Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Ktore tabletki na odchudzanie sa skuteczne ?

Polecane posty

Gość gość
Do diety biorę tabletki Slimcea. Potwierdzam ich doskonałe działanie w kwestii blokowania popedu do podjadania. Spadek wagi jest o wiele większy więc potwierdza to teorie że suplement działa doskonale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtoga
Ja zdecydowałam się na Foreverslim przede wszystkim ze względu na jego skład w 100% naturalny.I ja jestem przykładem na to żę można schudnąc na takich tabletkach.Nie trzeba się truć jakimiś środkami.Wystarczy rozsądnie podejść do odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie skutecznym rozwiązaniem są tabletki Slimcea. Hamują łaknienie, zwiększają / przyśpieszają metabolizm i w dużym stopniu spalają tłuszcz. Mi się udało schudnąć na nich około 8 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest kilka żelaznych zasad: - Nie podjadać między posiłkami, - Nie jeść przed snem, - odstawić słodycze, - jeść owoce wspomagające metabolizm (jabłka itp) - wspomagać się sportem, - nie załamywać się po kilku dniach, Sama używałam suplementu z www.zielonakawamax.pl Bardzo fajnie zmniejsza łaknienie co bardzo pomaga opanować chęć podjadania między posiłkami jednocześnie stymuluje metabolizm do szybszego spalania tłuszczyku:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sardynkaa
Proste pytanie prosta odpiedź. IQ GREEN, to amerykańskie tabeltki z wysoką zawartością cga. Nie będę tutaj pisała historyjek jak to moja dieta i odchudzanie przebiega bo mi się już od tego niedobrze robi. Ale tableteczki z całą pewnością polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z Agnieszką powyżej sam korzystam z zielonej kawy rzeczywiście zmniejsza chęć podjadania dodam że dodaje energii i jest zdrowszą opcją niż mała czarna z rana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łykam tabletki Slimcea od początku roku. Zaskoczę Was bo schudłam już 4kg !! Nigdy wcześniej nie mogłam osiągnąć takiego spadku wagi w takim czasie i to bezpiecznie z naturalnym suplementem. Pochwalę się jak skończe kurację bo podejrzewam że najlepsze jeszcze przedemną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak teraz wygląda sytuacja z kuracją ? ile kg udało się zrzucić ze slimcea ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, zapraszam do stosowania tabletek African Mango. Są one na bazie wyciągu z mango afrykańskiego. Nie wierzyłem w tego typu tabletki, ale było warto. Schudłem 5kg i waga się utrzymuje. Tutaj macie link do strony: http://odchudzaniezmango.blog.pl/ Z tej stronki zamawiałem i nie było problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkąd biore tabletki na odchudzanie slimcea zmieniłam zdanie o tego typu rozwiązaniach. Suplement Slimcea wyraźnie zwiększa efektty diety i powoduje że na mojej twarzy pojawia się uśmiech. Schudłam 11kg w 3 miesiące stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zdeccydowanie pomógł suplement Slimcea. Odkąd go stosuje przy dobranej takiej samej diecie chudnę 2x więcej. Tak to motywuje że szok. Dobije do 10kg i kończe kurację. wtedy zobacze jak z jojo, ale ponoć nie ma po SLIMCEA>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćawokado
Odchudzając się z Foreverslimem na prawdę nie trzeba się za bardzo wysilać .Wystarczy brać tabletki regularnie do tego niewielka korekcja jadłospisu i to na tyle.Przynajmniej tak jest w moim przypadku.Już schudłam 7 kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamawiałam w sklepie https://herbanea.pl tabletki na odchudzanie a stosowałam je przez 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPigwa
Stosuje od jakiegoś czasu tabletki Slimcea i mogę powiedzieć że na pewno pomagają w dużym stopniu przy kuracji odchudzającej. Sama kwestia hamowania łaknienia która doskonale pomagają utrzymać ustaloną przez siebie dietę. Dodatkowo trocho ruchu i faktycznie widać efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siema, miałam duży problem ze swoim ciałem. Również widziałam jak patrzą na mnie inni... wiec postanawiałam wiele razy że zrobię coś z własną sylwetką . Ciężko było mi się zmobilizować :) jak każdemu pewnie :) czytałam wiele stron i wypowiedzi jak schudnąć bez wysiłku. Lecz każdy pisze że jeżeli samemu się nie weźmiesz za siebie to nic z tego. Jest w tym wiele prawdy lecz koleżanka poradził mi jeden specyfik. Szukalam na różnych stronach preparatu Africa Mango ktory mozna zakupić na stronie: http://nplink.net/btkjP7vM . Lecz narazie jest dostepny chyba tylko na tej stronie ;/ moze z czasem bedzie na stronach typu allegro. Myślę ze cena jest warta tego co potrafi zrobić. Wiadomo że samemu również trzeba coś robić , biegać , ruszać się itp. Lecz już nie tak intensywnie bo i tak daje rade. Ja brałam 2 tabletki dziennie . Żadnych środku ubocznych. Polecam powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dzięki Foreverslimowi udało mi schudnąć.Od pól roku już go nie stosuję ważę dokładnie 52 kg tyle samo ile w dniu skończenia trzeciego opakowania.Więc o efekcie jo-jo nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolakolack
Stosowałam Afrikan Mango i to właśnie te tabletki moge polecić jako te które w moim przypadku się sprawdziły: http://nplink.net/btkjP7vM .Dzięki nim pozbyłam się nadwagi .Może to nie było łatwe bo ciężko mi było się przestawić na mniejsze porcje i na zdrowsze jedzenie ale w końcu się udało.Teraz ważę tyle ile powinnam i dobrze mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w momencie gdy uświadomiłam sobie że pora się za siebie wziąć sięgnęłam po tabletki raspberrybio5 i od razu poczułam różnicę. Bardzo szybko powróciłam do formy i przestałam mieć problemy z jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKAAAA951
Zbędne kilogramy należy zrzucać stopniowo. Jeśli szybko schudniemy, grozi nam efekt jo-jo. Dodatkowo proponuję wspomagać się tabletkami ograniczającym łaknienie, ja stosowałam Afrikan Mango: http://nplink.net/btkjP7vM . Suplement jak dla mnie bez zarzutów. Polecam, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Spirulinę naprawdę pomaga w oczyszczaniu organizmu z toksyn, jak również wspomaga przemiany metaboliczne i procesy trawienne. Efekty zauważalne po niedługim czasie zażywania. http://www.e-odchudzanie.com.pl/spirulina.html Spirulinę stosuję od dawna jako dodatek do potraw, do sałatek, do ryżu dosypuję i uważam, że warto. zawsze mam pełno energii i nie choruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biore tabletki slimcea które mam przy diecie i kg spadają dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udało się ! Miesiąc przed planowanym zakończeniem kuracji odchudzającej wróciłam do wagi sprzed 5 lat - do tej prawidłowej. Summa summarum schudłam 13 kg bez większym problemów dietetycznych, jestem pewna że to zasługa Foreverslimu. Polecam szczególnie tym którzy zmagają się z problemem odchudzania i nie potrafią sobie poradzić z utrzymaniem zaleceń diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo jestem zadowolona z działania młodego jęczmienia. Zamawiałam specjalny ekstrakt ze strony www.pure-health.pl. Tutaj jęczmień jest jeszcze wzmocniony o spirulinę hawajską, co razem daje potężną dawkę witamin i minerałów. Oczyszcza organizm, świetnie po wyregulowało metabolizm i powoli waga idzie w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już to tabletki nie na odchudzanie a na wspomaganie odchudzania. Dieta i ćwiczenia to podstawa, ale ja dodatkowo stosuję zielony jęczmień ( wybrałam Green Barley Slim bo zawiera naturalny ekstrakt z jęczmienia) Fajnie poprawia metabolizm i przyspiesza spalanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klonuss
Jakiś czas temu stosowalam Zieloną Kawę, przy pomocy tego specyfiku, a do tego ćwiczeń i diety udało mi się schudnąć 10 kg! Nie jest może zbyt smaczna, jednak naprawdę dziala :) Tutaj podsyłam link do artykułu na jej temat, poczytajcie: http://www.e-odchudzanie.com.pl/zielona-kawa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimcea do diety jest ciekawym rozwiązaniem. Jego składniki znacznie przyśpieszają przemianę materii oraz hamują łaknienie odczuwalnie. Stosowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×