Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gabi o której masz wizytę? i znowu posucha na forum, na dworze leje byłam tylko tyle co mąż wyjeżdżał do pracy żeby mu bramę otworzyć , dosłownie nic się nie chce w taką pogodę , brzuch coraz większy , chociaż na wadze dalej tylko 2kg do przodu to coraz mi ciężej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_83
hej, pogoda taka ze tylko bym spała a jeszcze jakieś przeziębienie mnie dopadło :( Małpka, fajne wiadomości, Ciekawe jak tam Moncia. Bratek, też miałam mrowienia. Gabi daj znać co powiedział lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Jesteśmy już po wizycie. Z córeczką wszystko ok, szyjka tez ok. Dostałam skierowanie na usg połówkowe. Mam brać zestaw witamin i żelazo bo trochę nie za dobre wyniki mam. Zapomniałam dopytać się o te wyniki glukozy ;(( Chociaż jakby było coś nie tak to by powiedziała. Powiedzcie jaki zestaw witaminek dla ciężarnych w II trym bierzecie/brałyście? Rzeczywiście pogoda nie nastraja do wyjścia z domu. Zmarzłam i dostałam kataru :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Jak to dziwnie brzmi "zmarzłam" w sierpniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi to dobrze że wszystko ok, pewnie jak mówisz gdyby coś było nie tak z cukrem to by powiedział. Z witamin biorę prenatal clasic i osobno prenatal DHA. Też właśnie mam katar więc kuruję się tym co wolno :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi to dobrze, że OK, ja brałam femibion ,a teraz biorę vitaminer prenatal i do tego magnez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Gabi a jaki masz hematokryt i hemoglobine, bo ja tez dziś odebrałam wyniki i mam obniżone, niby czytałam że jeśli hemoglobina jest poniżej 10 a hematokryt poniżej 30, to anemia ciążowa, takich przekroczeń jeszcze nie mam, ale obniżone są. JA WITAMINY BIORĘ PHARMATON MATRUELLE i staram się zwracać uwagę na to co jem, ale najchętniej jadłabym śledzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
bratek77 hematokryt - 31,5 %, hemoglobina - 10,9 g/dl Ja jem dużo nabiału, owoców i warzyw. Też staram się zdrowo odżywiać. Ze słodyczy to tylko lodziki cytrynowe :) Jakoś nie mam ochoty na fast foody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi to masz troszkę niższe niż ja , hemoglobinę mam 11,9 a hematokryt 34,6, w czwartek mam wizytę zobaczymy co lekarz powie. Zazdroszczę Ci, że tak mało przytyłaś, ja jestem 13 t 4 d a już przytyłam 3,5 kg, a najgorsze jest to że czasu dużo wolnego i wymyślam i ciągle coś pichcę, lubię gotować :). Mój m jest załamany mówi że ja jestem w ciąży a on tyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Bratek mowisz ze tak malo przytylam ;) 7kg w 23tc to malo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia81
Kochane w dniu wczorajszym przyszła na świat nasza córeczka natalia waży 3460 i 56 długa.Jest zdrowa i śliczna ma dużo czarnych wloskow.Ja od rana smigam na nogach mała ładnie je z piersi puli co jest ok nawet mam już pokarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tere79 TP maj 2014 bliźniaki dwóch chłopców Siacha- TP 06 sierpień 2014 -dziewczynka EMILKA Moncia81- TP 30 sierpień 2014- dziewczynka NATALKA Asinska - TP 25 wrzesień 2014 - dziewczynka Niedobrzyzna -TP 12 październik 2014 -chłopiec Małpka TP 26 październik 2014 Ewas123 TP 26 październik 2014 Stefania TP listopad 2014 - bliźniaki, chłopczyk i dziewczynka Patuśka1987 TP 2 listopad 2014 Andzik87 TP 2 listopad 2014 chłopiec billu TP 4 grudzień 2014 Gabi TP 19 grudzień 2014 - dziewczynka Lila 78 TP 13 stycznia 2015 - chłopiec Kaśka83 TP 18 styczeń 2015 - bliźniaki dwóch chłopców Bratek77 28 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Moncia GRATULUJĘ mamusi i tatusiowi córeczki. Duża ta Wasza Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asinska dziś Tere79 TP maj 2014 bliźniaki dwóch chłopców Siacha- TP 06 sierpień 2014 -dziewczynka EMILKA Moncia81- TP 30 sierpień 2014- dziewczynka NATALKA Asinska - TP 25 wrzesień 2014 - dziewczynka Niedobrzyzna -TP 12 październik 2014 -chłopiec Małpka TP 26 październik 2014 dziewczynka Zuzia Ewas123 TP 26 październik 2014 Stefania TP listopad 2014 - bliźniaki, chłopczyk i dziewczynka Patuśka1987 TP 2 listopad 2014 Andzik87 TP 2 listopad 2014 chłopiec billu TP 4 grudzień 2014 Gabi TP 19 grudzień 2014 - dziewczynka Lila 78 TP 13 stycznia 2015 - chłopiec Kaśka83 TP 18 styczeń 2015 - bliźniaki dwóch chłopców Bratek77 28 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Moncia, gratulacje! Jak dojdziesz trochę do siebie to się odezwij do nas jak było :) xx asinska - czy Ty jesteś już spakowana? Ja już 3 raz wymieniłam ubranka dla dziecka...ale już więcej nie zamierzam! Moja torba już dawno gotowa, oprócz ostatnich podręcznych rzeczy i dokumentów. xx dzisiaj byłam obejrzeć sobie porodówkę i pogadać z położną. Jestem zadowolona. Jednak po rozmowie z nią wszystko wskazuje na cc. Powiedziała, że przy wadze dziecka powyżej 4 kg, mojej posturze (nie mam 2 metrów wzrostu) i pierwszym porodzie to lekarze nie będą raczej ryzykowali. Tym bardziej patrząc na wcześniejsze problemy. no i jadę na nospie, dzisiaj musiałam sięgnąć dodatkowo po czopek. Leki pomagają a to jest najważniejsze, muszę zrobić wszystko aby dociągnąć minimum do tego 35 tc (dziś 32+6), chociaż przez ostatnie dni przechodzę mega kryzys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Moncia, super, gratulacje dla szczęśliwych rodziców @-}-- ale ci zazdroszczę, że jesteś już po porodzie i możesz przytulać Małą :-) Xxx Gabi, cieszę się, że u Ciebie wszystko jest w porządku, a cukrem się nie przejmuj, bo gdyby coś było nie tak, to lekarz na pewno by coś powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Mam usg za 3 tygodnie jesli sie potwierdzi ze urodze dziewczynke to zaczne kompletowac wyprawke tak zeby na miesiac przed porodem wszystko bylo gotowe :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrzyzna torby jeszcze nie spakowałam tylko ułożyłam sobie wszystko na jednej półce w szafie także do torby to nawet M wrzuci, właśnie szykuję się na wizytę , ale mała tak się pcha ,że aż mnie żebra bolą chyba nóżki sobie prostuje dam znać jak wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Asinska czekamy na wieści po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem co prawda szyjka nie za długa ale zamknięta i się nie skraca, mała jest odwrócona główką w dół i prostuje sobie nóżki bo nie mogę siedzieć tak mnie żebra bolą także na razie szykujemy się do porodu naturalnego ,a rodzić będę w szpitalu na ul. Narutowicza w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia wielkie gratulacje super że już masz córeczkę przy sobie :). Asinka to dobrze że szyjka zamknięta . Ja nadal z katarem i w łóżku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Asinska, super wieści, czyli Ty jesteś następna w kolejce :-) Też planuje rodzic w Narutowiczy, Ty tam idziesz z polecenia czy porostu sama wybrałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila poleca go i Pan dr. i jak rozmawiałam z pielęgniarkami to też są bardziej za niż za Ujastkiem ,a do tego jest on najbliżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Asinska, a czy masz tam może jakąś znajomą położną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Moncia gratuluje :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Asinska fajnie, że wszystko jest ok Mam pytanie do dziewczyn z Warszawy i okolic. Gdzie będzie rodzić? Powiem Wam, że nie wiem który szpital wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila nie nie mam, na następną wizytę mam zrobić KTG i okazało się ,,że żeby je zrobić na miejscu to muszę mieć skierowanie, a przecież jak by się coś działo to nie pojadę najpierw do Krakowa po skierowanie głupota Niedobrzyzna jak twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×