Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Andzik87
Malpka dobrze ze po wzycie wqszystko ok;) Milutka powodzena na twojej wizycie;) Ja dzis mam spokojniejszy dzien. Obiadek mam juz podszukowany teraz biore sie za zelazko. Po poludniu jak. mi sie bedzie chcialo to zrobie porzadek ze sloikami w skrytce. Pogoda u mnie dzis cudna. swieci slonce i wieje przyjemnie chlodny wiaterek. w cieniu to nwet zimno jest. Noc tez mialam spokojna i aby z jedna pobudka na siusiu;) Maly coraz ladniej kopie i brzuchol ladnie skacze taz ze moj Łukasz widzi ze w srodku faktycznie ktos jest;) Milego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpko no i po nerwach goscmilutka na pewno wszystko będzie OK u nas na dworze jest przyjemny wiaterek,ale w domu to jak w piekarniku choć okna pozamykane i rolety pozpuszczane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Małpko super wieści! :) U mnie dzisiaj dzień porządków. Już zrobiłam porządek w szafkach w łazienkach z kosmetykami i w domowej apteczce. Teraz zabieram się za dokumenty i inne "przydasie". W kolejce zostaje jeszcze kuchnia i pralnia, ale z tym poczekam na m. żeby przypadkiem nie czuł się niepotrzebny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Malka super wiesci. Goscmilutka trzymam kciuki. Daj znac po wizycie Dzis czuje sie fatalnie. Wczoraj wzielam ostatnia tabletke duphastonu. Nie wiem czy to efekt lekkiego rozwolnienia czy odstawienia lekow. Zjadlam troche drugiego sniadania bo az mnie cofnelo. Obiadu nie jadlam. Pije tylko miete. Pogoda rzeczywiscie przyjemniejsza, jest mily wiaterek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny, jestem tu nowa i mam kilka pytań:) po pierwsze serdecznie gratuluje tym co sie udało a tym któtr czekaja wiary ze sie uda, bo wiem co znaczy długie oczekiwania na ciąże:) jestem po transferze blastocysty mialo to miejsce 2 lipca beta wskazuje na ciaze:) powiedzcie czy ból w dole brzucha to nic niepokojacego? taki podobny do bólu miesiaczkowego on nie jest mocny i pojawia sie co jakis czas? z góry dziekuje za odpowiedz:) Wioleta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Wioletta ja mialam takie klucia i ciagniecia w dole brzucha nie mialam boli miesiaczmowych nie martw sie kazda z nas odczuws inaczej gratuluje ciazy :-))) Ja jestem po dzisiejszej wizycie szczesliwa bo maluszek rosnie prawidlowo 12 cm serduszko pieknie bije :-)) lekarz nie okreslil jaka plec i musze czekac do usg polowkowego za 4 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wioletta ból brzucha przypominający nieco @ ale zdecydowanie lżejszy to był u mnie pierwszy objaw po transferze jeszcze przed betą. Utrzymywał się później jeszcze jakiś czas. Potem zaczął się maraton różnych bóli, kłuć i ciągnięć w dole brzucha ;) Jeśli jednak bardzo Cię to niepokoi to skontaktuj się ze swoim lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje dziewczyny:) ja juz chyba popadam w jakas paranoje (pierwsza ciąże straciłam) wiec stad moje obawy choc za pierwszym razem beta wskazywała niejednoznacznie a teraz wynik w 10 dniu po transferze 318 a w 16 7745(jak sie nie myle, mogłam coś przekrecić, ale beta bliska 8000) niby lekarz powiedział ze brzuch bedzie bolał, ale ja taka panikara:( dzisiaj czuje sie tak jakbym miala dostac okresu:( Wioleta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Wioletta, każda z nas tutaj przeszła walkę o dziecko, niektóre ze stratami inne bez, ale równie ciężka była ich droga. Twoje obawy są jak najbardziej normalne, uwierz mi! Ja na samym początku byłam co tydzień na usg żeby sprawdzać czy jest dobrze, potem stopniowo wydłużałam te okresy na dwa tygodnie i w końcu miesiąc. Czas ciągnął mi się niesamowicie, każdy dzień był jak tydzień a tydzień jak miesiąc. Po 15 tc wszystko przyspieszyło. Teraz tydzień za tygodniem lecą jak szalone a ja chociaż nie mogę się już doczekać synka i mam jeszcze nieco czasu, to jestem spanikowana, że nie zdążę się dobrze przygotować, nie dam sobie rady itp. itd. Jednym słowem - witaj w klubie - teraz już tak będzie przez następnych 8 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka N
hej kochane. powiedzcie mi, czy Wy też macie tak duża ilość śluzu białego?? To normalne>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje zniose wszystko oby z dzieckiem było ok:) wioleta trzymam za Was kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
małpko ja zauważyłam ostatnio właśnie przed wizytą wkładał mi lekarz paluchy i strasznie mnie to bolało, ale wszystko OK, a kiedy masz ten śluz bo ja rano jak wstanę to na papierze przeprszam za szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ogólnie najwięcej, jak chodzę. Czuję tak, jak podczas okresu, ze coś mi zaraz wyleci... idę do toalety, a tam na majtkach lub na wkładce biała plamka i mokre majtki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Malpko u mnie tez czasami pokaze sie wiekszy bialy sluz. Czasami mam dziwne uczucie, jakbym miala mokro. Wioleta bedzie dobrze. Witamy w gronie zaciazonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Malpko ja tez tak mam jak ty i lekarz mowil zebym sie tym nie stresowala bo taki bialawy sluz jest normalny. gorzej gdyby byl koloru zoltego. to moze swiadczyc o jakims stanie zapalnym lub innym paskudztwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Andzik ma racje, przynajmniej tak również twierdzi mój lekarz, w II trymestrze, to jest podobno normalne, dopóki on jest biały :) Z tego co czytałam w "mądrych" książkach, to tam też jest napisane, że może się pojawić :) Wioleta, bardzo się cieszę, ze się udało i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Witajcie kochane byłam na wizycie wszystko jest w porządku tylko szyjka skraca się cały czas systematycznie o tyle samo dzisiaj miała 2,4 ale jest zamknięta oby tak dalej ,.Przepływy wody i pomiary w porządku w 34 tyg i 4 dniu waży 2535 .Wioletta witaj gratuluję i życzę spokojnej i nudnej ciąży .Ja jeżeli chodzi o śluz to go nie mam za wiele to co mi wypływa to raczej luteina którą w piątek odstawiam .U mnie wstrętna pogoda cały czas pada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje dziewczyny za miłe przyjecie:* powiedzcie mi a czy jakbym dzisiaj poszła do ginekologa w moim mieście zeby sprawdzic czy wszystko jest ok a w przyszłą środe wieczorem mam wizyte w klinice 170 km od swojego miejsca zamieszkania, nie zaszkodzi to dla płodu takie czeste usg? wioleta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
cześć dziewczynki dziś na szczęście czuję się ciut lepiej. Obudziłam się na siku o 5 rano i już nie zasnęłam :( Niestety pogoda nie dopisuje, od samego rana pochmurno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Wioletta, a który masz dpt/tc? Dziecku nie zaszkodzi na pewno, pytanie tylko czy będzie cós juz widać, żebyś się tylko niepotrzebnie nie zestresowala... Najlepiej iść ok 30 dpt - powinno być już wtedy serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siacha1
moncia81 Życzę ci abyś dotrwała do 37 tc a najlepiej do 40 :) Wioletta Myślę, że nie zaszkodzi usg raz na tydzień. Jak byłam w 7 tc w szpitalu to robili mi usg co dwa dni i też się tego obawiałam. Zapytaj jeszcze lekarza jak pójdziesz w swoim mieście. A te bóle to mogą być po stymulacji jajników. Ja zaczęłam 39 tc. W poniedziałek mam wizytę u doktora. Narazie brzuch mam jeszcze wysoko, nic nie wróży że urodzę w tym tygodniu. Nastawiam sie na przyszły. Termin mam na 6 sierpnia. Od wczorajszego wieczoru pada a ja lubię słoneczko i ciepełko :) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) transfer mialam 2 lipca blastocysty, a punkcje 27 czerwca, wiec w przyszła środe jak bede miala wizyte bedzie 29 dzien od transferu, chyba faktycznie poczekam do tej środy co ma byc to bedzie wioleta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siacha, jesteś już tak blisko. Ja sobie jeszcze nie wyobrażam! Wioletta, ja byłam bodajże 32 dpt na serduszkowym usg w klinice a tydzień wcześniej u mojego gina. Był wtedy pęcherzyk i echo zarodka. Mi bardzo zależało, bo przy poprzednim poronieniu nie mogli znaleźć pęcherzyka w macicy i to był jakiś koszmar, także ten pęcherzyk był dla mnie wyznacznikiem, że wszystko jest dobrze. Bijące serduszko tylko dopełniło szczęścia :) Jeśli masz potrzebę to idź, ja na początku miałam usg co tydzień, co dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Wioleto każda z nas ma tu swoje schizy,ale jak ma to Cię uspokoić to idź wcześniej tydzień mniej nerwów bezcenne u nas tez pada od wczorajszego popołudnia deszcz i trochę wytchnienia też potrzebne ,chociaż w domu trochę się schłodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Siacha ale jestes blizitko juz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Cześć Dziewczyny! Byłam prawie na tygodniowym odizolowaniu od świata hihihi rodzice wyjechali na urlop a ja u nich siedziałam, cisza. las, najbliższy sąsiad pół km :) dziś wróciłam i 30 km za kółkiem potem małe zakupy i padłam, taka słaba i zmęczona dawno nie byłam, może to przez deszcz i ciśnienie niskie, masakra jakaś. Od rana mam siły i energię a od południa mdłości i ogólnie zero energii i tak od dobrych kilkunastu dni. Ale wszystko się zniesie byle było dobrze, jutro stuknie mi 9 tydzień - dopiero :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Bratek mdlosci to dobry znak ze z ciaza wszystko oki, ja jestem w 17 tc i mam odwrotnie niz Ty bo mdlosci i wymioty mam do poludnia a przez reszte dnia czuje sie dobrze padam spac o 22:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Wioletta my od samego początku wizyty z usg mieliśmy co 2 tyg. Dopiero teraz po raz pierwszy mamy 3 tyg przerwę. Jutro zacznę 19tc Siacha bliziutko jesteś. Bratek mdłości to dobry objaw. Mnie męczyły w 6-7 tc A mnie nadal kręci w brzuchu, na szczęście już mniej. Prawdopodobnie zaszkodził mi ten ogórek małosolny, który zjadłam w poniedziałek na kolację. Okazało się, ze są zepsute, wyrzuciłam je dziś. Boje się, żeby nic się nie stało naszej kruszynce. Jutro idę do internisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćmilutka, ja to chodzę z kurami spać, czasami to już o 21 :) Gabi, gośćmilutka tez się pocieszam, niech te mdłości sobie będą byle dzidzia zdrowo rosła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Musze się Wam pochwalić. Wczoraj u mnie w brzuszku po 22 była imprezka :) Tyle razy mnie kopnęła moja kruszynka ze byłam w szoku. Momentami było to dziwne uczucie, bo dopiero drugi raz czuje ruchy. Cudowne uczucie!!!!!! U mnie dziś też pochmurno ale ciepło, w nocy tez padało We wtorek wizyta, odliczam dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×