Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Ktore tabletki na odchudzanie sa skuteczne ?

Polecane posty

Gość gość
gość 2016.03.03 a ja wlasnie na stronie apteki poczytalam opinie o tym produkcie , same negatywne zero dzialania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkuteczneZdroweOdchudzanie
Zdecydowanie polecam na odchudzanie i cellulit bardzo skuteczne, zdrowe i naturalne Zioła Tybetańskie. - "Tibetan Herbs"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję ci sklep www.swiatsupli.pl Tylko 5 na Allegro. Do tego mają dział z zestawami suplementacyjnymi, że po prostu kupujesz zestaw i możesz rozpocząć cykl, bez dobierania dodatkowych produktów. Dla mnie to duże ułatwienie życia. Olimpa mają w sporych przecenach, Animala i Activlaba. Ogólnie wszyscy producenci odżywek dostępni w jednym miejscu, cennik hurtowy. Trudno znaleźć lepszą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćallanna
Ja już skończyłam branie Foreverslimu,schudłam tyle że wchodzę w spodnie z czasów panieńskich.I efektu jo-jo nie ma i już jestem pewna że go nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzuza
Ja zdecydowałam się na tabletki Foreversli jest dużo pozytywnych opinii na ich temat liczę na to że wspomogą moje odchudzanie.Wiem że ważna jest zmiana nawyków żywieniowych i zwiększenie aktywności fizycznej,ale jeżeli mogą mi pomóc to dlaczego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze efekty po Foreverslimie można zauważyć po paru dniach brania.Chociażby zmniejszony apetyt,zero chęć na słodycze.Ja pierwszy raz zważyłam się po dwóch tygodniach brania Foreverslimu i oczom nie wierzyłam bo ubyło mi 3 kg,myślałam że mam wagę zepsutą.Jeżeli jeszcze dołożycie do tego dietę to nie ma siły abyście nie schudły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się udało z Foreverslimem schudnąć.Ale obawa przed tym że znowu przytyję zmobilizowała mnie do tego że nadal jeżdżę na rowerze.Co drugi dzień niezależnie od pogody staram się przejechać 5 kg.Polubiłam ten wysiłek po nim czuję się o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowa, zbilansowana dieta zdecydowanie wystarczy. Jeżeli chcesz jakiś wspomagacz to polecam coś naturalnego typu młody jęczmień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDusia
Nie ma siły rzeby nie schudną stosując się do zasd kuracji biorąc Foreverslim.Każdemu przeciętnemu człowiekowi musi się to udać.W moim przypadku był to 13 kg spadek wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nierozumiem, dlaczego kobiety niechca takiego kogos jak ja przecież mam postawe roszczeniową do kobiet - kobieta powinna mi zaplacic za sex itp - co jest sprawiedliwe bo zawsze bylo odwrotnie. Jestem zdania, że karą za gwałt powinien byc gwałt co też jest sprawiedliwe. Pozatym walcze z dyskryminacją mężczyzn co jest wartościowe, oraz jestem za ochroną przyrody. Nie jestem materialistą. Nie jestem gadatliwy. Pozatym mam do zaoferowania seks - co jest dużo wiecej od tego co ma kobieta do zaoferowania. Nierozumiem kobiet, jednocześnie czuje, że wypisałem wszystko co najbardziej odpycha kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonałą i sprawdzoną alternatywą w wyborze tabletek na odchudzanie jest suplement Foreverslim. Produkt który zamawiałam jak po ciąży chciałam schudnąć. Bez problemów osiągnełam zamierzony cel. Waga spadła mi o 13 kilogramów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem akurat zwolenniczką odchudzania. W mniej więcej czternaście miesięcy straciłam 20 kg, właśnie poprzez stosowanie suplementów diety. Przede wszystkim muszę pochwalić wyselekcjonowane koktajle odchudzające ze sklepu www.fbb.pl, na które trafiłam zupełnym przypadkiem. Te ich koktajle eliminują wyraźnie uczucie głodu, a jednocześnie można nimi spokojnie zastąpić większy posiłek, bez straty energetycznej. Fajnie smakują, wydajne. Nigdzie podobnych koktajli odchudzających po prostu nie widziałam, dlatego polecam, bo może się komuś przyda. A wiem, że odchudzanie bez właściwych odżywek jest zadaniem niesamowicie wyczerpującym, szczególnie psychicznie. Używałam również zielonej herbaty i preparatu z błonnikiem do oczyszczania jelit (świetna sprawa). Do tego do godziny maksymalnie biegania w spokojnym, konwersacyjnym tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może tyle ile ja schudłam dzięki Foreverslimowi to nie jakiś wielki sukces bo zrzuciłam 10 kg,Pewnie było by więcej gdybym stosowała się do zasad kuracji i regularnie ćwiczyła.Niestety zaniedbałam to ale uważam żę schudłam sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helaela
patrząc po moich spodenkach z zeszłego roku, w które weszłabym dwa razy sądzę, ze najbardziej skuteczne są tabletki iqgreen. zeszły centymetry i w końcu jestem zadowolona z siebie, udało się bez jakichś restrykcyjnych diet i katorg. więc jak widać można. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziula202
To ja już nie powiem jak ja przymierzyłam swoją sukienkę z wesela brata co było rok temu mogę się owinąć nią 2 razy;) i jeszcze spada;) ważyłam 120kg teraz mam 68kg;) a to tylko dzięki African Mango http://szczupla-kobieta.pl sama nie dałabym rady,zawsze się poddawałam nie widziałam efektów a z nim chciałam więcej i więcej i doszłam do celu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie idealnym rozwiązaniem okazało sie zastosowanie foreverslim, jak dla mnie to super środek który jest bardzo skuteczny. To właśnie dlatego ze go zastosowałam udalo mi się zrzucić 12 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulka_555
Mi udało się schudnąć 8 kg dzięki diecie Karolci. Bardzo ważne są regularne posiłki i ruch. Jem dużo warzyw. Wykluczyłam fast foody i słodycze. Czuje się zdecydowanie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulnq24
na mnie najlepiej podziałało więcej ruchu, więcej owoców, tabsy iqgreen, mniej słodyczy i dużo dużo wody. proste kroki ale po moich przywyczajeniach żywieniowych cięzko było si ę przestwić na poczatku ale się udało. pierwsze kilka dni było cięzkie a potem już poszło. a kilogramy tłuszczu poszły w niepamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szukałam odpowiedniego rozwiązania dla mnie. zawsze miałam mega problemy z odchudzaniem a mój organizm niestety zawsze odkładał (słaba przemiana). Trafiłam na slimcea bo czytałam o nich na tym portalu. Odmieniły mi życie muszę przyznać. Zmieniły moją przemianę, poprawiły w znacznym stopniu. Kilogramy zaczeły bardzo przez to spadać. Schudłam 12kg a wcześniej jak schudłam 2kg to był sukces.. na prawdę bardzo polecam Slimcea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaaak
A ja ze swojej stron mogę zaproponować wszystkim odchudzającym Acai Berry Extreme. Produkt zawiera w jednej kapsułce aż 5000 mg jagody acai. Dzięki temu skutecznie wspomaga zrzucanie niepotrzebnych kilogramów. Preparat jest przeznaczony dla osób, które chcą wspomóc proces odchudzania oraz znaleźć w sobie dodatkowe pokłady energii, która jest niezbędna w trakcie trwania kuracji odchudzającej. NIE JEST TO SPALACZ TŁUSZCZU !!! Poczytajcie o tym produkcie i o jagodach Acai. Mi pomógł z racji tego że miałam tendencję do ciągłego podjadania. Ogranicza łaknienie. Efekt na duży plus :) Polecam. http://nplink.net/P8E8H2H1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja226
A ja dzięki Afrykańskiemu Mango http://szczupla-kobieta.pl zamówiłam z tej stronki bo wyżej koleżanka polecała i powiem Wam,że działa na początku byłam sceptycznie nastawiona ale nie potrzebnie bo zgubiłam już 2,5 kg ! Jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również jestem kolejną zadowoloną osoba która schudła dzięki pomocy Foreverslimu.Tyle osób juz się wypowiedziało w temacie ich skuteczności że ja już nie mam nic do dodania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margiel3
Tabletki na odchudzanie na stronie http://penetratory.pl/ to profesjonalne zestawienie skutecznych preparatów, aktualizacja na jesień 2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge ci polecic fajne tabletki. Dzialaja i to dosc szybko bo po miesiącu jux byly pierwsze efekty. Miesiac temu przestalam stosowac a efekty zostały. Obecnie trwa oferta spelcjalna -20% takze polecam. http://nplink.net/67wf0WgS Stronka sprawdzona, bardzo fajna. Tabletki maja okej skład, nie sa szkodliwe, polecam z calego serca ja zrzucilam juz 15kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie tabletki są skuteczne ? ŻADNE :) Chcesz zrzucić w 3 miesiące jakieś 15kg, a jak schodzisz z duzej wagi to i nawet 30+ i tym samym wyrobić mięśnie brzucha, ladny tyleczek ? chcesz ? http://sterydy.co/ i nie zapomnij o diecie i lecisz :) twój BF bd wynosić jakieś yebane 5% :) Będziesz mogła Sobie skorę naciągać, bo to będzie sama skora bez tkanki tłusczowej. Sterydy są najlepsze :) Zapraszam na stronę ciemnastronymocy.pl i nasz kanał na YT: Ciemna Strony Mocy, na którym dowiesz się wszystkiego co chcialabyś wiedzieć sterydach i skutecznym szybkim odchudzaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×