Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Gabi___
Alika kciuki zacisniete. Najwazniejsze aby beta przyrastala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Goscmilutka unikaj niedogotowanego mięsa, krwistych befsztyków oraz dań i wędlin z surowego mięsa (np. tatara, kiełbasy typu metka, salami lub szynki parmeńskiej). Często bywają one przyczyną zakażenia toksoplazmozą matki... oraz dziecka. Mogą się w nich znajdować także drobnoustroje odpowiedzialne za listeriozę. Ogólnie patrz na etykiety. Ja jem mięsko praktycznie pod każdą postacią. A najbardziej lubię schabowe :) XXX Dziewczyny czy ćwiczycie mięśnie dnia miednicy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Groszek stymulacja u kazdej z nas była inna bo kazda z nas jest inna;). Ja szłam długim protokołem i miałam ponad 40 zastrzyków ktore robił mi maż. I wcale az tak nie bolą. Na podglądanie jezdziłam co drugi dzien I wtedy tez pobierano mi krew na progesteron i estriadol. Punkcja i transwer to pikuś. Najgorsze z tego wszystkiego jest czekanie na efekty. Ja byłam na L4. W pracy tez nie miałam rzadnych problenów bo o wszystkim moja szefowa wiedziała i nie robiła problemów. (Jak sie pozniej okazało szefowa zaszła praktycznie w tym samym czasie co ja bo ma termin 8 dni po mnie;)) nam udało sie za pierwszym podejsciem i w tej chwili jestem w 30tc. Aby mi szkoda bo nie udało sie zamrozic rzadnego zarodka;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
A tak po za tym to szleje dziewczyny;) mam juz poprane wszystki ciuszki dla Leona i dzis planuje poprasowac reszte. a i maz ma mi tez zamówic dzisiaj koszule do karmienia bo juz 3 dni mu sie prosze;) Remontów ciag dalszy a co sie z tym wiaze balaganu ciag dalszy;) Pomyłam juz wszystkie podłogi od rana i wyprałam 3 automaty. Teraz zbieram sie do mamuski pazurki jej zrobic bo na wczasy jedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefania31
groszek 31 witaj na forum, gdzie się leczysz- ja w berlinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ania123
dziewczyny jak urządzacie łóżeczka dla maluszków: jaki materac, prześcieradło, dajecie ochraniacz na szczebelki? Mam termin na początek października podobnie jak niektóre z was więc pewnie jesteście na podobnym etapie przygotowań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, w końcu mam czas żeby napisać. Po wczorajszym badaniu jestem przerażona wizją porodu, którego do tej pory się nie bałam wcale, ale raczej nastawiałam się na dziecko o max wadze 3800 a tutaj takie zaskoczenie. Nie boję się o siebie, tylko o ewentualne komplikacje z Małym. No nic, muszę czekać co zadecyduje mój lekarz prowadzący. xx Mojej stymulacji nie pamiętam już dokładnie, bo 1,5 roku temu, ale była w miarę krótka i dobra, bo uzyskałam 6 komórek. Całość nie była uciążliwa, zastrzyki robił mi mąż, pracowałam normalnie i czułam się znośnie (poza bólem brzucha, ale do zniesienia). xx Ja do łóżeczka daję prześcieradło i do tego śpiworek. Nie zamierzam na początku używać poduszki ani kołderki. Docelowo mam je jednak przewidziane, razem z ochraniaczem. Poduszkę i kołderkę już kupiłam, poszewki i ochraniacz szyję sama. Na samym początku jednak Mały będzie spał w kołysce, do niej zamierzam na pewno dać ochraniacz z ciemno czerwonym kolorem od wewnątrz i baldachimem (z zewnątrz chyba granat), bo ostatnio czytaliśmy i na sr była mowa o tym, że dziecku jest się lepiej zaadaptować jeśli nie jest narażone na silne światło a czerwony kocyk czy ręcznik przypomina mu kolorystycznie wnętrze brzucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Andzik pracowity dzień masz dziś Groszek31 trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Cześć Dziewczyny, nie było mnie kilka dni, a tu tyle nowych wieści :) Na początek gratulacje dla wszystkich nowych Mamusiek :) i oczywiście trzymam kciuki za te, które już niedługo swoje Skarby będą mieć przy sobie :) Z naszym maleństwem wszystko w porządku, wykonaliśmy usg genetyczne w 19 tc i podczas badania maluch w końcu się ujawnił, będzie facet :) Waży 310g i ma 19 cm :) ale dla mnie najważniejsze jest to, że jest zdrowy :) Niedobrzyzna, mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale tak bardzo spodobała się nam imię które wybrałaś dla swojego synka, że chyba też będziemy mieć Tymka :) Pozdrawiam cieplutko i aktualizuję listę :) Tere79 TP maj 2014 bliźniaki dwóch chłopców Siacha- TP 06 sierpień 2014 -dziewczynka EMILKA Moncia81- TP 30 sierpień 2014- dziewczynka Asinska - TP 25 wrzesień 2014 - dziewczynka Niedobrzyzna -TP 12 październik 2014 -chłopiec Małpka TP 26 październik 2014 Ewas123 TP 26 październik 2014 Stefania TP listopad 2014 - bliźniaki, chłopczyk i dziewczynka Patuśka1987 TP 2 listopad 2014 Andzik87 TP 2 listopad 2014 chłopiec billu TP 4 grudzień 2014 Gabi TP 19 grudzień 2014 - dziewczynka Lila 78 TP 13 stycznia 2015 - chłopiec Kaśka83 TP 18 styczeń 2015 - bliźniaki dwóch chłopców Bratek77 28 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że się nie obrazę :) niech nam Tymki rosną zdrowe i silne! (mój to może do porodu niech już tak nie rośnie ;)) A Moncia juz pewnie czeka na Natalke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
To dobrze :) bo jak to mówi mój mąż imię jest oryginalne, a zarazem nie zwydziwiane :) A Twój synuś faktycznie będzie "chłop jak dąb" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila dobre wieści moncia pisała o cc sobota, poniedziałek to może już na stole jest Niedobrzyzna masz już wanienkę ja zastanawiam się nad taką profilowaną, a w ogóle to mam dziś bardzo płaczliwy dzień łzy same mi płyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja cc będę miała w poniedziałek jestem w domu w poniedziałek rano mam przyjść nad czczo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moncia co w domu to w domu ,a my tu spekulujemy, czy jeszcze w 2-paku? powodzenia i trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila fajnie, że wszystko ok i znasz już płeć, będziemy mieli kolejnego Tymka, super. Patrząc na listę to narazie prawie równowaga dziewczynek do chłopców. chciałabym już być te 6 tyg do przodu i też wiedzieć hihihi a ja upiekłam ciasteczka z ziarnami, niektóre co prawda się przypiekły, ale tak to jest jak się gada z mamą przez telefon, a nie pilnuje piecyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asinska, nie przejmuj się, ja tak miałam w czwartek wieczorem - cały przeplakalam, hormony niestety dają nam popalić :( Ja wanienke mam bebe jou Mickey mouse. W ogóle to ceny ładnych wanienek ze stelazami mnie przeraziły :( na szczęście udało mi się trafić na promocję i trochę oszczędzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia, ale ja Ci zazdroszczę! Też bym chciała juz :) naciesz się mężusiem, zjedz coś dobrego i weź sobie kąpiel, bo po cc może być Ci ciężko na początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewas123
Moncia, to trzymam kciuki za poniedziałek, wsztystko będzie dobrze, odezwij się jak już Wasze maleństwo będzie z Wami.... Niedobrzyna, duży chłopczyk. Ja też kupiłam do łóżeczka śpiworek dla Maluszka, na razie kołderki i poduszeczki nie będę używała. Powiem Wam dziewczyny, że też bywam płaczliwa bez powodu, a jeśli chodzi o moją kondycję to niekiedy mam tyle energii, że mogłabym całe mieszkanie ogarnąć, a niekiedy to leżę plackiem i nie mam siły palcem ruszyć. Ja mam USG 01.09 ciekawa jestem jak tam mój chłopczyk... Miłego weekendu wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka N
Hej kochane. Trzymam mocno kciuki za Natalke :)) ja tez Natalka:)) ja jutro mam wizyte i doslownie nie moge sie doczekac, bo teraz nie bylam 5tyg. U lekarza. Tez tak mam, ze raz energii masa, a za chwile lezakuje, ale u mnie to chyba leń:))) u nas wczoraj maz jeszcze pomalowal kuchnie, po wizycie mam zamiar posprzątać troche w szafkach, jeśli wszystko będzie Oki :)) i tak mieszkanie gotowe na,przyjęcie księżniczki mojej. A ona tak mi sie rozpycha, szczególnie jak rano sie,obudzę, ze to i gilga i boli:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne forum:) Ja o swoim szczęściu dowiedziałam się 30 grudnia, teraz czekam już spakowana na poród termin 5 wrzesień -będzie synek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siacha1
moncia Trzymam jutro za ciebie kciuki. Będe zaglądała na forum i czekała na wieści od ciebie :) Pozdrawiam pozostałe przyszłe mamy. Miłej niedzieli :) Co do wanienek to mam tega baby z termometrem. Fajna jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Moncia powodzenia, jutro trzymam kciuki. Daj znać po porodzie. Lila super, że z Tymkiem wszystko w porządku Niedobrzyna dużego mężczyznę będziesz miała :) Gość powodzenia i życzę łagodnego porodu Jutro idę na badania krew i mocz oraz glukozka :) We wtorek zobaczę swoją Gabrysię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Kochane kiedy zakupilyscie pierwsze rzeczy dla swojego malenstwa? Jestem w 21tc termin na 6 stycznia bedzie coreczka a ja nadal boje sie zapeszyc i nie mam jeszcze nic dla malej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
goscmilutka my też jeszcze nic nie mamy. Dopiero przedwczoraj kupiliśmy dla naszej córeczki pierwsze ubranka. Ja wybrałam body a mąż śliczną sukieneczkę. Zakupy zaczniemy we wrześniu. Jestem w 23tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Moncia powodzenia jutro i czekamy na wieści jak dojdziesz do siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moncia kciuki zaciśnięte co do zakupów to tak kupowałam po jednej rzeczy, wczoraj zmówiliśmy łóżeczko, jeszcze tylko wanienka i wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×