Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny jedna mądrzejsza od drugiej. Obie rozumy pozjadały, zamiast zachować spokój i być mądrzejsza to potem się tu czyta takie bzdety. To zle swiadczy o was. Ale przeciez to wlasnie kafeteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam coraz więcej tej wysypki, na dłoniach zrobiło mi się zaczerwienia okropne a ta masc co dostałam chyba bardziej powiększa się obszar tej plany czerwonej. już nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to idz do alergologa lub dermatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanim się dostanę na wizytę to czasu minie ! do lekarza idę znowu jutro a adrian mówi mi że dostanę zastrzyk w tyłek - jest coś takiego że w tyłek a nie w rękę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie miałam uczulenia/wysypki ! kacperkowi to znika a mi nie ! to uczulenie jest niby z włókna jakie się znajduje w welnie do ocieplen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źle i bardzo brzydko to świadczy o tych, którzy doradzają dziecku, które założyło ten topik w sprawach intymno-seksualnych. :o Coś obrzydliwego po prostu, gdyż jak nietrudno zauważyć po stylu pisania autorka jest mocno nieletnia, a swoimi radami tylko utwierdzacie ją w bajce którą ciągnie od ponad roku. Ale czego można wymagać po jakże ''inteligentnych'' kafeteriankach. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no tak droga kafeterianko bo seks w dzisiejszych czasach nieletnich nie dotyczy? Nie widzę nic niewłaściwego w takim doradzaniu na temat seksu. Moze dzieki temu jeszcze autorka nie zaszła w nieplanowaną ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze od targania jego pały ci sie zrobila wysypka? lol x1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieletnich? Oczywiście, że dotyczy. Ale małoletnich, w tym przypadku dziecka, którym jest autorka nie powinien. Nikt o zdrowych zmysłach nie uwierzy w to, że ma do czynienia tutaj z tegoroczną maturzystką, ale jeśli bawią was opowieści wyssane z palca o tygrysach, to bawcie się dalej. Takie są fakty, więc powodzenia w dalszym ciągnięciu tej żałosnej farsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Podejrzewam że 90% osób tutaj ma niezłą bekę z tego jej tygryska i z niej samej hahahahhahahhhhahahah. Maturzystka? Może za 3-4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Moze od targania jego pały ci sie zrobila wysypka? lol x1000 '' :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nareszcie ktoś skomentował głupote doradzających tej nieletniej :D przecież ten jej ''tygrysek'' to jakaś mameja taka jak ona :D ale nie o to chodzi, stale sie do seksu przygotowują a kafeterianki doradzają petting i inne rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wysypka to na pewno od targania pały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś tu dobrze stwierdził dylematy autorki nie są stosowne do jej wieku z prostego powodu - ta dziewczyna nie ma 17 lat. A ci wszyscy podjarani doradzający są po prostu śmieszni. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spędziłam super weekend a wy widzę w domu przy komputerze i na kafe lamenty jakieś piszecie! o super dzięki za komplement mimo mojego wieku hehe czuje się jeszcze młodsza hi. a te głupie tematy kto ktoś tu wklejal są głupie i naiwne ale widocznie ktoś chce uwierzyć w te brednie wasza sprawa ale ja tu nie weszłam i pisze żeby się głupio bawić ! jakieś historię, moje życie to jest a ten temat napisałam tu bo potrzebowałam się kogoś rodzice bo nie miałam nikogo tu doświadczonego kto to zrozumie, koleżanki mimo że rok starsze to nic mi dobrego nie poradziły i tyle ! ci którzy myślą i piszą inaczej mają prawo nie znacie mnie osobiście więc rozumiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tematy mogą być naiwne? Czy temat jest osobą? Boże co za mózg i takie coś pisze niby maturę za rok. Używaj dziewucho kropek i przecinków bo czytać się nie da. Chcesz zdać maturę? śmieszna jesteś. Weź już s********j z tego forum bo mi Cię szkoda... Wystarczy już p******w na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że Limonka maturzystka, prawie dorosła dziewczyna, narzeczona (!) nie załapała aluzji co do swojego wieku i ucieszyła się szalenie, że ją tu jeszcze wszyscy odmłodziliście. :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię że jest się z czego cieszyć skoro wszyscy biorą cię za gimbazę :o co mnie zresztą nie dziwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maturzystka która nie potrafi poprawnie pisać po polsku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co tu robisz skoro nie masz czasu hę ? :D Poza tym rozmawiać możemy bez twojego udziału. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz dziecko poczytaj sobie słownik albo pobaw sie fiflakiem swojego tżeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na swój wiek to naprawdę jesteś głupia! jak but. ta wolę iść niż przebywać tu z kimś takiego pokroju !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×