Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
mineta, palcówka, petting, lodzik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mówie tylko o straszeniu, z resztą jesteście tylko miesiąc w związku skąd wiesz że to ten jedyny ? Życie potrafi zaskakiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
preeJekuLiat moze zawierac zywe plemniki u niektorych facetow tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minetki lody palcowki oralny analny i pozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj sobie lepiej o tym preejekuliacie bo pewnie nawet nie wiesz kiedy to u faceta występuje a u każdego jest. plemniki ma u każdego tylko u jednych zdolne do zapłodnienia u innych nie. Lepiej czytaj bo za chwilę będziesz pytac czy możesz zajść jak facet przeniesie Ci spermę lub preejekuliat na palcach jak Ci będzie robił dobrze. przy pieszczotach też różnie może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ile dobrze znasz własne ciało? masturbujesz się? nie myśl ze w czasie pierwszego razu orgazm będziesz miała. może próbuj sama doświadczyć orgazmu żeby wiedzieć czego się spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem kiedy kiedy facet jest pobudzony seksualnie wtedy wydobywa sie z penisa bezbarwna wydzielina i podcax stosunku przerywanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masturbuje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomyliłaś sperme z preejekuliatem. nie trzeba seksu żadnego żeby był preejekuliat. pojawia się on dużo wcześniej niż wytrysk spermy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks przerywany nic nie ma do tego. skąd ty bierzesz te informacje i jak ty czytasz. zrobisz facetowi dobrze ręką to już zaczniesz odróżniać spermę od preejekuliatu bo inaczej się tego nie dowiesz bo nie rozumiesz co czytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosunek przerywany to nie jest metoda antykoncepcji ponieważ polega na wyciągnięciu członka z pochwy przed wytryskiem co dla początkujących jest bardzo trudne. wystarczy sekunda później i facet spuści się w tobie. zawsze jest prawdopodobieństwo ze nawet jak zdąży wyciągnąć jakieś krople spermy zostaną w pochwie i może dojść do zapłodnienia. nie udowodniono czy preejekuliat rzeczywiście jest zdolny do zapłodnienia czy nie . Jeżeli jest to należy pamiętać ze on wydostaje się wcześniej z członka więc może dojść teoretycznie do zapłodnienia . stosunek przerywany to nie jest metoda zabezpieczająca przed ciążą. nie zgadzaj się na takie ryzyko. A gdy z chłopakiem zabawiacie się to trzeba uważać żeby Ci spermy nie przeniósł na palcach do pochwy np jeżeli on wcześniej będzie miał orgazm a będzie dotykał swojego penisa na którym jest sperma a potem zrobić Ci głęboką placówkę to jakieś ryzyko jest. jeżeli się uprawia seks to nie ma żadnego wkładania penisa na próbę takie rzeczy to w gumce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozmawiałaś z mama o antykoncepcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla Cb najlepsze byłyby tabletki + guma a potem może same tabletki. Ja tak zaczynałam wtedy możesz sama kontrolować swój organizm i antykoncepcje a nie liczyć na chłopaka który chce mieć dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G***o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam troche nie fajna sytuacje wczoraj bo bedac u adriana przyszedl jego kolega pijany i zaczol obrazac kobiety. tego kolege dziewczyna zdradzila on sie dowiedzial i zaczol mowic chlopakowi ze ja go zdradze i wovole okropne rzeczy gadal adrian sie wkurzyl zlapal za ubranie i wyrzucil z domu a pozniej sie zaczela rozmowa na temat zdrad czy ja go tak urobie , masakra ta rozmowa byla malo ze adrian jest juz zabardzo zazdrosny to od wczoraj zaczelo sie ciagle esy o wszystko pyta mnie w nich no i co jest najgorsze i mi przeszkadza podchodzi pod brame szkoly teraz to juz nauczyciele sie dowiedza ze moj chlopak jest starszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu zaczęło się to samo. on się nie zmienił . ile razy będziesz to przerabiac ? już Ci kiedyś radziłam. poczytaj poprzednie strony. nikt ci nie będzie pisał ciągle tego samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ale ja nie dam rady go zmienic! jeden problem i adrian juz zaczyna mnie kontrolowac, mowilam mu zeby zostal w aucie ale nonic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama zapisala mnie do ginekologa i to do faceta ja tam nie pojde wstydze sie i jeszcze na sama mysl stresuje sie zwarjowala jakby do kobiety nie mogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian ma krwotok z nosa chce zebym przyjechala do niego nie wiem kurcze co teraz, przez wideorozmowe caly chusteczke mial z krwi jak nie pojade to nie zasne kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci ginekolodzy są delikatniejsi od kobiet. Krwotok tylko a tak wielkiego halo narobił. I co byłaś u niego ? Nie zmienisz go - dalej w to brniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że faceta zdradziła dziewczyna - kolege twojwgo faceta to nie jest wasz problem ! Specjalnie poszłabym do faceta ginekologa żeby dopiec Adrianowi. Bez zaufania nie ma związku. On nie ma do Cb żadnego ja bym też do niego nie miała. Mama Cie zapisała bo z nią rozmawiałaś o seksie? Już się chcesz zdecydować na współżycie i dlatego idziesz? Chcesz seksu po miesiącu związku w wieku 16 lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak poszlam do adriana okazalo sie ze ten krwotok nie da rady sie zatrzymac i jego mama zawiozla nas na pogotowie strasznie duzo tej krwi mu lecialo i lekarz kazal adrianowi zrobic badania ale dzis chlopaka bolala glowa i dopiero jutro pojedzie zrobic. A ja przez ta sytuacje nie poszlam do szkoly i nie wrocilam na noc do domu bylam u adriana jego matka dzwonila do taty ze mnie przenocuje ale i tak do Godz 3 nie spalam bo adrian zasnac nie mogl i sobie rozmawialism na temat wakacji jak wszystko bedzie ok to pojedziemy na mazury ale to jeszcze nie pewne czy mnie rodzice puszcza! A ta cala rozmowa o seksie to nie tak ze ja chce wskakiwac adrianowi do lozka teraz a mama mnie zapisala do ginekologa bo stwierdzila ze powinlam sie przebadac i wogole wiedziec co i jak bo wkoncu mam chlopaka i nigdy niewiadomo jak bedzie, i nie pojde na ta wizyte niechce isc do faceta ginekologa a adrianowi nie powiem niechce go teraz denerwowac! A dzis caly dzien z adrianem bylam nawet bylo fajnie z nim dzis byl taki cieply sluchal mnie na wszystko mi pozwalal. fajne uczucie byc z facetem ktory mocno przytula do swojego ciala lezac. nie bede uprawiac z adrianem seksu! ! znalazlam w jego pokoju ubranie jakies zboczone wogole niewiem po co mu to faceci casem maja jakies zajawki glopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zachowujesz się jak rozkapryszone dziecko z tym ginekologiem. Wielki problem robisz. A Adrian taki cudowny niby dzisiaj ... szkoda słów. A to ubranko to może dla Cb? Facet może ma jakieś dzikie fantazje które chce z Tobą zrealizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"chłopak mi dzisiaj na wszystko pozwalał" a jeszcze wczoraj miał Cie za dziwke która go zdradzi z pierwszym lepszym bo mu kolega nagadał. Idz całuj po stopach swojego Pana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wole kobiete ginekologa a nie jakiegos faceta!. a adrian nie jest moim Panem! i wogole sytuacja z kolega jest inna niz to co mnie laczy z adrianem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A charakter****lopaka nie zmienie od tak ! niewiem jak dalej bedzie to sie okarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie z czasem to się zmieniają tylko na gorsze. A twój facet właśnie jest twoim Panem bo tak go tutaj opisujesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej nie jest moim zadnym panem opisalam tylko jak minol dzien nam i tyle! wiecie jaki ma charakter trudny dlatego pokazuje wam ze tez ma dni luzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok.ale chyba widzisz że tych lużnych troche mniej u was niż u innych par?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×