Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
kurcze adrian mi malego przywiuzl i pojechal po cos do sklepu sama z nim jestem w domu mama pojechala do prac a maly spal na poczatku teraz sie obudzil i raczkami rusza tylko zeby nie plakal!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno dałaś radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 Godzin z dzieckiem jest straszne !!! caly dzien mi maluch pochlonol i nawet czasu dla siebie nie mialam jestem wykonczona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz takie życie z dzieckiem. Więc nie ma co się szybko w to pakować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jako opiekunka twierdzę ze łatwo można się zzyc z dzieckiem i to nie jest takie ciężkie tym bardziej we dwoje bo byliście razem pewnie . Ale na razie nie chce swoich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na poczatku bylam sama adrian wrocil tomalego nakarmilismy i jakos latwo zasnol a jak spal to pojechalismy do domu chlopaka bo adrian czekal az mu mul przywioza wtedy byl z nami ale pozniej poszedl jak przywiezli zwozic do piwnice i zostalam sama mazakra !! nawet obiadu nie moglam zrobic bo ciagle maluszek na pierwszym planie byl, zrobil w pieluche adriana wolalam i tak w kolko !! biegalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to jest, ale jak sie dojdzie do wprawy to wszystko można ogarnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak narazie to jest nawet nie do pomyslenia nie mozliwe przy maluchy ogarnac dom ! jak sie rozplakal to rady niema go uspokoic ! tylkp by viagnol mnie za wlosy i chcial sie nosic na recach a jest troche ciezki i po dluszym jak to adrian mowi lulaniu na boki rece bola! kurze upapral mi rano posciel bo go polozylam na poduszkach zeby sie pleckami opieral a on mi wsadzil raczke w kanapke i ugiol paluszki brudzac czekolada sie i klaskal w lapki powycieral sie maly rozrabiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chlopak glupio zartuje ze zrobimy sobie takiego samego malucha. podkoniec dnia mi powiedzial ze poczul sie jak gdyby byl z swoja rodzinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz czyli mu nie przeszło po tym jak zobaczył co to opieka nad dzieckiem. Dalej będzie dążył. Nawet pewnie bardziej się nakręcił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety chyba sie nie przestraszyl tego ! ale jak on sie zajmuje dzieckiem to widac odrazu ze lubi dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niechce dziecka bo mnie zatrzyma w domu !! i za duza odpowiedzialnosc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty mu mówisz jak on wyskakuje z takim tekstem jak dzisiaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro nocuje u adriana a w czwartek jest ta rozmowa o seksie niewiem czy pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie wiem tylko trzeba isc . Na co czekac az cie zaplodni nieswiadomie? obudz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis mu odpowiedzialam zeby zeszedl na ziemie a nie bujal sie bo realnie 24\h mu sie odniechce dziecka i ciaglej monotoni pieluchy itp. i ze ja niechce bo sobie nie radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz szanse porozmawiac z kims kompetentnym a ty znowu robisz problem i nie wiesz czy isc. Nie rozumiem cie. a a noc do niego to w jakim celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ci odpowiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstydze sie troche dej rozmowy i wogole jak adrian bedzie i ona ginekolog bedzie nas wypytywac o cos bliszego to mi bedzie strasznie glopio. adrian mi powiedzial ze nie realne jest po to zeby dazyc do zrealizowania I zebym nie nastawiala sie tak zle bo mi dobrze opieka wychodzi nad malym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napewno nie zostaje na noc na seks!! tak tylko razem pobyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno zapyta. A czego masz się wstydzic jak wy nic nie robicie. Zawsze możesz iść sama. Głupote zrobisz jak nie pójdziesz wcale. Jego podejście jest przerażające. On się może i nie zgadza na tabletki bo niewiele o nich wie ale ja bym się go po prostu bala i olała i zaczęła je brać. Bo co tu zrobić jak on chce dążyć do realizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on jest taki w gadaniu tylko chyba, bo odkad to mowi o dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama sie boje tabletek ! ale sprobuje chociaz je brac. ale jak cos poczuje dziwnego to przerywam branie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego się tak na prawdę boisz ? Co dziwnego można poczuć? Nie można odstawic od tak a przez pierwsze 3 miesiące się organizm przyzwyczaja i mogą się zdarzyć różne rzeczy. Twoja mama chyba bierze tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki trzeba brać regularnie. 1 opakowanie zaczynamy brać w 1 dniu okresu. A potem to wg schematu. Trzeba uważać na wymioty, biegunki i antybiotyki, inne leki jakie bierzemy w trakcie ich brania bo to osłabia ich działanie. Są dwie strony w internecie i lista leków które zmniejszają działanie tabletek a ktore nie. Nie wolno raczej pić ziółek i soku z grejfruta bo spada skuteczność. Trzeba brać o jednej porze, sprawdzać leki i tyle jesteś zabezpieczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skutki uboczne mogą się pojawic ale to raczej u osób które nie mogą brać tabletek po to są badania. Żeby wiedzieć czy można brać. W ciągu tych 3 miesiecy mogą się zdarzyć plamienia u mnie nie było. Tylko trochę ten pierwszy okres trwal dłużej. Jeżeli po tych 3 pierwszych miesiącach będziesz się coś dziac to lekarz zmienia na inne i w końcu można znaleźć te co odpowiadaja. Mi od razu dobrał dobre i jest super. Jak odstawisz byle kiedy w środku opakowania to masz niezabezpieczone stosunki z 7 dni poprzedzajacych odstawienie. Więc jest ryzyko. Najlepiej zacząć brać jakiś czas przed rozpoczęciem. Ja brałam wcześniej dużo niż zaczęłam uprawiać seks. Tyle z grubsza. Po prostu trzeba znać ulotkę najlepiej cały czas mieć pod ręką i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boje sie ze bede miala raka przez tabletki, albo pogorszy mi sie samopoczucie i bede tyc boje sie ze akurat na mnie moze wpasc cos co bede zalowac ze zaczelam. moja mama ma tabletki bo mi pokazywala ale niewiem czy bierze czy odstawila, a pozatym ta regularnosc. brania mnie przeraza jak zapomne to bedzie problem a pozatym niewiem czy moge brac je podczas oslabienia organizmu niedoborem zelaza? sok grejfruta A jak pn sie ma do tabletek nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i nici z nocowania u chlopaka !! znowu przez mame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki zwiększaja ryzyko raka piersi a zmniejszają ryzyko raka jajników. Albo na odwrót. Jeżeli nie masz w rodzinie osób chorujących na raka to nie ma o co się martwić na starcie. Od razu raka nie dostaniesz. Tabletki dwuskładnikowe trzeba brać o jednej porze, różnica paru godzin nic nie zmienia i jest bezpieczne. Jeżeli zaczniesz tyc albo się źle czuć to to zauważysz i wtedy trzeba iść szybko do lekarza. A on zmieni na inne. Jeżeli dużo ćwiczysz to na pewno to ci nie grozi. Za dużo myślisz, jak się nie próbuje to się nie dowiesz. A sok zmniejsza skuteczność tabletek poczytaj w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×