Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Ktore tabletki na odchudzanie sa skuteczne ?

Polecane posty

Gość gość
kuzynka polecała mi tabletki Slimcea. Nie wierzyłam ale jak ją widziałam wczoraj to schudłą bardzo widocznie. Mówi że 12kg więc coś musi być w tej slimcei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczełam korzystać z tabletek slimcea. po kilku dniach całkowicie inna przemiana matererii. Głod doskonale blokowany. Waga spada szybko i przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Therm Line fast dają radę, przede wszystkim dlatego, że pomagają w redukcji tkanki tłuszczowej, a nie tak, jak wiele preparatów powstrzymują tylko zatrzymywanie się wody w organizmie. Mają bogaty skład, dużo substancji aktywnych. Zresztą wystarczy poczytać opinie w necie, nawet sprzed kilku lat, bo preparat ten jest dostępny już od dawna, a nie tak, jak inne pojawia się na jeden sezon z kampanią, a potem znika, bo nie daje żadnych rezultatów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszym preparatem jaki brałam na odchudzanie była zielona kawa.Jest to preparat dla ludzi którzy nie mają kubków smakowych.Po prostu ohyda.Na stronie Foreverslim kupiam na razie jedno opakowanie jak będą dziłały dokupie.Plusem jest to że sa to tabletki mam tylko nadzieję że nie za duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po drugiej ciąży miałam już taką nadwagę że bez suplementu na odchudzanie by sie na pewno nie udało. Zamówiłam tabletki Slimcea ze względu na to że ponoć doskonale blokują uczucie głodu. Je się tyle ile trzeba. Zaczełam stosować i odkryłam że to nie jedyna zaleta tego suplementu. Schudłam w ciągu 3 miesiący do figury z przed pierwszej ciąży !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asica_Jane
brałam Novoslim bo po kuracji hormonalenej gwałtownie przytyłam co było dla mnie strasznym doświadczeniem gdyż zawsze byłam szczupła Postanowiłam więc wspomóc się Novoslimem i nie żałuję schudłąm w ciągu 3 miesięcy tyle ile chciałam i do dziś dnia bez żadnego problemu stosuję nawyki żywieniowe które wypracowałam soebie podczas brania Novoslimu I wiele znajomych brało ten środek z różnych przyczyn to zła przemiana materii to wilczy apetyt ( dysfunkcje ludzi korpo :p i każdy z mniejszym lub większym efektem schudł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie na rynku jedne z lepszych to slimcea. Schudłam na nich ja i schudła moja mama. Obie zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
Ja słyszałam, ze bardzo skuteczne są tabletki z http://doktorodchudzanie.com Stosuje się je przy walce z otyłością wiec muszą być skuteczne. Poza tym mają dobrą cenę. Ja mam do zrzucenia ok 20 kg i nie wiem czy ich nie zamówię, może waga zacznie szybciej spadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dałam namówić się kumpeli na kupno Foreverslimu u niej efekty były super u mnie waga spada wolniej ale spada po miesiącu stosowania na razie trzy kilo w dół może teraz trochę przyspieszy bo zaczęłam biegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja znalazłam bardzo ciekawą ofertę na bezpłatnych ogłoszeniach http://e-anonse.net/ kupiłam i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianana
Siostra brała jakieś tabletki na odchudzanie,się z niej uśmiałam bo siedziała po parę godzin w ubikacji.Wreszcie kupiłam jej tabletki na zaparcia,Dicopeg mi poleciła aptekarka i jej pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMamba
Dla mnie bardzo korzystne i wręcz zbawienne okazało się branie tabletek Foreverslim.Zaczynałam odchudzanie na samej diecie po jakimś czasie musiałam niestety włączyć tabletki bo po prostu nie było efektów.A regularne branie tych tabletek przynosi super efekty.Schudłam 15 kg cieszę się bo również nie wystąpił efekt jo-jo czyli odchudzanie jest skuteczne i trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkacompl
Skusiła mnie reklama Therm Line Fast i kupiłam.Te tabletki działają,zaczęłam drugie opakowanie i schudłam już 5 kilo.Jeszcze chciałabym ze dwa trzy kilo zrzucić i myślę że mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhibiskus
Po ciąży zostało mi 15 kg nadwagi.Jak sobie pomyślałam że na diecie musiałabym być co najmniej pól roku to jakoś mi się nie fajnie robiło.Koleżanka namówiła mnie na kupno Foreverslimu miałam robić za królika doświadczalnego.Wiedziałam że nie ma tabletek cud więc zmieniłam nawyki żywieniowe dołączyłam Foreverslim i takim sposobem schudłam już 9 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skuteczne odchudzanie ze slimcea miałam, rewelacyjny środek. Nabrałam sporo do wakacji i myślałam że lipa z wyjazdem. 2 miesiące slimcea i jeszcze zdążę gdzieś pojechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha10
Ja zażywam Therm Line Fast i mi pomagają w odchudzaniu,ale do tego ćwiczę wieczorami,bieżnia ,rowerek,i brzuszki. Unikam smażonego,słodyczy,fast foodów i pepsi.Już zgubiłam 7kg przez 1,5 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kwestii odchudzania zdecydowałam się na slimcea. Czytałam i sama zaznałam tego efektu hamowania łaknienia i przyśpieszonej przemiany materii które odczuwałam już po kilku dniach stosowania. Efekty przyszły też szybko. Brak efektu jojo. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna2570
ja osobiście brałam slimette po nich mama 8 kilo mniej. dowiedziałam się o nich wchodząc na tą stronę http://www.tabletki-odchudzanie.info.pl/ na tej stronie jest ranking i tam slimette jest najlepszy. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia05
witajcie co sądzicie o tych tabletkach http://nplink.net/dFfb5OSK moja koleżanka brała i twierdzi że schudła dzięki nim 8,5 kg. proszę o opinie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem teraz na kuracji odchudzającej z tabletkami slimcea. Po 2 tygodniach schudłam 2kg i odczułam zmianę przemiany materii oraz blokadę głodu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doszłam dzisiaj do wniosku że jeżeli nie zmienię radykalnie swojej diety to zbyt dużych sukcesów nie odniosę mimo że łykam Foreverslim.Mają rację Ci co piszą że kluczowe są trzy elementy.Dieta ruch i Foreverslim.Cóż będę próbować może mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMK
Ja co prawda nie miałam potrzeby się odchudzać.Ale jeżeli któraś z Pań chce odchudzić swojego mężczyznę to polecam Therm Line Man.Ja swojemu mężowi kupiłam nie stosował do tego żadnej diety i co najważniejsze zaczął ćwiczyć.I po 3 miesiącach -9kg mąż zadowolony i ja również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testowałam 3 suplementy diety. Najlepszym okazał się silvets. Nie dość że ma w pełni naturany skład to jeszcze okazał się trafem w dziesiątkę. Wiadomo, że każdy organizm jest inny ale warto było ponieważ schudłam 10 kg. Warto poczytać opinie klientów na stronie producenta http://nplink.net/0itbDE2k - może i was to przekona że naturalność w tabletkach to podstawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piegus46
Witam, ja również stosowałem therm line man. Muszę przyznać, że jest skuteczny, po nim schudłem 16 kg w trzy miesiące, zacząłem chodzić na siłownię i poprawiłem swoją kondycję. Polecam każdemu facetowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak Foreverslim pozwala na szybszy spadek wagi ale również trzeba pamiętać o diecie i ćwiczeniach.A głodówka wcale nie jest zła pod warunkiem że stosuje się ją dzień lub dwa kiedy chce się oczyścić organizm z toksyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak słyszę, jak piszecie o tych chemicznych tabletkach, to mi się słabo robi- przecież to jest niezdrowe dla organizmu, dla wątroby, dla nerek. Ludzie, odżywiajcie się dobrze, naturalnie i nie będziecie mieli problemu z utrzymaniem wagi...Ja nie dość, że zdrowo jem, to zażywam witaminy, minerały i super foods, m.in. jagody ACAI BERRY: http://pl.bestacaiberryplus.com/ One dodatkowo mają właściwości korygujące przyrost wagi, także w odchudzaniu sprawdzą się świetnie. Ot i cała recepta na dobrą wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W temacie tabletek na odchudzanie zdecfydowanie slimcea to mój faworyt. Pomógł mi i mojej siostrze dojść do wagi której wcześniej nie pamietam kiedy miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitbool
Witam, ja stosowałem therm line man i nie zauważyłem u siebie żadnych skutków ubocznych. Dla mnie to dobry specyfik, którego mogę każdemu polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×