Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czym się różni Polak od cudzoziemca

Polecane posty

Gość gość
w necie z pracy piszesz `? to wspolczuje pracodawcy pracownicy, a jesli to twoja firma - to dochodow.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to troska, moja droga, troska :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdesperowana domowa zona i wlasna firma? :D :D :D weź mnie nie rozsmieszaj bo padne Ona podobno pracuje przynajmniej tak twierdzi.na późne zmiany do wieczora. Robi pewnie jakiś mały part timik na sprzataniu a resztę ma z benefitow. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdarza mi sie pracowac wieczorem ale to raz na dluzszy czas. i to jest moja decyzja, nikt mnie do tego nie zmusza. ---- uwazasz ze wszystkie inne sa do tego zmuszane ? Patrzecie jak sie cieszy, ma ciapacza i jej nie zmusza, no sukces ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czuplejsza moze nie, ale szczuplejsza na pewno, raczki drza ze zdenerwowania niuni ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdesperowana czemu zglaszasz do usuniecia pokrako ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"uwazasz ze wszystkie inne sa do tego zmuszane ?" nie zrozumialas a mi sie nie chce tlumaczyc. "raczki drza ze zdenerwowania niuni" troszke dlugie paznokcie :) ok, ja lece do domku, biedni ci wasi faceci z takimi babszylami z takim czepialskim, wrednym charakterem, zadowolone z zycia nie musza sie wyladowywac na kafe anonimowo. pozdrawiam nieserdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i wszystko sie zgadza jej stary pracuje na zmiany - czyli niewykwalifikowany zwykly robol z fabryki ona - iod czasu do czasu sprzata po chalupach wieczorem inteligentny czlowiek wylapie wszystko zdesperowana, chocba ten myslal i przysiegal sobie ze nic o sobie nie napisze. i tak to wyszlo twoje tlumoctwo. bye bye baby, biegnij bo pancia op******i za spoznienie, a sracz czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnia bylam w sklepie...stoje przy kasie, przede mna dwoch polakow. Na kasie siedzi turek. Grzeczny, mily z usmiechem na twarzy... A polaczki: o k******a znowu turas, brudas i dalasse wyzwiska. I moze bym zrozumiala te wyzwiska gdyby krzywo na te ich mordy patrzyl, albo niegrzecznie sie odezwal, a tu nic. Wstydze sie ze jestem z Polski ale nie dlatego ze polki latwe, albo ze polacy pijacy . Jestescie gorsi od Adolfa, bo on walczyl o swoj kraj a wy czy Anglii czy w Niemczech to kazdy obcokrajowiec wam przeszkadza, jakbyscie bylismy pepkiem swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam ...dziesci lat w Niemczech a nigdy nie widzialam Turka przy kasie. nawet w tureckich sklepach siedza turczynki. gdzie to bylo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami nie wierze co tu czytam. Jestescie zalosne frustratki. Komus sie dobrze powodzi to by oczy wydrapaly. Co druga to zazdrosna, gruba, niedoj***** locha, ktora mysli, ze jak napisze cos chamskiego to jej humor poprawi. Zalosne jestescie lochy glupie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o. bye bye baby, biegnij bo pancia op******i za spoznienie, a sracz czeka ---- ---- Hahha ale jej doj****as aż się biedna wylogowala i teraz n*******la w swojej obronie jako gość,patrz 17:07 :D zaraz pewnie mayor tez przyleci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Co druga to zazdrosna, gruba, niedoj***** locha, ktora mysli, ze jak napisze cos chamskiego to jej humor poprawi. Zalosne jestescie lochy glupie!" Tak tak zdesperowana my wszystkie jesteśmy zazdrosne o ciebie jak cholera. Zwłaszcza o twoje końskie zęby i długi nos oraz o niewyksztalconego robola męża :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem ZDZ ani Mayor , nie nakrecajcie sie juz tak lochy :) :) :) ZDZ to ladna , dojrzala kobieta , i ona jedna chyba tutaj normalnie jeszcze potrafi podyskutowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"inteligentny czlowiek wylapie wszystko zdesperowana" haha, oj to rzeczywiscie madra jestes, nie ma co :P pozazdroscic owej inteligencji :) sa takie zawody ktore wymagaja pracy zmianowej, np. lekarze, stazacy, policja.. ma dobra prace, ja tez nie narzekam, a wy leczcie sie pseudointeligentki :) ciao !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nowy, zagladam tu czasem. Sikso........... ;) ;) ;) Kontrowersyjna jak zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdwokatBiedaków
Zdesperowana zonka siedzi calymi dniami na kafe.pl a jej biedny maz chodzi po burdelach bo jego polska zonka do niczego sie nie na daje! :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZDZ to ladna , dojrzala kobieta , i ona jedna chyba tutaj normalnie jeszcze potrafi podyskutowac ... .... Weź mnie nie rozsmieszaj :D :D od kiedy to końskie zęby i nochal są ladne ? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha , gruby , zawistny babsztyl :D :D :D Tylko babsztyle, ktore maja spore braki wytykaja je innym (chociaz ja uwazam , ze ZDZ akurat nie ma sie czego wstydzic) , wiec juz sie tak nie obnazaj ze swoimi kompleksami ............... :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak Mayor Cieslak i Jenkinsowa, my tu wszystkie jestesmy grube i zazdrosne o konskie zeby, zolte tluste wlosy i biale brwi oraz brwi odrysowane jak od szklanki tak jak u Jenkinsowej :D Hahaha normalnie ze smiechu az mi sie cellulit trzesie na udach i cyckach ;) ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wstrzasy od twojego tlustego cielska czuc az tutaj tuczniku . Czarnula napisalem maila . ...... Adios grube lochy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesli i mi nie podoba sie Zdesperowana Domowa Zona to tez znaczy ze jestem zazdrosnym tucznikiem lub cytuje "locha"? Chyba cie pogielo koles ;) zreszta nie sadze ze jestes koles tylko Zdesperowana lub Mayor. Widzialam twoje zdjecie, nie podobasz mi sie, masz tzw.wiejskie rysy twarzy. Czy to znaczy ze teraz zostane rowniez wyzwana i musi mi na sile zaczac sie podobac ZDZ? Jesli by tu faktycznie jakas piekna kobieta wstawila swoje zdjecie to bym napisala :Tak jestes ladna. Jesli ktos nie jest ladny a usilnie wkleja swoje zdjecia i oczekuje ochow i achow a przy tym nie jest zbyt urodziwy to niestety dowiaduje sie niezbyt ciekawej prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, oczywiscie to ja musze gadac spod goscia bo niemozliwe zeby ktos mnie tutaj lubil na forum :). moze powinnam dac sie zbadac psychiatrze bo nie pamietam co moje alter ego tu pisalo i dopiero zalogowujac sie na moj nick moge przeczytac ;) a i moge wiedziec czym sie tak nadal podniecacie? nie chcesz ochac i achac to nie ja cie nie bede zmuszac do tego hehe ;) twoja nedzna krytyka mojej 'wiejskiej' twarzy tez nie robi na mnie wrazenia. a najlepiej to juz s********j bo nudnawa juz jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdesperowana sracz panci oporzadzilas ? to oporzarzadz swoj konski lbie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko wyrazilam swoje zdanie na temat komentarza wyzej a'la "tluste lochy" bo jesli sie komus ZDZ nie podoba to znaczy, ze jest tlusta locha ;) Nie moja wina, ze wedlug mnie masz wiejskie rysy. Nie trzeba bylo zdjec na publiczne forum wstawiac. A "spie/rda/laj" to mozesz do swojej przyiaciolki powiedziec. Troche kultury pokaż skoro urody nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-wiejskie rysy-zjawila sie miss swiata-a ty jakie masz rysy krowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×