Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czym się różni Polak od cudzoziemca

Polecane posty

Gość gość
HAHAHA jakie swiete oburzenie, okazalo sie ze ZDZ wyglada i to calkiem ok i sie stare obwisle krowska az pozwijaly z zazdrosci HAHAHAHAHA-- No to jak juz pragniesz komplementow Kasiu których od swojego faceta nie dostajesz, to wklej lepsza fotke, bo ta jest niewyrazna. Przrciez cie dobrze nie widac. Co to za aparat? 1.3 Mega piksele? :D no dawaj zoncia dawaj wiecej fotek. Im wiecej tym lepiej. Wklej nam tez fotkę ze ślubu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAHAHA Ty ruro , widac zes zazdrosna baba az cie skreca :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To noe pisala zona tylko ja pusta torbo... mozesz mi mowic chris haha sherlock holms jeden chyba masz jakas obsesje na jej punkcie przerazaja mnie takie nawiedzone laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej leci teraz taki cover starego uteoru w radiu go and tall evrybody im man im man la la la... jaki to tytil jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Retoryczne pytanie zadam, ale dobra niech bedzie. Czego inne kobiety moga zazdroscic zdesperowanej zonie? Czekam na jakies konkrety, bo w tej chwili ogarnia mnie blogi smiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam aloe blacc- the man super kawalek ale oryginal lepszy chyba jest na yt polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W polowie tak nie wygladacie jak ona, bo byscie nie rabaly jej d**y za jej plecami tak jak to robicie przez ostatnie 5 stron. Jak nie jestescie zazdrosne to nawiedzone ostro albo p******** Mi sie zonka podoba, myslalem ze to jakas starsza laska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nosa jak klamki od zachrystii marze o takim no i tej niebieskiej sukienki rodem z disco polo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty moglabys np jeszcze rozumu ni wspominajac juz o klasie i kulturze bo w porownaniu do ciebie ona ja ma -pelen obiektywizm wez to na klate i nie rob ze mnie kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAHAHAHA stara baba zawsze mlodszej zazdrosci wszystkiego przede wszystkim wieku takie sa baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aja wygolonych brwi no i kajalu, pudru, szminek - 5 kilo tam wrzucila, mnie nie stac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim :) Polak gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto to jest zdesperowana i dlaczego tyle o niej gadacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiego meza? Ja mezatka. Na co mi cudzy chlop? :D Ach te kiepskie argumenty jak komus sie ktos nie podoba, jedyne co potrafisz odpisac to ZAZDROSCISZ! Coz za nieumiejetnosc przyjmowania krytyki na klate ;) Kasiu uwierz mi, gdybys byla ladna to bym ci to szczerze napisala. Ale dla mnie, jako kobiety, nie jesteś. No co mam sie teraz pochlastac? Naprawde uwazasz ze kazdemu musisz sie podobac? Boze dziewczyno, ponad 30 lat masz a zachowujesz sie jak smarkula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja pisalem z toba nie da sie rozmawiac nawiedzona ruro wszedzie widzisz ZDZ jeszcze ci sie przysni dzisiaj HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruro? Dla mnie zdesperowana to rura, bo juz po 30 tce. Tylko rozum jak u 5 latki ;) Mi do 30 tki jeszcze 5 latek brakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadna kasiu idiotko jestem facetem a ty masz juz urojenia z tego co widze pewnie ci podkradla murzyna ze teraz taka zawzieta jestes co hehe kimkolwiek jestes tamta laska bedzie miala z ciebie niezla beke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze ciebie nie znamy z imienia i nazwiska moglibysmy sie ostrzegac na wzajem bo na codzien pewnie sie niezle musisz kamuflowac ze swoim zrytym deklem w innym wypadku nie widze mozliwosci zebys poznala jakiegos naiwniaka zobaczy ze zyjesz w matrixie i da noge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdesperowana nie dostalabys tych ciegow lala, gdyby nie to, jak ty wszystkimi ludzmi pogardzasz, ponizasz, i ta twoja wulgarnosc, co grugie slowo to musi byc wygwiazdkowane. nie szanujesz ludzi, ludzie ciebie nie szanuja. Akcja - Reakcja. kiedys sie na takie mowilo DZIDZIA PIERNIK. poczytaj na necie i poogladaj w necie co to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt. Kasia Jenkins nadaje sie tylko do murzynow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wstępie wyjaśnienie dla tych, którzy nie spotkali się z tym określeniem. „Dzidzia-piernik” to kobieta, która nie zważając na swój wiek i wygląd ubiera się zbyt młodzieżowo, albo przesadza z uwydatnianiem swojego seksapilu lub zbyt ostentacyjnie odmładza się poprzez strój, czy makijaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerazaja mnie takie laski wez sie zwiaz z kims takim zajdz za skore i sprobuj odejsc to zycie poswieci zeby cie udupic donosy do skarbowki falszywe zeznania na policji poprzebijane opony w aucie caly pakiet wrazen plus wydrapane oczy na koncu jak juz ci zniszczy zycie hehe z zycia ludzi takich jak ty powstaja thrilery na faktach zmien sie kobieto na lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie ze zdesperowana zaszla w ciaze ze swoim fagasem po 3 miesiacach znajomosci? Szybka nie? ;) Sama kiedys o tym pisala na forum. Kafeteria dla niej to chyba cos w rodzaju pamietnika. W realu pewnie przyjaciol brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jej dalas ciagi ona pewnie juz slodko spi od 2 godzin a ta wariatka sie spusza i robi z siebie clowna cyrkowego hehe dobra smiesznie bo ale tez juz lece pa skarbenki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAHA niezła beka ale sie naprodukowalas dzisiaj zaslugujesz na długi odpoczynek jutro zona sie złapie za głowę jak zobaczy co tu naklepalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zona na posterunku dzidza nie wstyd ci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja była taka była p******* ciagle jakieś urojenia kłapala morda jak p******* na ludzi za plecami a pózniej jakaś laska jej w mordę strzeliła a ta mi przebiła opony w samochodzie dzwoniła do moich starych do kolegów podawała sie za kogoś innego istne archiwum X . I ty podobna jesteś do niej juz z samej gatki tutaj brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAHA odpuscila byś juz. Lecz sie psycholko baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu podajecie dane osobowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×