Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
chcialam tylko wychwycic bledy, poczekac co niebieska autorka wymysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli PODSZYW juz wpadl !! przeciez ja juz jedna branzoletke kupilam adrianowi i nie sadze zeby bylo to dziecinne!! mozecie nawet tam sprawdzic kupilam mu branzoletke po tym jak on mi kupil pierscionek -chcialam zeby tez cos nosil mojego, niewiem czy ktos to zouwazyl ? terzaz ze podszyw to gosc!! stworzylam nick zeby glupia baba skonczyla sie podawac za mnie i p*****ly klikac ktos tu radzil zrbym tak zrobilam to posluchalam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pozatym nie mam czasu zeby przez dzien byc na kafe za duzo spraw mam, jak sa jakies watpliwosci to prosze pytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gojjja
Spadaj niebieski podszywie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis jak bylam u adriana to gadalismy z lekarzem kiedy wyjdzie a to jutro i chlopak powiedzial ze ja z nim zamieszkam a nie on umnie bo on ma mi zapewnic dom a nie ja, a jego koledzy juz glupie teksty zaczeli i mama adriana sie wkurzyla i zjechala jednego z tych kolegow a pozniej adrianowi zagrozila ze powie co znalazla moim rodzica i o kapieli,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlopak ciagle sie tylko chce calowac przy tych glupich kplegach albo wciaga mnie do siebie do lozka i chce sie tulic dlamnie to jest oblesne jak inni patrza. niewiem co kupic na ta rocznice moze zegarek bo ma taki stary teraz i rzadko wklada moze jak kupie jakis wypasiony ale tylko w granicach 200 zl bo musze zbierac pieniadze na jego urodziny mam juz pomysl kiedys adrian mi mowil ze chcialby sobie skoczyc na Bandzi to sugerujac sie tym wymyslilam skok ze spadochronem tylko to kosztuje troche a niechce tylko jednej rzeczy mu kupic bo on mi zafundowal kilka prezentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niebieski podszyw rozpierdolił topik autorce swoimi wymyślonymi farmazonami :o a szkoda :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu wy nie widzicie roznicy? glupia baba robi wszystko zeby mnie tu zniechecic do walki ale to ja i moje zycie i moje problemy a podszyw robi sobie zabawe wkrecajac was ze ja to podszyw ale to nie prawda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to the stars
to tym nam nie wkręcaj , jasne ?!!! widać , że autorka była od początku na pomarańczowo a teraz z powodu jakiegoś podszywa by się nie zaczerniła !!! skończ z tymi idiotyzmami Limonka17!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wez sie podszyw lecz!!! przeciez sama teraz robisz sobie jakies nick i klikasz glupoty a TO THE STARS to kolejna zabawa podszywa a niby skad wiesz cos skoro pierwszy raz klikasz w moim topiku !!!!!!! niewiem czy juz ktos zauwazyl ale podszyw robi wszystko zeby tylko mi nie wierzyc zrobilam nick LIMONKA 17 zeby wkoncu ukrucic te glupie podawanie sie za mnie!!!! Mam na imie lena jak tu ktos sledzil to wie ze mowie prawde i to ja jestem autorka i to moje problemy zreszta prosze udowodnie to wam klikalam tu od poczatku kiedy adrian zaczol mnie zaczepiac ! jesli jestem podszywem to nie wiedzialabym ze na kafe klikalam kilka innych nie tu tylko obecnie jesli ktos pameta byl taki ze znalazlam prezerwatywe w aucie adriana. jestem w zwiazku od Lutego 18,02.2014 ewidentnie ktos chce i probuje za wszelka cene podajac sie za kilka osob wam ukazac ze to nie ja wezcie na logike ktos kto nie klikal nage sie wypowiada i co z tego ze wczesniej bylam jako gosc teraz wyszly takie problemy ze musialam stworzyc nick ten !!! jesli mi nie wierzycie trudno jakos sama sobie poradze bez radzenia sie !. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to the stars
może i nie pisałam , ale teraz zacznę , bo widzę jak sobie debilna Limonko17 robisz jaja z autorki :o to się leczy !!! weź se stąd idź najlepiej i daj pisać prawdziwej autorce bo mamy cię już wszyscy dosyć i twoje durne podszywanie się też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale za to ja sie wcześniej udzielałam i ewidentnie widzę że limonka17 to podszyw na niebiesko a nie żadna autorka niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieje ze tu sie w koncu uspokoi sytuacja i podszyw zniknie wtedy bedzie mozna spokojnie porozmawiac z autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wieezycie jakies glupiej babie to tu juz nie bedzie normalnie!!! bo to ja jestem autorka a nie podszyw!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama jesteś głupia , smarku ! :o weź się za porządne rzeczy i jakąś robotę a nie sobie jaja robisz :o czytać już mi się ciebie nie chce :o jak na podszywa to tępe głupoty pisze ta cała limonka :o wymyśl coś lepszego bo ci to nie wychodzi a najlepiej nie pisz już wcale :o żal mi cię :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Sama jestes tepa k***a!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w*********j, won stąd !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka 17 to PODSZYW
:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W d**e sobie wraz ten temat zjujnowany podszywie mam dosc a pozostali bawie sie z podsxywem skoro mi nie wierzycie kiedy sie zorjetujecie wtedy bedziecie wiedziec ze to moj temat I w d***e mam to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo ci się mieści do tej d**y jak widać :D:D:D buahahahahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam nie wiem komu wierzyć, nie śledzę od początku nie znam niektórych faktów. liczę ze prawdziwa autorka będzie tu nadal a podszyw sam zrezygnuje. i w ten sposób się to wyjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdziwa autorka opisz jak wygladala 1 wizyta u twojej tesciowej ? po tym sie dowiemy kto tu pisze prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to udowodni?? jak podszyw moze przeczytac bo wspominalam jak wygladam tu!!ale ok jestem blondynka dlugie wlosy, szczupla 50kg wysoka, niebieskie oczy, mam widoczna zylke pod okiem z prawej strony, mialam i mam problemy z anemia, okres mi sie spoznia ciagle, od jakiegos czasu pojawila sie czerwona kropka na piersi widoczna jak mam dekolt, chodze z starszymi o rok do szkoly ktozy maja juz 18,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tesciowej klikalam ale wy i tak nie wierzycie nic, poswiecilam dzisiejszy dzien na nauke !! i zadania mam tematy na mature musze cos wybrac ale nawet teraz niemoge z tego tematu zadac pytania bo oczywiscie podszyw jestem !!!!!! stracilam ochote zeby tu czytac potszywa koncze i zbieram sie do adriana Kupilam mu zegarek bo rocznica gdyby podszyw chcial wiedziec 18 jest !!! milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opisz spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×