Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czym się różni Polak od cudzoziemca

Polecane posty

Gość gość
Jedrne to one moga byc ale moze z wygladu po warunkiem ze je kremujesz ujedrniajacymi papkami co i tak nie zmieni faktu ze w dotyku sa juz jak na wpol pust balon.. puchowate takie puuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcecie to zdjecie czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naiwna myslisz ze masz jedrne piersi bo nie masz porownania jakbym ci podsunal do obmacania jakas 20 latke moze cos by dotarlo do twojego wybujalego ego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W d**e sobie wsadz te zdjecie glupia torbo po co nam zdjecie jakiejs ubranej laski z fb kiedy jest red tub ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cycki moje nie sa jedne, sa duze, nosze miseczke D, lekko obwisle pod ciezarem mialabym A jak dwa pryszcze to moooze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie to nie, myslalem ze chcecie zobaczyc slawna zdesperowana w nowej odslonie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawaj zdjecia a nie sie pytasz :/ Zdesperowana juz sie oburzyla zeby nie dawac, LOLIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"hehe odstajaca pupa w wieku 45 lat jedrne piersi? Prosze cie..." O kuzwa, ale sie rozródki wkurzyly :D Cholera jakie 45 lat??? W wieku 45 lat na pewno nie bede miala takiej figury a poki co sie ciesze bo jestem mloda. Mam 24 lata, nie rodzilam wiec cialko twarde i jędrne a poza tym dziecko, odstajaca i jedrna pupa nie robi sie od kremikow tylko od cwiczen. Chodze na silownie, fitness i plywam. Nie siedze z dupa caly dzien na kanapie przegladajac strony kafeterii. Odzywiam sie zdrowo, nie pije swinstw ani alkoholu i uprawiam duzo seksu z moim boskim facetem. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka blerwa 45 lat i mysli ze jest jedrna a to dobre! i jeszcze bez makijazu , to ja sobie nawet tego nie chce wyobrazac :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne bo nasze zycie kreci sie wokolo internetu i zdesperowanej zony... idz pokaz swojemu facetowi a no tak... kto by chcial taka pusta kwoke z cafe ktorej pasja jes inwigilacja uzytkownikow forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej buraczane doopy mordy w kubel! Idzcie se w c/i/p/k/a//c/h pogrzebac****alce niuchac a nie bzdety pisac na kafe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
D lekko obwisle... no to ty nie powiesz! ;) nigdy bym sam na to nie wpadl hehe chociaz moim zdaniem za lekko to ujelas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokazywarka.pl/ock70q/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha no nie moge z tego watku. Siedze czytam i rycze ze smiechu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mloda jedrna boska odzywiona wyd..pczona ohh ahh czyzby natalua s. Zawitala na cafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ta zdesperowana na tej pokazywarce? ja bym ja tam r/u/c/h/nal :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet zalinkowac dobrze nie potrafisz galamago jedna... niektorzy tu pisza z komorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie da rady wpisac z http bo wyswietla jako spam , zdjecie z fejsa sciagniete ale juz nie ma jej konta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdesperowana nie mogla przezyc ze ktos ja nazwal brzydka i musiala wkleic (oczywiscie spod goscia) swoje nowe zdjecie :D :D hahahaha jaka ona jest przewidywalna. A jaka niedoceniona, jeeej.... Zonko wiem ze to czytasz i ci napisze: okropnie ci w blond. Sztucznie i za mocna opalenizna. Wygladasz jak tania... wiesz kto. Jak jiz domagasz sie komplementow to lepiej wstaw bardziej widoczne zdjecie a nie takim slabym aparatem robione. PS: Brwi jak od szklanki uniesione do gory prawie na pół czoła ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nos od zyda pozyczyla ? jak juz sie tak "robi" po 5 godzin przed lustrem, najlepsze ciuchy wklada , hehe, zeby pokazac makijaz a nie urode - bo tego nie ma, to powinna jednak ten nos wyprostowac, bo nie dosc ze krogulczy to jeszcze wielki jak klamka od zachrystii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet zalinkowac dobrze nie potrafisz galamago jedna... niektorzy tu pisza z komorek to pisz z kompa galamago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczescie na ciebie zawsze mozna liczyc predzej zginiesz niz pozwolisz zemy ta fotka odeszla w zapomnienie hehe... co to jest male takie i wredne hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy jestescie tutaj wszyscy nienormalni?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie jak ktos nie konta na fejsie to moze ogladac czyjes konto tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slyszalem ostatnio kawal bardzo popularny na wyspak czym sie rozni E.T od polaka? ... e.t mowi po angielsku i chce wrocic do domu hehe trzeba im przyznac ze kawaly maja dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAHAHA jakie swiete oburzenie, okazalo sie ze ZDZ wyglada i to calkiem ok i sie stare obwisle krowska az pozwijaly z zazdrosci HAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28.02.14 [zgłoś do usunięcia] gość Na szczescie na ciebie zawsze mozna liczyc predzej zginiesz niz pozwolisz zemy ta fotka odeszla w zapomnienie hehe... co to jest male takie i wredne hehe --- Zona ? ty sie juz pozegnalas jakoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja wkeilem zdjecie. Moim zdaniem c*****a panna, wyglada na conajmniej 30 lat! A ma cos 25 podobno i do tego dzieciaka 4 letniego. Chyba czarnego nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie juz gubie, to kto tu jest zdesperowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze tu siedzicie i tylki obrabiacie-spac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×