Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
uzywanie zycia = zwiedzanie, podrozowanie, hobby, pasje, nauka, studia, zycie we dwoje, wycieczki, kino itd. wszystko to o czym zapomnisz jak bedziesz matka i zona. Z tym kojarzy mi sie mlodosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, to mam na myśli! z treningu musiałam zrezygnować żeby się uczyć więcej czasu- podróże był wypad do zakopanego teraz też wycieczka na 2 dni klasowe będzie, do kina chodzę z facetem, spotykam się rzadko z koleżankami ale one też są zajetę swoimi głupotami. na imprezy nie chodzę, i tak już z kacperkie siedzę w południa także ciężko mi mówić czy już nie wpadłam w adriana tempo ! piore sprząta coś gotuj****awie dziecko trzymam adriana rachunki robię listę co kupić do jedzenia i domu ach wogóle wpadłam w sieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie to tutaj chcemy Ci uswiadomic. Powinnas przestac tam sprzatac, gotowac itd. Nie mieszkasz tam i na razie nie musisz nic odpracowywac. Mialam na mysli ze chlopak Ci zabiera to wszystko i jeszcze temat dziecka doklada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem nie muszę ale nie umiem tak siedzieć bez czynię to zrobię pranie i gotuj***awiąc dziecko. mały jest ok lubie go naprawdę i mi przeszkadza tylko zmieniło mnie to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On to widzi, wszystko ma postawione przed nos i potem twierdzi ze skoro sobie tak radzisz to przeciez z dzieckiem wlasnym co to za problem. Sama sobie jestes troche winna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe ale kacper ma kilka miesięcy już nie zajmowałam się małym od narodzin! napewno z tak małym sobie nie poradzę a poza tym ciążą ty też wysiłek! a z małym nic mnie nie łączy tylko przyjaźń i opieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz Ci tu kiedys pisalam o tym dziecku. Nie bede sie powtarzac. Dziecko ma cie za matke. I kiedys bedziecie miec wszyscy problem. Kolega juz chyba randek wiecej nie mial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
randka ta jego 1 niby była ok ale później tama kobieta się wycofała napisała mu es że nie może bo coś tam i sory wogóle to kolega się tak wściekł i już nie szuka kobiety stwierdził że może się mu sama trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie to bylo do przewidzenia, a wiec jestes jedyna kobieta wokol tego dziecka ktora sie sie nim regularnie zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mały jeszcze nic nie rozumie, garnie się do mnie bo ja z nim się więcej bawie niż panowie razem z kasperkie chodzimy wszędzie do lazieki włączyć pralkę lubi się patrzyć jak wiruje pranie, kąpiel razem śpi mi jak czytam książki do matury tak już się nauczył że chce na mnie spać kładę go na brzuchu i czytam on słucha i po jakimś czasie zasypia sam jest naprawdę grzeczny chłopaka ! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jest bardzo zzyty z Toba. On rozumie wiecej niz Ci sie wydaje, a to ze sie nim zajmowalas tez bedzie kiedys pamietal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały filonek. ale mama mi nie mówi uczę go lena mówić do mnie żeby nie było głupiej sytuacji później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze esy teraz z facetem i adrian pyta czy mi okres już się skończył i że muszę utraconą krew uzupełnić i jutro na obiad mi zrobi mięso żebym żelazo uzupełniła- fuj to mięso jest z byka którego adrian z wuje zabił ostatnio strzelając z pistoletu w głowę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką utracona krew? Boże jak wy filozofujecie okres to okres . Lepiej zrób badania może akurat ci się cost poprawiło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To adrian wymyśla! ugotowaal to mięso jeszcze taki kawal mi się trafił większy jak ten talerz! myślałam że mnie przy tym stole rozerwie od środka, masakra nigdy więcej takich obiadów! ! i takiego kucharza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież mogłaś mu powiedzieć że przesadza i wymyśla z tym żelazem że to totalna bzdura. Nikt też nie kazał ci tego jeść. Ja bym nie zjadła jakbym nie chciała. On ewidentnie przygotowuje cię do ciąży. Bo chyba twój poziom żelaza już się unormował i nie potrzebujesz takich cudów. Nie dawaj mu się. Stawiaj sprawy jasno bo to idzie za daleko. Żeby facet decydował co ty będziesz jeść. Przesada. Nie daj sobie wejść na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może podać linki do innych tematów autorki. Ciekawi mnie ten wątek a nie mogę znaleźć innych tematów. Chciałabym poczytać jak to było od początku. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Miałam super randkę adrian zabrał mnie na gokarty;)a później kolacja było super.... a dziś kolega dał mi prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolega? Adrian nie będzie ci robił awantury? To opowiadaj jak na randce. Coś poza tym było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Dostalam od kolegi na prezent Bluze Budrysowke fajna bardzo mi sie podoba ;) ten prezent jest z wdziecznosci za opieke nad kacperkiem wiec adrian raczej nie ma co byc zazdrosny! Randke byla super te gokarty byly strzalem w 10ke ! Swietnie sie bawilismy polecam! Pozniej wrocilismy do domu sie przebrac i znowu wyjscie do restauracji ;) na kolacje bylo milo i smacznie rozmowa, wino i powrot do domu adrian w domu wypil wino tak jakos wyszlo ze wzielismy wspolna kapiel w wannie bylo bardzo milo duzo calowalismy sie i takie tam rozne byly w jednym reczniku bylam z nim a ze bylam troche po alkoholu on tez i jeszcze ta kapiel sprawila ze adrian no chcial wiecej przenieslismy sie do sypialni tam calowanie ale po chwili to przerwalam troche marudzil ze ja go nie chce i takie tam ale pozniej to sie przytulilismy sie do siebie i tez bylo milo i zabawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wczoraj to dałam plamę! po obiedzie chłopaki zmywali naczynia a ja z kacperm byłam w salonie i niewiem jak to się stało ale zasnelam! kacper ma taki materac w salonie i na nim zasnelam a mały siedział i bawił się przy mnie jeszcze adrian to nagrał bo kolega chciał małego zabrać to kacper już w płacz przy mnie chciał być a jak go położył to już się śmiał a nadodatek teściowa przyjechała a ja tak tam spalam a jak się obudziłam to się śmiali że aspirant pielucha mnie pilnował. mama adriana mi powiedziała że mały jest mocno do mnie przywiązany już i że będę miała problemy jak podrośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od dziś mam nowe stanowisko w pracy i będę więcej zarabiać fajnie tylko by za tym idzie będę musiała być w pracy przed szkoła o 5 rano do 7 a później do szkoły i po szkole też muszę być w pracy, mam bardziej wymagające stanowisko ale na początku adrian mi pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Zaczęła mi się rozmowa na temat czy ustalimy termin ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha wiedzialam ze tak bedzie, no ale w sumie termin przy sali trzeba zajac z 2 lata wczesniej i orkiestre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolne kapiele, wino, w koncu znajdziecie sie w lozku na seks. Bo ty chyba nie do konca sie pilnujesz. A on rzeczywiscie ktos wyzej ma racje przygotowuje Cie do ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze studiami zmienilas zdanie on sobie mysli spoko przegadalem ja, zareczyny przyjelas chociaz wczesniej mieliscie rozmowe ze tym Cie nie zatrzyma. On sobie mysli ze znowu sie mu uda - na jego miejscu tez bym myslala. Przeciez ty ciagle zmieniasz zdanie i nie stoisz przy swoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak on sobie slub wyobraza? Zaplaci za calosc sam czy juz ma roszczenia w stosunku do Twoich rodzicow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilnuje się kąpiel to kąpiel nic nie było! a pozatym przerwałam to w łóżku także mam kontrolę nad tym! nie przygotowuje mnie do niczego do żadnej ciąży skąd wy wogóle z tym pomysłem wyskakujecie !? trochę zmieniłam plany ale nie tylko że względu na adriana! o ślubie tylko narazie była rozmowa o terminie jakimś a nie ustalanie już całości !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×