Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Ktore tabletki na odchudzanie sa skuteczne ?

Polecane posty

Gość gośćMulina
Ja po tabletki sięgnęłam za namową koleżanki.Jej pomogły więc nie miałam nic do stracenia jak tylko nadmiar moich kilogramów. Stosowałam tabletki Foreverslim.Udało mi się zgubić całą nadwagę jaką miałam.Teraz cieszę się zgrabną sylwetką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hemos
taka utrata wagi w miesiąc jest możliwa, też miałam tyle do zrzucenia i udało mi się z tabletkami iqgreen z zielona kawa:) żadnych skutków ubocznych nie miałam, efektu jojo również, wage utrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlojza
A ja uważam że wart stosować Foreverslim.Jeżeli ktoś nie widzi efektów na samej diecie to warto wspomóc jakoś odchudzanie i nie ma w tym nic złego.Przekonałam się sama na sobie i bardzo się cieszę żę kupiłam i brałam te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam therm line fast. Tabletki na składnikach naturalnych co powinno mieć duże znaczenie dla Ciebie . Pokrzywa usuwa wode z organizmu a pieprz kajeński spala cellulit. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki sa bardzo niebezpieczne i zle dzialaja na organizm, lepiej wybrac naturalne cwiczenia i zdrowa diete, wiecej o tym mozecie dowiedziec sie tutaj www.nawzgorzu.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etry
ja jestem właśnie podczas kuracji z iqgreen, za dużo nie mogę na razie powiedzieć, minęła połowa miesiąca a ja mam już 3.5 kg mniej także wynik super. no i nie mam żadnych dolegliwości, typu zaparcia, biegunki itp. jakie keidys miałam po innych tabsach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z tego co osiągnełam stosując suplement slimcea. Schudłam, czuje się dużo lepiej. Nauczyłam się inaczej jeść, jeść zdrowo więc utrzymuje już wagę. Dzięki Slimcea schudłam ponad 10kg przez 3 miesiące czyli okres kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przy stosowaniu slimcea jak schudłam ponad 10kg bałam się że waga wróci po odstawieniu. Nic takiego nie miało miejsca. Po prostu nie wracajcie do starych nawyków żywieniowych i nie będzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam green barley slim, zawiera naturalny ekstrakt z młodego zielonego jęczmienia, temat dość popularny ostatnio. Oczywiście podstawą były ćwiczenia i dieta ale jęczmień zawiera dużo błonnika i składników odżywczych i fajnie wspomaga. Tylko trzeba uważać, żeby nie kupować tego z chin, najlepszy jest polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meduzyna
Kupując Foreverslim bardziej zależało mi na zdrowiu niż na wymarzonej figurze .Wiadomo że spora nadwaga to duże problemy ze zdrowiem.Po dwóch miesiącach stosowania udało mi się schudnąć 7 kg dla mnie to bardzo dużo,zostało mi jeszcze do zrzucenia 12 jak uda mi się to osiągnąć to dopiero wtedy powiem że osiągnęłam spory sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wybrałam slimcea. oprócz hamowania łaknienia świetnie przyśpiesza przemianę materii. Połączenie te daje fajne i szybkie rezultaty po kilku dniach nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekstrakt z ziaren zielonej kawy, od lat znanej ze swoich właściwości odchudzających, to nie tylko bezpieczny, ale przede wszystkim pewny i sprawdzony sposób regulowania wagi ciała. Zielona kawa wspomaga działanie układu pokarmowego oraz krwionośnego, oczyszcza organizm z toksyn oraz odmładza. Nic dziwnego, że bije rekordy popularności na całym świecie. Dawkowanie: 2 kapsułki dziennie http://track.greencoffeeplus.pl/product/Green-Coffee-Plus/?pid=150&uid=32416

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, Pochodzące z Azji jagody Goji zawierają duże ilości witaminy C, błonnika i polifenoli. Dzięki temu wspomagają harmonijną pracę organizmu. Ze względu na swoje działanie, jagoda Goji trafiła do programów telewizyjnych i na czołówki gazet. GojiBerry500 to szybka i prosta droga do idealnej figury. http://track.gojiberry500.pl/product/GojiBerry500/?pid=155&uid=32416

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki na odchudzanie działają na psychikę i nie odchudzają Ciebie tylko Twój portfel lepiej kupić sobie błonnik i się nim zapychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciotka mi mówiła o tabletkach slimcea ale nie wierzyłam ze schudła, a jaki jest efekt tego ? że teraz ona jest chuda a ja zamówiłam aby rozpocząc swoją kuracje. Nie raz warto uwieżyć że prosty suplement diety jest w stanie pomóc nam w odchudzaniu. Jak przejdę kurację ze slimcea dam znać czy na mnie również tak dobrze zadziałało. Poprzeczka wysoko ponieważ ciocia schudła aż 14kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, nie pisałabym jak bym w to nie wierzyłam. 100zł. kosztuje najmniejszy pakiet i jest efekt 12 kg w 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Green Barley Slim, tabletki od polskiego producenta które zawierają naturalny ekstrakt z młodego zielonego jęczmienia. Wspomagałam się tym suplementem dodatkowo kiedy byłam na diecie i chodziłam na siłownie i zdecydowanie miałam wrażenie, że chudnę szybciej. Miałam też o wiele więcej energii bo jęczmień to prawdziwa bomba witaminowa! Osiągnęłam już swój cel w odchudzaniu ale jęczmień stosuję dalej bo dzięki niemu czuję się po prostu lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcecie wydać mnóstwo pieniędzy na cudowne preparaty o których słyszycie po raz pierwszy to możecie kupić różnego rodzaju Foreverslim, slimcea czy podobne bezwartościowe podróbki. Jeśli chcecie naprawdę schudnąć to idźcie do apteki i kupcie Therm Line Forte lub Therm Line Fast. To skuteczne preparaty obecne w polskich aptekach od bardzo dawna. Wiadomo kto je produkuje, a o ich efektach przekonajcie się czytając prawdziwe opinie ich użytkowniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skuteczne to są ćwiczenia i zdrowa zbilansowana dieta, zamiana nawyków żywieniowych a nie żadne tabletki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graszka_82
Dziwi mnie,że zawsze pada pytanie,które tabletki są skuteczne.A czy pomyślał ktoś o tym jakie są skutki uboczne zażywania takich tabletek?Ja bym nie ryzykowała efektem jojo dlatego postawiłam typowo na dietę oraz regularne treningi.Zajrzyjcie sobie na geneticlab.com aby dowiedzieć się jak odpowiednio je dobrać poprzez badanie DNA genetic lab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobry efekt na mnie wywarły tabletki slimcea. Pohamowały głód, zmieniły przemianę materii i pozwoliły chudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćModra
Też stosowałam Foreversli i jak najbardziej jestem zadowolona z efektów, w końcu udało mi się schdnąć i to o całe 12 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem źe temat nie o tyciu tylko o odchudzaniu ale chciałbym się dowiedzieć jak moge szybko przytyć 15 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ukończyłam kuracje ze slimcea wiec pozwolilam sobie napisac i bardzo pochwalic ten suplement. Zgadzam się z poprzednimi wpisami na temat pozytywnego działania. Slimcea jest na prawdę skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila_22
Mi udało się skutecznie schudnąć stosując dietę Sandruni, schudłam 7 kg w miesiąc, więcej na temat tej diety znajdziecie w google :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Foreverslim jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam, w końcu udało mi się pozbyć całej nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pt kończe kurację ze slimcea. Cała kuracja bardzo udana. Potwierdzam działanie i polecam każdej która z innymi rozwiązaniami nie dawała rady schudnąć tyle ile sobie założyła. Ze slimcea powinno być dużo łatwiej. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 34 lata, 104 kg wagi. Po 2 miesiącach kuracji GoSlimem, diecie i bieganiu schudłem 14 kilogramów. Teraz chcę podtrzymać takie tempo, właśnie zamówiłem sobie 90 dniową kurację GoSlima, teraz promocja jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki, herbatki itp mogą jedynie wspomóc odchudzanie. Zredukowanie ilości spożywanych kalorii, regularne posiłki i wysiłek fizyczny spowodują utratę wagi. Poza tym, jeśli chcesz zrzucić 7 kg w miesiąc- to uwierz, te siedem plus kilka dodatkowych wróci bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś mnie pyta o tabletki na odchudzanie to polecam mu tylko slimcea. stosowałam kilka dostepnych na rynku srodków i te sprawdzają się według mnie najlepiej. Waga spada dość szybko bo po około 10dniach czuć już efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×