Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

ale ja sama nie byłam tylko tata małego dojechał do ośrodka zdrowia, z kacperm tam sama tylko przyszłam i czekałam a gdyby dopiero się spóźnił czy coś to wtedy sama bym weszła ale był akurat przed czasem i weszliśmy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego znowu sie zaangazowalas i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siano i 5 metrow mułu w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu ale ja i mały mamy oboje uczulenie to bez sensu jest żebym ja poszła sama a mały też sam a zresztą ja z nim większość wielkanocnego poniedziałku byłam to wiem co jadł i czym się bawił łatwiej lekarz wykluczył inne choroby. a adrian to bez sensu się unosi ! ! nie jestem dzieckiem żeby musiał mnie dz lekarza wozić ! głupio się obraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wy juz nie macie jakis lepszych sposobow na spedzanie swiat jako para niz wieczne przesiadywanie z kolega i jego dzieckiem? Ile jeszcze bedziecie sie tak litowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy! byłam z adrianem na basenie w poniedziałek cały czas jestem z adrianem to nie tak jak wy myślicie bo jak zajmuje się małym to adrian też przychodzi do nas a jak mały się sam bawi to ja z adrianem jestem ale małego mam na oku nie zaniedbuje faceta ! a pozatym w te święta była beznadziejna pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
basen w swieta? za mna to nie przemawia. Wg mnie powinniscie spedzac czas wolny u siebie bez jakiegokolwiek zajmowania sie i dogladania dziecka nawet na 5 min. A czas spedzony tylko we dwoje to czas liczony bez dziecka i ile masz takiego czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A było super na basenie akurat ludzi było mało i można było szaleć razem. mało jest chwil tylko we dwoje ale adrian też jest winny bo też ten remont robi albo zlecenia i nie ma czasu dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie dziw sie ze czasem juz mu nie pasuje ze siedzisz z tym dzieckiem i nawet z nim do lekarza biegasz. On robi remont dla was, pracuje na wasza przyszlosc i akurat tylko wylacznie przez cb spedzacie malo czasu razem. Bo dziecko to i tamto. To jest dziecko kolegi i niech siedzi na d***e i nim sie zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jak nie pomaga to w poniedzialek po co z nim siedzisz? chyba w swieta sam sobie moze z dzieckiem posiedziec? ALe nie bo ty jestes pomocna a nie widzisz co sie w zwiazku dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale byłam z adrianem wtedy na basenie a później razem też siedzieliśmy w salonie a chłopaki gadal o motoryzacji to co miałam to słuchać no to z małym się bawiłam później teściowa wpadła moi rodzice też a kolega małego zostawił i w kuchni kawę robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale byłam z adrianem wtedy na basenie a później razem też siedzieliśmy w salonie a chłopaki gadal o motoryzacji to co miałam to słuchać no to z małym się bawiłam później teściowa wpadła moi rodzice też a kolega małego zostawił i w kuchni kawę robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to sama widzisz kazdy wolna chwile spedzacie swoja patchworkowa rodzinka to moze pora to zmienic? jak nie macie gosci to po co tak siedziec na kupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poswiecaj wiecej czasu chlopakowi a od razu bedzie mial mniej pretensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jak jesteśmy razem w pokoju i sobie leżymy w łóżku to adrian zaczyna znowu i albo mnie rozbiera albo jak ja coś się zbliże do niego to on już to odbiera że ja coś chce więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to masz racje siedz lepiej z dzieckiem haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zwiazku to chyba normalne ze takie rzeczy mozna robic na okraglo. A facet jak juz zrobi to i myslec zaczyna normalnie a nie tylko zeby sie dobrac :P ale dla Cb to jeszcze dziwne haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian ostatnio mnie pytał czy chciałabym już mieć mój pierwszy raz z nim, już go tak długo trzymam bez seksu że chyba jego wytrzymałość się kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty jak sie na to zapatrujesz? bo mi sie wydaje ze jeszcze do tego nie dojrzalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest to dziwne tylko boję się że on w trakcie będzie chciał seksu. lubie być z nim blisko nawet sama zaczynam się czasem do niego dobierać ale nie żeby odrazu kończyło się ob zabawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu jak juz zaczniecie to nie bedzie odwrotu, bedzie seks codziennie :D a na to nie jestes gotowa ani psychicznie ani antykoncepcyjnie. A on to sobie moze chciec ale jesli ty nie chcesz to nie ma dyskusji. Nie masz sie czego obawiac ze bedzie chcial w trakcie zabawy jesli nie narobisz mu nadziei ze chcesz to zrobic. A jak wie ze nie chcesz to powinien to uszanowac no chyba ze odpowiedzialas mu co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie się boję tego pierwszego razu, boję się że jak adrian będzie wkładał to ja z tego bólu nie wytrzymam i nic nrd wyjdzie i jeszcze adrian coś pomyśli, u mnie jest tak ciasno a jak patrzę na adriana to mnie to coraz bardziej przeraża że nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze byc tak :) u mnie moj pierwszy raz sie chyba miesiac odbywal :) ale normalny facet umie sie wycofac jak zobaczy bol kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się strasznie tego ! a jak mówisz że po pierwszym razie adrian będzie chciał często to ja nie wytrzymam bólu a wiem że on to napewno będzie robił wszystko żeby był seks pewnie jak teraz z tymi zabawami odkąd zaczęliśmy się dotykać to adrian zawsze chce mnie lizac jest to bardzo przyjemne ale ja wolę rzadziej albo żeby nie robił tego zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czemu cie nie dotyka dlonmi? przeciez mineta non stop sie nudzi. A rekami mozecie sie dotykac na jednoczesnie. A przeciez seks Cie potem nie bedzie bolal tak jak za pierwszym razem. Ja uprawiam seks jak jest moj facet nawet kilka razy dziennie. To ma byc przyjemnosc a ty robisz z tego katorge. A z tego wynika ze jestes nie gotowa. A poza tym nie macie dogadanej formy zabezpieczenia. A za pierwszym razem tez mozna zajsc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wolę rzadko żeby to robił nie chce tak jak on to robi że dostaje wszystko wolę trochę o to zabiegać niż dostawca podobroci!! dotykam adriana on mnie też ale uważam i czasem to ja pierwsza się nim zajmuje a później on, zawsze jak ja mu coś robię to on taki męski się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×