Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czym się różni Polak od cudzoziemca

Polecane posty

Gość gość
laske murzynowi to niech ciagnie twoja matka. --- po co ? od geby ci nie odejme, kazdego obskoczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nawet nie ma gdzie tego nazwiska wpisac moja droga." Nie klam bo ci nosek jeszcze wiekszy urosnie. Mialas wpisane Jenkins kolo swojego adresu mailowego i tak wlasnie zobaczyłam przez fotosik jakie nazwisko nosisz. Fejsa nie mam wiec jak moge wchodzić i 'podgladac'? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc z 22.06 dokladnie, najpierw wkleja swoje zdjecia w nadziei ze wszyscy jedna do stop z porazenia jej urody a pozniej sie wkurza ze pare osob wysmialo ta nedzna urode szczegolnie ze wytapetowana i sztuczna jak ruska bladz - a nie naturalna. zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto tu o wzroscie mowil ? mowimy o twojej mizernej urodzie, kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie porozmawiacie o waszej urodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowe zazdrosne poleczki....... az piana z ryjow leci ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe wpadli pogadac o jej urodzie wezcie lepiej zrobcie cos konstruktywnego np poczytajcie ksiazke no tak... ktos musialby wam najpierw wytlumaczyc co to jest ksiazka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej zazdrosne polaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nie jestesmy idiotkami i nie wklejamy swoich zdjec na kafe wkleilabym - to bym musiala byc przygotowna nie na jeki zachwytu ale i na krytyke. trzeba byc strasznie zakompleksionym, idac do kibla, 5 godzin sie pacykowac i wrzucac na kafe czy gdziekolwiek. spojrzcie na siebie w lustro po wjysciu z lozka to jest wasza prawdziwa uroda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat mial byc obrazajacy Polki a te idiotki same wzajemnie sie obrazaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zdesperowana Domowa Żona ja mam 176cm wzorstu" Haha sikam ;) Chyba w kapeluszu i 20 cm szpilkach, kurduplu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polaczki wiesniaro bo ja tez polak a jakos po jej stronie typowe glaby kapusciane to tak a ty glupia kro..wa bo nic nie umiesz nalisac poza kolejnym tekstem o polaczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiota to ty jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dojrzala kobieta powinna sobie robic makijaz -- jestem facetem ;) Kobieta bez makijazu to moze wygladac dobrze jak jest albo bardzo mloda albo naga w moim lozku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesniara i krowa to twoja sostra polaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbbbbbbbba
Akurat polscy mężczyźni mogliby się wiele nauczyć od cudzoziemców. Śmiech mnie ogarnia jak to Polacy "kochają" swoje kobiety, co i rusz się słyszy jak je wyzywają i biją. No i jeszcze oczywiście muszą się uchlać, wóda i piwsko to standard bo przecież to takie męskie. Że nie wspomnę o higienie, myją się maksymalnie raz na tydzień i dziwią się, że kobiety z takim do łóżka nie chcą iść. Tak, uogólniam, zaraz okaże się że wszyscy to takie wyjątki, ale niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale swiatlo musibyc na pol gwizdka albo swieczka z tesco za 1.20 ewentualnie na jezdzca jeszcze ale wiadomo...pleckami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a no widzisz, moj jedyny makijaz to troche pudru na nos i mazniecie maszkara rzes a faceci ogladaja sie za mna na ulicy :) z uroda sie trzeba urodzic - dziekuje mamusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam foto zdesperowanej zanim sobie konto z fejsa usunela, chcecie? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha myjemy sie raz na tydzien a to dobre ...boze z kim ty sie spotykalas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawaj! Przy okazji swoje wyslij jak jestes ubrana tylko w krople wody splywajace po twoim nagim boskim cialku ala haidi klum hehe... zobaczylbym na zywo o ooo a co to :) kwi kwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdesperowana Domowa Zona o swojej opaleniznie na pewnym watku na kafeterii "ja mam swoj tajemny sposob na opalenizne bez przesuszania skory usmiech.gif ja niestety wygladam strasznie zmeczona bez opalenizny.. musze sie opalac bo to juz nie te czasy kiedy mialao sie nienaganna cere.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam ze mam 45 lat, nigdy u kosmetyczki nie bylam bo nie musialam, zadnych pryszczy czy wagrow, skora bez zmarszczek, nigdy nie regulowalam brwi, nigdy wlasciwie nic nie robilam przy twarzy, jak dzisiaj patrze na te mlode dziewczyny ktore sie katuja po kosmetyczkach, jakies depilacje, jakies maseczki, to tylko krece glowa z niedowierzaniem. tragedia. aha krem to tylko na dzien uzywam, niedrogi oil of olaz, nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha -- no to na pewno wygladasz jak stara zaniedbana rura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boskim cialku ala haidi klum/- - Heidi Klum ma boskie cialko? Od kiedy k***a? :D :D o takim cialku jak np.moje to moglabys sobie pomarzyc ;) ja jeszcze dzieci nie rodzilam wiec nie jestem rozjechana jak p***a Mayor :D Mam zgrabne, gladkie cialo, zero rozstepow, zero cellulitu, pieknie podkreslona talie, bioderka fajnie zaokraglone i pupa seksownie odstajaca a nie plaska jak to u niektorych :D Wzrost 168 cm waga 53 kg. Czekam na wiadro pomyj od dzieciatych zazdrosnic 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No powiem ci ze do paru sekund wstecz lecialem na 18stki ale tak sie tu nam fajnie zareklamowalas ze nie masz wagrow czy jak im tam to powoli zmieniam zdanue masz jakis numer ? Mam darmowy minuty :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowisz i masz :) hehe odstajaca pupa w wieku 45 lat jedrne piersi? Prosze cie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha -- no to na pewno wygladasz jak stara zaniedbana rura -- dla ciebie to ja moge jak dwie rury wygladac, wazne ze dla swojego faceta jestem bostwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za tepaki nie kazdy gosc to ta sama osoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×