Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Kaska_83
Ja tez się boje robić zakupy a z drugiej to w bliźniaczej nie wiem jak długo będe na nogach i chyba po 22 t zabiore sie za zakupy Lila fajnie ze wszystko ok, masz termin tylko pare dni przedemna ;) ja na USG genetyczne ide za 2 tygonie, mam nadzieje ze chlopaki sa zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dzewczyny my juz w polowie drogi do lodzi .O 8.30 wizyta i podgladanie synusia. dzis zaczelam 31tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie czekamy, czekamy ale tylko na dobre wiadomości u mnie już 36tyd według terminu został mi dokładnie miesiąc, a wizyta w środę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Hej laseczki z brzuszkami :) oj widzę że większość nas już bliżej niż dalej :) mój synuś mocno kopie dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
hej dziewczyny ja juz sie melduje:) Powizycie wszystko w porzadku maly jest duzym i zdrowym chlopcem. wazy juz 2kg;) w 2tygodnie urosl o 600g. obecnie jestem w 30t1d ciazy a waga malego wskazuje na 32t6d ciazy. zapowiaada sie duzy chlopak. jestem przeszczesliwa ze z sunkiem wszystko w porzadku:) Teraz pozostaje czekac na dobre wiesci od Monci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
Andzik super wieści , coś bardzo duże te chłopaki się zapowiadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alika2014
Witam Was wszystkie, macie doświadczenie w sprawach bety hcg . Troszkę już poczytałam i mam dobre wnioski, ale mam pytanie jak Wy to widzicie, 12.08 miałam podane 2 blastocysty,21.08 czyli jakieś 9d po tr. Beta wyszła 301, a dzisiaj po 96h jakiś 13d po tran. 1648,9?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
alika gratulacje chyba będą bliźnięta :) wysoka beta, ale niech się lepiej wypowiedzą dziewczyny co się spodziewają dwóch maluszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Alika, beta przyrasta prawidłowo, to pewne :) skup się na tym do czasu usg. Jeśli pragniesz bliźniąt to życzę Ci ich z całego serca, ale tu już były tak różne wartości bety, że z nią to nigdy nic nie wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_83
hej, Beta wysoka ;) Moja była niższa ale mnie podali jeden zarodek . Jak będzie to zobaczysz na USG musisz się uzbroić w cierpliwość ;) Ja że jest dwójka to się dowiedziałam dopiero w 8 tygodniu a że maluszek był mniejszy to kazał się ginekolog wstrzymać z euforią. Ale są nadal obydwa ;) Ja mam USG kolejne USG genetyczne umówione na 1 września ... już się nie mogę doczekać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alika2014
Dziękuję za miłe słowa :)wiem,wiem, cierpliwie i spokojnie czekać będę do usg, 8,12 tyg.wiem, wiem:) Mam nadzieję, że będę dostarczać same dobre wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mam pytanie miałyście coś takiego jak mrowienie pochwy czy sromu? Z dwa razy coś takiego odczułam, to nie jest bolesne. Gdzieś wyczytałam, że to więzadła się rozciągają. Mam nadzieję, że to rzeczywiście nic złego i z dwa razy poniżej pępka czułam takie pulsowanie, dosłownie z 2 s. Człowiekowi odpija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alika każda z nas jest inna, ale najważniejsze ,że beta prawidłowo przyrasta tak jak pisała Niedobrzyzna bratek świruje człowiek pociesz się,że tak będzie do porodu , a potem zaczną się inne schizy, czy aby z dzieckiem wszystko w porządku taki już nasz żywot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
alika2014 ładna beta. Poczekaj cierpliwie do usg, jak dziewczyny piszą. Gratulacje bratek77 ja nie mam mrowienia pochwy. Czasem poczuję takie kilkusekundowe kucie w pochwie, ale moja gin powiedziała, że to normalne. Wiązadła się rozciągają. Mam wyniki glukozy 75g: na czczo 85, po 1h 202, po 2h 122. Czy są ok? Zrobiłam sobie mg, wyszło 1,7 mg/dl. Nie mogę znaleźć normy w ciąży. Wiecie jaka jest? Jutro wizyta. Nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi ciężko się połapać w tych normach najlepiej poczekaj do wizyty i niepotrzebnie się nie nakręcaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Asinska dzięki, bo zaczynam stresować się. Czytam w necie normy i chyba wyszły mi kiepskie wyniki. Sama już nie wiem. Poczekam do jutrzejszej wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi tą pierwszą rzeczywiście masz dość wysoką wg. norm, ale po 2h już nie wygląda to najgorzej,ale przecież nie jesteśmy lekarzami, wytrzymasz do jutra, będzie dobrze najwyżej trzeba będzie pilnować diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bratek, Ty się nastaw na takie różne odczucia już do porodu. Ja swoje rodzaje bóli, kłuć, ciągnięć i innego rodzaju odczuć mogłabym katalogować. Mi lekarz zawsze mówił, że dopóki nie ma skurczy jak na @ to wszystko inne jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda? Ja weszłam zobaczyć czy może mąż monci zostawił dla nas jakąś wiadomość a tu taki ruch w interesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
zgadza się dziewczyny. Ciekawe co u Monci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka N
Jestem po wizycie. Zuzia ma 1.900kg, szyjka dluga na 4cm. Wszystko w jak najlepszym porządku. A z chce sie zyc :)) zabieram sie dzis za sprzątanie kuchni :)) buziaczki i caluski dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Małpko super ze po wizycie wszystko ok. Mała rosnie jak na drozdzach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Malpko super ze z Toba i Zuzia wszystko w porzadku. Dzis tez mamy wizyte. Odliczamy godziny. Wczoraj wieczorem coreczka urzadzila sobie dyskoteke. Maz w koncu poczul kopniaki. Teraz tez szaleje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
małpko kolejne dobre wiadomości Gabi czekamy na Ciebie u nas leje, zimno, i właśnie przyszło łóżeczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Malpko, super wiadomości, tak trzymać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Małpko super wieści! Oby tylko same dobre były tu u nas na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×