Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
umie przyjac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Ide do chlopaka go przeprosic mam nadzieje ze juz tesciowa nie wpadnie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to jutro nie ma szkoly nie da sie przeprosic jutro? uczysz ty sie wgl cos do tej matury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaa, uczy się, ciągle tylko tu opowiada o każdym pierdnięciu Adrianka, ciągle jakieś picie, jakieś gżenie się. Nigdy nie napisała ze pouczyć się musi, albo książkę czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ten twój facet tali lewy, że sobie nie może sobie panny do łożka znaleźć, bo widać , ze ma chcicę ale mu nie wychodzi , tyle co tam sobie czasem pomaca. co z nim nie tak, że do tej pory nie poznał żadnej kobiety z która można normalnie związek budować. 26 latek co przed matką się musi kryć żeby się z dziewczyną popieścić.....Normalny to on nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
jest bardziej normalny niz ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucze sie wczoraj bylam wczesniej w domu i sie uczylam z biologi i test zrobilam i polskiego, na adriana troche bylam wkurzona ale przynajmiej wykorzystalam czas ucze sie prawie codziennie i chodze zajecia dodatkowe. jutro robimy ta cAla impreze urodzinowa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaa, uczysz się, nie wiem czego. Macania po d... chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to rob tylko sie nie skompromituj przed znajomymi chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zrozumiałaś w ogóle coś z tego co czytałaś ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne ze zrozumialam!!! w pracy na magazynie widzialam odlozone rozne rzeczy ze szkla do przetopienia ta sa taki lampiony fajne zapytam szefa czy moge je odkupic bede miala dla mamy prezent. a do imprezy to siostra adriana mi pomoze i chlopaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak impreza wypadla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
urodziny udaly sie nawet zbytnio wyszly spod kontroli, ja nie wyrabiam z chlopakiem teraz sie obraza ze z dzieckiem wiecej czasu jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze Wczoraj probna matura z Polskiego glupie Dziady I turna tabelka ktora bylo trzeba wypelnic mialam z nimi problem kuzwa! lalka fajnie bo niedawno czytalam i akurat mi siadla, Spis ludnosci nikt sie nie spodziewal tego ale nie bylo to znowu takie trudne dzis matma rozszezona Po co ja poszlam na rozszerzenie powtarzalam z adrian dawal mi zadnia rozne wymyslone zrobilam egzamin mam nadzieje ze nie bedzjie taki trudny jak chlopaka zadania! tylko to czekanie jest stresujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czym tu sie stresowac jak to tylko probna, po tej maturze bedziesz wiedziec do czego sie potem przylozyc i tyle. CI co sie stresuj***ardzej gorzej pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty nie za bardzo wierzysz temu chlopakowi? On zdawal mature kilka lat wstecz i nie sadze zeby byl az tak biegly jezeli matematyki stosowanej nie ma na codzien? to jest w koncu matma rozszerzona a nie podstawa. Powinnas sie skupic na zbiorach zadan itd a nie na zadaniach wymyslonych przez faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonka17
Jest stres bo bałam się że zawale.. a adrian mi poświęcał czas nie chce zawieść ani siebie ani chłopaka i rodziców było ciężko zadania trudne zrobiłam się bo czas mi uciekał ale jestem dobrej myśli i zrobiłam wszystkie zadania choć niektóre analizować 2 razy . a chłopak jak się nie znałam z nim to podobno dawał korepetycje jest dobry z mamy jestem jemu wdzięczna że tak się stara kochany jest i szczerze opłacało się .!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przede wszystkim masz to chyba zdac dla siebie a nie dla innych, jak bedziesz myslec ze zawiedziesz innych to jeszcze bardziej sie stresujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonka17
Tak dla siebie to przede wszystkie Najważniejsze.... ale mimo wszystko doceniam teraz to co mam.! jeszcze 2 egzaminy i w sobotę odpoczywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty doceniasz ? to ze cie uczy? a wady tez doceniasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Wady to inny temat, doceniam jego starania i angażowanie się w moje sprawy. czuje ulgę po dzisiejszym egz. z angielskiego! nie był taki straszny a zadania z tekstem nagrany nie sprawił mi problemu! ostatnie zadanie czyli tekst pisany do zadania trochę po kreśliłam bo czasu mi brakowało żeby na brudno pisać i przegrywać ale chyba mi nie obniża za to punktów. jutro mam biologię jak tylko wróciłam z egz to siedzę nad książkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały od kolegi ciągle płacze przy chłopakach a jak ja jestem to przestaje i tak od soboty jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest i wiesz to bo widzialas czy tak Ci chlopak wciska? To nie twoje dziecko wiec lepiej go do siebie za bardzo nie przyzwyczajaj bo za pare miesiecy bedzie mowil do Ciebie mamo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkońcu koniec ! ! ! egz z Biologii koszmar! ! trudny obawiam się że niektóre zadania świadomie źle zrobiłam mam nadzieję że się tylko mylę teraz! Ale co mi chłopak wciska? w sobotę na imprezie mały się obudził i wzięłam go na ręce robiłam mu mleko wypił ale nie chciał iść spać to z nim siedziałam i z dziewczynami a mały się bawił moimi włosami aż zobaczył kropkę czerwoną która mam koło piersi i dał mi tam główkę i usta poczułam, duży się z nim bawie i może dlatego on chce że mną a chłopaki jakoś tak wolą ponosić i pokazują mu klocki i sami układają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian poznał nowego kolegę na szkoleniu teraz okazuje się ze on też ćwiczy i poszli na siłownię razem a ja myślałam ze pomoże mi złożyć szafke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze ze ten twoj ma milion zajec i mysli ze we wszystkim jest swietny ? tak sie nie da niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×