Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
Witamy ''szanowną'' autorkę po długiej nieobecności. :D Dopiero co wróciła, a już sieje zamęt i obraża innych. :o Wyzywasz ludzi od nienormalnych, a sama to myślisz, że jesteś lepsza? Niby w czym? Jakoś nie zauważyłam aby twoje wpisy były przepełnione kulturą i inteligencją, wprost przeciwnie, więc daruj sobie to rzucanie oskarżeniami na wszystkich wokół, bo widocznie nie dorosłaś do poważnej, merytorycznej dyskusji. Nie tylko chęć zabawiania się czyimś ''tygrysem'' świadczy o dorosłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka myśli że jak targa tygrysa to jest już dorosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam czasu żeby komentować was! jestem z małym w bielsku i naprawdę myślicie co chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać dziewczyna (a może raczej dziewczynka?) komentuje to, co dla niej wygodnie i nie potrafi odnieść się do naszych słów. Pewnie gdybyśmy tylko przytakiwali i w pełni się z nią zgadzali, wtedy znalazłaby dla nas czas, a tak to jest zarobiona, że hej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonjjja
spoko limonka wcale za tobą nie tęsknimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mam komentować? wy już sami powidzieliście swoją wersję nie mam zamiaru się wdawać w ta rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty zamiast siedziec i sie uczyc to znowu dalas sie wykorzystac do jakis wyjazdow z malym? to przesada ze znowu masz jakies obowiazki wzgledem kolegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w bielsku u ciotki adriana wspominałam że miałam mieć u niej lekcję z biologii ! ale nie chodziłam do niej, chociaż adrian mi załatwił korepetycje. zbliża się matura więc umówiłam się z nią że mnie sprawdzi i zrobiła mi test ustny nawet fajnie że poszłam do niej bo trochę mi nowych zagadnień podała o których nie wiedziałam w w książkach też mało wspominali. a małego wzięłam bo przy okazji i tak kolega dał mi kasę żeby małemu kupić jakieś ubrania na lato a w bielsku jest kilka centrów handlowych więc też od razu kupiłam, większy wybór i taniej niż u nas. fajnie było kacper miał wycieczkę fajna tylko biedny odrazu jak wrobiłamz nim do domu to zmęczony zasnol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i sama busem pojechalas do tego bielska z dzieckiem? Nauka tez z dzieckiem i po galerii tez z dzieckiem? Przeciez to niepowazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolega mi tylko wózek pomógł wnieść do busa i tak sama pojechałam ale nie było źle czy coś, kacper było zafascynowany podróżą a też akurat kierowca fajny jechał dopogadania a jak już byłam u ciotki to mały zjadł trochę się pobawił i drzemke miał a po sklepach to ciotką była z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie on byl tam zbedny, wiecej bys przerobila jakbys pojechala sama, a kolega do tej pory nie znalazl innej nianki? Ty wgl chodzisz do szkoly? Kto sie tym dzieckiem zajmuje na codzien? Zamierzasz po maturach nainczyc to dziecko 24h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie znalazł innej osoby do opieki, w dzień kacper zostaje albo z tata jak mu się uda dostać na 2 zmianę a jak nie to od sąsiada adriana zostaje z nim taka starsza kobieta. chodzę tylko mam teraz zwolnienie przez to uczulenie to jestem w domu i mały zostaje przy mnie ale jeszcze 2 dni i wracam w poniedziałek do szkoły. no może i więcej ale teraz już nie będę tego rozstrzygać i tak jestem zadowolona z też spotkania z ciotką mam też kilka książek od niej, gdzie jest bardziej rozbudowana definicja z przykładami z poszczególnych działów lepiej opracowane niż w tych szkolnych podręcznikach, naprawdę super że adrian mi załatwił korepetycje u ciotki. Nie będę! po maturze będę pracować a mały będzie nic opiekę chyba ta starszą panią sąsiadkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko sie nie zdziw jak zostaniesz opiekunka. Bo jakos sie nie kwapi do tej pory zeby ogarnac temat opieki. To powinno byc uregulowane juz jak tamta zrezygnowala. A potem Cie ugadaja i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ugadaja bo będę pracować mam swoje plany już także raczej tylko mogę małym zostać w chwili wolnej. muszę uciekać bo adrian kończy na dziś robotę z remontem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwazam ze nie mozna dziecka przerzucac z rak do rak. Powinnien miec 1 stala opiekunke i was w domu ale nie zebyscie wy robili za nianke pomiedzy praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mały i tak więcej czasu będzie i tak z nami po pracy w weekend niż x opiekunka! ta starsza sąsiadka jest ok i zawsze ma czas. a ja dziś jestem z kacperm nad stawem mam książkę do biologii będę czytać a mały złapie trochę słońca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinien czas spedzac z opiekunka i z tata a nie z wami. A nad stawem z dzieckiem to tak sie nauczysz ze masakra. Chyba nie wiesz co mowisz chyba ze ten Kacper to jakies niedorozwiniete malo *****iwe dziecko ze siedzi caly czas w 1 miejscu. Zajmowalam sie widocznie samymi zywiolowymi dziecmi skoro moja odpowiedzialnosc nie pozwalala mi sie uczyc i spuszaczac z oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacper jest spokojny i 100 % normalny! ! wzięłam z sobą taka mate z gumy i kilka zabawek, mały na początku trochę się wyrywał do wody ale posadziłam go między nogi albo na kolana i tak go trzymam a później kaczki przyleciały i mały miał atrakcje bo te kaczki trochę pływały i uciekały i znowu przyleciały kacper się tak cieszył jak one pluskaly woda a później się bawił i patrzył na kaczki i panów którzy łowili ryby, kacper zachowuje się normalnie ale nie jest jakiś taki wyrywny, nie spokojny raczej słucha i tak mi się wydaje że po moich gestach odbiera to co mu nie wolno a co wolno,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to powiedz tak szczerze ile sie nauczylas w stosunku do czasu jaki mu poswiecalas? nie wierze ze wiecej sie tam uczylas niz patrzylas na niego co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo że dużo nie nauczyłam się, ale czytałam z tych książek od ciotki adriana tam są bardziej objasnione definicje z przykładami dlatego nie jest tak źle bo wcześniej się uczylam a dziś tylko uzupełniłam wiedzę i w razie czego będę mogła podać przykłady jeśli zadanie maturalne będzie tego wymagać teraz jeszcze się uczylam bo mały śpi także jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie takie zycie jest dalekie od ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skonczyl sie remont to chyba nie musisz zajmowac sie malym? Tatus co robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaga adrianowi remontować ta wełnę do końca zakryli płytami gipsowymi bo mam z małym uczulenie na nią i dziś już kaloryfery zrobia i jutro gipsowac mają szpary adrian mówi że już z górki będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne do matur sie ten remont nie skonczy to powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie mówię że do matury, ogólnie tak adrian powiedział. i tak kończę szkole za kilka dni! a mały będzie z sąsiadka mówiłam już o tym koledzy że będę chciała powtórzyć wszystko jeszcze przed matura i żeby załatwił kacperkowi opiekę, powiedzal że nie ma problemu. a mój adrian będzie kończył remont to akurat będę miała spokój całymi cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam na fb adriana i jego kolega wstawił post na swojej tablicy z data ślubu kurcze jak adrian zobaczy to, znowu będzie gadać a najgorsze że ten kolega jest młodszy od adriana i będzie mi znowu mówił że jaki to on stary jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem ile pracy jeszcze przed nim bo wiem co nieco o remontach takze nie sadze zeby sie szybko skonczylo. To znowu bedzie gadka o dzieciach i slubie takze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile ten kolega jest ze swoja dziewczyna? jesli dluzej niz wy to od razu mu to wypomnij i moze sie temat skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
remonty łatwe i szybkie wie są. a nie wiem zabardzo tego kolegi nie znam ale dopytam adriana i coś wyciągne żeby mi znowu nie gadal, dobry pomysł z tym ile są w związku może krótko to akurat będzie dobre, a jak długo to mu powiem że dobrze się poznali przez ten czas i ow też tak musimy dłużej być razem bez ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to chyba i tak nie minie, on tak latwo nie odpuszcza :) wiec pewnie to nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×