Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Lila 78
Przepraszam, coś nacisnelam nie tak i wpis pojawił się powtórnie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka N
Jabtez kupilam te z biedronki bo kazdy zachwala, a cenę maja bardzo dobra. Fajnie, jakby sie sprawdzily :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Gabi śliczne imię mam chrześniaczkę Gabrysię :) ale w sumie każde imię ładne byle ładnie je wypowiadać. U mnie nic ciekawego jutro wizyta i strach w oczach, brzuch mnie pobolewa, a jak pochodzę więcej to ciągnie, mam nadzieję że to maleństwo rośnie, jak narazie to ja jestem na naszym forum na szarym końcu :) W piątek stuknie 10 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
bratek zleci i Tobie nawet się nie obejrzysz kiedy my wizytę mamy w poniedziałek i dowiem się ,czy możemy gdzieś jechać choć na parę dni, oczywiście nie daleko bo ciężko mi wysiedzieć w samochodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje zaciazonym fajne forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Gabi graatuluje coreczki i wybranego imienia:) ja dzis bylam u poloznej srodowiskowej. Mam juz plan porodu i sluchalam serduszka mojego babelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Bratek nie spostrzeżesz a będziesz już rodzić, czas bardzo szybko leci :) Daj znać po wizycie. To na pewno rosnąca macica. Ja też czasami czuję ciągnący brzuch i kłucie w pachwinach. Dzięki dziewczyny. Niedawno przyszłam z pracy i zrobiłam sobie sok z jabłek. Pychotka. Robiąc zakupy naszło mnie na szproty w sosie pomidorowym i jutro na śniadanie zrobię sobie je z cebulką. Już ząbki mi się cieszą Ale gorąco dziś było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Dziewczyny na końcówce mam pytanie, czy wycinałyście metki z ubranek dla dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
dziewczyny mam pytanie. czy wam też rośnie brzuch w ciągu dnia ? bo ja tak mam :) od czego tak się robi i czy was też boli brzuch wieczorami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patuśka, ale chodzi Ci o to, że rośnie Ci z dnia na dzień, czy o to, że rano jest mniejszy a potem większy? Ja już przestałam zwracać uwagę, ale wcześniej obserwowałam, że wieczorem mi strasznie "wywalało". Czasami też jednego dnia był większy, drugiego mniejszy, potem znów większy (chyba kwestia tego co jadłam, czy miałam wzdęte jelita itp.). A brzuch mnie od czasu do czasu pobolewa. Najbardziej niepokoją mnie takie bóle w dole brzucha, ale sobie wtedy odpoczywam i przechodzą. Mój lekarz powiedział, żeby się nie przemęczać, robić sobie więcej przerw i częstsze odpoczynki. U mnie się to sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Niedobrzyzna dziś przywiozłam ubranka od szwagierki i ona wycinała wszystkie metki co do brzucha to mnie bardzo ciągnie jak chce mi się siusiu, a jak pójdę to dosłownie parę kropli widocznie ciśnie mnie na pęcherz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
niedobrzyca chodzi mi o to że rano mam mniejszy a wieczorem dużo większy :) ale widocznie to normalne :) mnie właśnie dół brzucha boli wieczorami , muszę chyba już trochę przystopować i mniej chodzić a więcej odpoczywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Patryka, to normalne, chyba każda z nas tak ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefania31
Patuska ja tez tak mam, wieczorem brzuch duzo wiekszy, mysle ze miesnie sa juz zmeczone i nie trzymaja tak brzucha. u mnie z tymi twardnieniami brzucha troche lepiej, ale wieczormi ciagnie i robi sie twardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie dawno zaczynałyśmy, a tu co dziennie to już bliżej rozwiązania jak ten czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Cześć dziewczynki! Byłam na wizycie, lekarz stwierdził, że jest wszystko w porządku, niestety mam dość twardy brzuch i dostałam no-spę na 7 dni 3 razy dziennie, dr powiedział ze to może być efekt tego, że macica w ciągu ostatnich dwóch lat dostała popalić (4 in vitra ), mam też zbadać progesteron. Tez stwierdzam, że muszę więcej leżeć. Faktycznie po nocy ten brzuch jest mniejszy i miękki, ale tez zaczynają dokuczać zaparcia. Za 2 tygodnie mam mieć podgląd serduszka i jeśli dzidzia będzie duża wystarczająco badanie genetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
bratek o tej porze roku zaparcia to nie problem , najlepsze są śliwki chyba,że nie lubisz, dobrze ,że lekarz cię uspokoił przynajmniej do następnej wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siacha1
Na zaparcia polecam syrop Lactulose. Można stosować w ciąży. Chociaż tak jak pisze asinska teraz sezon śliwkowy to można naturalnie się wspomagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Bratek, to super, ze wszystko jest w porzadku, ja wizyte mam dopiero w srode..... Dziewczyny, mozecie podpowiedziec czy badanie tsh robi sie naczczo czy mozna zjesc sniadanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Patuska rano mojbrzuszek jest miekki i maly, w ciagu dnia wzdyma sie i twardnieje. Najczesciej dzieje sie to po drugim sniadaniu. Wieczorem roznie bywa. Bratek fajnie ze z maluszkiem wszystko w porzadku. U mnie jest w odwrotna strone. Jak zlapie mnie krecenie w jelitach to mam delikatna biegunke i baki ;) Lila nie pamietam. Zapytaj swojego gin albo zadzwon do przychodni gdzie bedziesz robila badania Dzis do swojego meza mowialam ze ten czas szybko leci. Jutro juz zaczynam 20tc. Ja sikam pelnym strumieniem jak z weza strazackiego. W pracy dzis ledwo vo wytrzymalam. W pokoju bylo ponad 'C. Nie bylo czym oddychac. Teraz jest nie lepiej. Gdzie ten deszcz z burza????!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas wczoraj przeszła niezła ulewa aż z samochodu nie szło wysiąść. Dzisiaj jest chłodno a od jutra zapowiadają znowu upał. Mała nadal w brzuszku do terminu pozostało 5 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziś pochmurno po wczorajszej burzy, ale mży i duszno strasznie Lila nie trzeba być na czczo ja praktycznie mam robione co wizytę ,a wizyty o różnych porach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siacha to siedzisz jak na szpilkach, kiedy masz się zgłosić do szpitala jak do tego czasu nie urodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Asinska, dzięki za info, bo patrzyłam na innych forach, to oczywiście zdania są podzielone, a chciałam wiedzieć od kogoś kto robił:) Siacha, to już odliczasz właściwie godziny, a nie dni :), łatwego i błyskawicznego porodu życzę :) A na zaparcia śliwki naprawdę są super, sama przetestowałam, w I trymestrze działają :) na szczęście w II już ich nie mam :) Pozdrawiam cieplutko wszystkie Ciężarówy (jak mawia mój lekarz) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka N
Hej kochane. Takie pytanko mam- czy kompletując wyprawkę, zaopatrzyłyście się już w jakieś takie jesienne kombinezony?? ja urodzę w październiku i szukam czegoś, co będzie można założyć na śpiochy, kiedy wyjdę ze szpitala, czy będę chodzić na spacer. całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpko ja dostanę od szwagierki, jest mało używany , a po co kupować jak u niej leży, tylko odbiorę później i wypiore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie urodzę do terminu mam zgłosić się do szpitala tydzień po terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Małpko ja mam rozmiar 62 welurowy, ocieplany i koleżanka mi kupiła w Next zimowy na rozmiar 68. Ale na wyjście ze szpitala mam ten welurowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Hej kochane bylam u endokrynologa hormony tarczycy wracaja do normy nie musze brac lekow :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Lila poszperałam w wynikach krwi i jak robiłam w maju tsh miałam glukozę na czczo. Teraz znowu mam do zrobienia tsh ale mam też test obciążeniowy glukozy. W obu przypadkach na czczo Nie podpowiem w tym temacie, bo mam termin na grudzień. We wrześniu zacznę kompletować wyprawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×