Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Ktore tabletki na odchudzanie sa skuteczne ?

Polecane posty

Gość magdarr
Ja jestem najlepszym przykładem na to, że suplementy na odchudzanie działają – pytanie tylko pozostaje w kwestii dawki i konkretnego rodzaju takich środków, bo wiadomo że nie wszystkie są dobre. Ja na tabletkach Amla Slim Max zrzuciłam łącznie 15 kg, rozłożyło się to w czasie na jakieś 2 miesiące i czuję się super, w końcu mogę nosić stare ciuchy jeszcze sprzed ciąży które nie tak dawno chciałam oddawać biednym....bo nie wierzyłam że je będę mogła nosić jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli szukacie tabletek na oddchudzanie to mozecie popatrzec równiez tutaj: http://www.biotrendy.pl/kategoria-produktu/odchudzanie-i-dieta/ maja tam dosc sporo tabletek z całkiem dobrymi opisami, a tak osobiscie to patrzyłabym dokładnie na skład tabletek przed ich zakupem, czy aby na pewno beda nam pomocne w odchudzaniu, dosłowie patrzec na skład i szukac w google poszczegolnych składników pod katem ich wpływu na odchudzanie, zmiejszanie apetytu itp. Mam nadzieje, ze to wam pomoze jakos, trzymajcie sie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam tabletki Fitatten. Działają zdecydowanie najlepiej na mój organizm. Schudłam 12kg w 12 tygodnii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia333
Dobry, generalnie pamiętajcie proszę o tym, że każdy suplement diety jest tylko dodatkiem do zbilansowanego i odpowiedzialnego trybu życia i kilogramy nie wyparują od jednej magicznej tabletki, na rynku jest tego do wyboru do koloru, ile kto chce i za ile, ja długo eksperymentowłam po których czuję się najlepiej, od jakichś herbatek, po proszki, jakieś jedzenie w płynie, ananasy etc powodujące sztuczne zapełnienie treści żołądka i najlepszymi dla mnie okazały się Slimunox, najlepiej sie przyjęły dla mnie i najszybciej były widoczne efekty, ale do tego stosowałam też dietę - tzn nie jadłam słodyczy ani słonyczy i do tego wszystkiego zaczęłam ćwiczyć dwa razy w tygodniu, delikatnie, rozciąganie na bazie treningu jogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terazjużfit
Cześć! Z autopsji - nie polecam faszerować się tabletkami zwłaszcza jeśli zbyt wiele o nich nie wiemy. Już dłuższą chwilę zajmuję się zdrowym stylem życia i polecam skorzystać jednak z fachowej pomocy, gdzie efekty zdobędziemy budując nie tylko masę ale i zdrowie :D w końcu ono jest najważniejsze. ZAUFAŁAM dietetykowi, trenerowi personalnemu IGOROWI MIEŃKOWSKIEMU, znajdziecie go na stronie www.igortreneronline.pl, polecam Wam z ręką na sercu, jest to znacznie lepsze i bezpieczniejsze niż tabletki #fachowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najskuteczniejszy jest Foreverslim.Ja nie mogę powiedzieć nic złego .Tableteki spełniają swoja role.Dzięki nim schudłam mam fajna figurę.Ja je mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zachwalam tabletki burn4all od allnutrition, polecam je wszystkim bo uważam, że są rewelacyjne :) Przed treningiem mam zawsze kopa ps. kupiłam je na stronie sfd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez wiele lat sama zmagałam się z problemem nadwagi, diety nic nie pomagały, a ćwiczenia strasznie mnie nudziły. Do momentu aż odkryłam trenera online pana Igora, ćwiczenia zaczęły sprawiać mi radość a kilogramy znikały jak szalone. Z czystym sumieniem polecam! www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy da się namówić na odchudzanie wspomagane tabletkami a powinien.Jest to znacznie prostsze niż tradycyjna dieta.Slimunox gwarantuje o wiele większy spadek wagi bez efektu jo-jo.No chyba że ktoś lubi się męczyć na długotrwałych i nieskutecznych dietach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem osobą której Slimunox pomógł schudnąc. Ale nie tylko jest to zasługa Slimunox ważna również była dieta i ćwiczenia.Cała kuracja trwała trzy miesiące i bardzo dobrymi efektami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jucunu
Ciekawe metody wymieniacie, wiadomo że sport to najlepsza sprawa dla tego typu działań ! https://amlanforte.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie jest takie że nie ma lepszego preparatu niż Slimunox.Stosowałam kilka innych tabletek i niestety porażka po jednych nie schudłam wcale a na innych owszem ale pojawiał się efekt jo-jo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wybrałam agrest indyjski, nie dość że ma działanie odchudzające to w dodatku poprawia kondycję włosów. Po miesięcznej kuracji włosy znacznie przestały wypadać ok połowę mniej niż przed stosowaniem, z utratą wagi też ok bo schudłam 3,5 kg w sumie wszystko na plus . Działanie agrestu jest też fajnie opisane pod tym linkiem http://www.pakernia24.pl/amlan-forte-odchudzanie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się co do skuteczności ForeverSlim. Moja koleżanka go brała i właśnie ze względu na efekt jaki u niej widze codziennie, też zdecydowąłam się zakupić ten suplement

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu udało mi się schudnąć.I kto by pomyślał schudłam dzięki tabletką Slimunox.Na początku wydawało mi się to mało realne.Ale po wprowadzeniu zmian i trzymaniu się tego co jest napisane na ulotce dołączonej do opakowanie wcale nie okazało sie to takie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdanie jest takie że Foreverslim jest jednym z najskuteczniejszych preparatów tego typu.A czy za chwilę znajdzie się matoł który będzie po mniej jechała mam to gdzieś .Mojego zdania na temat Foreverslimu nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim jest skutecznym preparatem na odchudzanie.Z jego pomocą udało mi się schudnąć 12 kg.Dla mnie to duży sukces w końcu nie wyglądam jak wieloryb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam wiele suplementów, jednak tylko przy jednym udało mi się schudnąć https://fittspray.com jest niezastapiony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już myślałam że nie udam mi się wcale schudnąć bo na prawdę wypróbowałam już wszystko.Ale tak było do momentu do puki nie trafiłam na Slimunox.Dzięki tym tabletka na prawdę w moim odchudzaniu zmieniło się wiele.I wszystkie te zmiany były pozytywne.W sumie udało mi się schudnąc 15 kg .Dla mnie rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greycy
Polecam Green Barley :) Super efekty końcowe ! Naturalne i bez efektu jojo bo oczyszczają organizm <3 http://nplink.net/D956mbLa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monaliza34
Dwa miesiące z oryginalnym http://nplink.net/8VpqOqTl i schudłam 12 kg ograniczyłam tylko napoje gazowane i cukier!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie działa ani mango ani jęczmień Tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie african mango sprawdza się bardzo dobrze, jestem w połowie i schudłam już 6 kg. Kupiłam u producenta vital progres, wiem przynajmniej że są oryginalne, co widać z resztą po efektach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany treningowe oraz dietetyczne : www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonalna pomoc w osiągnięciu wymarzonej formy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję to https://africanmangosklep.pl/ jestem w połowie drugiego opakowania. Co zauważyłam, zmniejszony apetyt, przyspieszony metabolizm no i co najważniejsze kg lecą w dół na razie -6 . Należy uważać bo jest sporo podróbek a ten jest od producenta także jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Slimunox odzyskuję radość życia. Mogą to zrozumieć jedynie osoby które z nadwagą walczą całe życie i wiedzą jak to jest być odmieńcem.Teraz czuję się zupełnie inną osobą nie ta sama ja. Dzięki tym tabletką jestem znów laską!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuję to https://amlanforte.com , po dwóch miesiącach schudłam 7 kg i zauważyłam, że znacznie poprawiła się jakość moich włosów mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×