciałabym rodzić w wannie u nas w szpitalu jest taka możliwość jeśli akurat nie jest zajęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość billu
hejo kobitki oj mam duzo do nadrobienia ostatnio wogule nie siedze na necie mam gosci caly dom:-)tydzien temu bylam na usg wyszlo wszystko oki bedzie parka mam podwyzszone leukocydy bylam u dentysty okazalo sie ze musze kamien sciagnac bo mam przy dziaslach niby mowila ze byl stan zapalny jestem ciekawa jak mi teraz wyniki wyjda mam nadzieje ze bedzie ok. stefania mnie tez twardnieje brzuch ale wtedy jak zjem cos ciezkiego lekarz przepisal mi8 nospe bo tez przez kilka dni bolal mnie brzuch a maluchy juz strasznie szaleja w brzuszku takie kopniaki dostaje ze hej ja w srode skoncze 22 tydz jak bylam na usg wazyly 350 gram a ty powiedz w ktorym tygodniu robilas usg z tego o pamietam to chyba jestes tydzien do przodu niz ja Pozdrawiam Was Cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Siacha super, że z małą wszystko jest dobrze. W jakim szpitalu będziesz rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi, myślę, że w szpitalach nawet jak jest możliwość porodu w wodzie, to nie zawsze jest on dostępny (nie w każdej sali są wanny itp.) tak jak napisała Siacha. Najlepiej idź do szpitala i o wszystko wypytaj, obejrzyj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
dzięki Niedobrzyzna oczywiście, że przejdziemy się do szpitala, choćby nawet zapisać się do szkoły rodzenia Dziś wielki dzień - odliczam godziny do wizyty. Po cichu liczę, że poznamy płeć kruszynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Gabi to trzymamy kciuki za wizytę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi będe rodziła w Gliwicach. Trzymamy kciuki za wizytę i oby udało się odgadnąć kto zamieszkał w twoim brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Gabi czekamy na wiesci z wizyty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi, czekam na wieści :) jak masz szkołę rodzenia przy szpitalu to tam się najlepiej wszystkiego dowiesz. I pewnie w ramach zajęć będzie wycieczka na oddział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
witajcie Gabi wszystko zależy od tego czy maleństwo będzie chciało pokazać co między nóżkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
ja w piatek mam pierwsze spotkanie w szkole rodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Czekam na kopniaczki i juz sie niecierpliwie jestem w 17tc kiedy poczulyscie pierwsze ruchy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Ja właśnie w 17 tc :) najpierw nie byłam pewna ale potem poczułam lekkiego kopniaka i już wiedziałam co, a raczej kto to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Ja poczułam około 20 tygodnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Pierwsze kopniaczki poczulam w 18tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Ja w 19tc poczulam pierwsze ruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siacha1
Byłam u anestezjolog na konsultacji. Wszystko wiem o znieczuleniu, przy okazji zwiedziłam porodówkę. Bardzo miła młoda położna była to nas oprowadziła po wszystkich salach. Ruchy poczułam w 18 tc. Gabi jak tam u lekarza? Jutro zaczynam 40 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
Gabi o której masz wizytę? pierwsze ruchy , a raczej takie muśnięcia poczułam tak 18-19 tyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpka N
Hej kochane. Wiecie juz jakich pampersów bedziecie używać ? Kupowalyscie juz jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Niedobrzyzna to teraz bede czekac na ta chwile kopniakow bo to juz niedlugo :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
dziewczyny, jestem już po wizycie. Maleństwo tak się ułożyło, że potwierdziło tylko, że będziemy mieli dziewczynkę. Bardzo się cieszymy. Podświadomie od samego początku czułam, że będzie to dziewczynka. Z małą wszystko w porządku. Pięknie rośnie. Szybciutko pojechaliśmy do moich dziadków, by zgadli czy będzie prawnuczka czy prawnuczek. Dziadek zgadł bez patrzenia na zdjęcie. Babcia nie mogła się doszukać . Wielka radość panuje w rodzinie Następna wizyta za miesiąc. Dostałam listę badań do zrobienia, m. in glukozę na czczo, tsh i toksoplazmozę Siacha to już lada dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Gabi, super, ze wszystko jest w porzadku:-) czyli kobietki gora:-) A wybraliscie juz imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kolejna dziewczynka , najważniejsze żeby zdrowe te nasze dzieciaczki były, a i tak będziemy je kochać bezwarunkowo i najbardziej na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Najważniejsze, że z małą wszystko w porządku. Wstępnie została wybrana Gabrysia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Ja kupiłam mała paczkę takich z biedronki, bo gdzie nie czytam to one są polecane. Do tego zamierzam tez kupić Pampers (ale nie wiem jeszcze, które) i w ten sposób wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Czyli będzie mała Gabi, jak mamusia :-) U mnie dopiero połowa 16 tygodnia i nie mogę się doczekać pierwszych kopniakow :-), ale z tego co Dziewczyny pisały to jeszcze muszę trochę poczekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Lila ja nie mam na imię Gabi. Wychodzi na to że tym pseudonimem wywołałam córeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Czyli będzie mała Gabi, jak mamusia :-) U mnie dopiero połowa 16 tygodnia i nie mogę się doczekać pierwszych kopniakow :-), ale z tego co Dziewczyny pisały to jeszcze muszę trochę poczekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×