Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
no to masz naucze zeby sie badac regularnie, mi tez nie dolega a sie badam minimum raz do roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyprowadziłam się oficjalnie! tylko teraz tu mieszkam przez ta wysypke i małym się opiekuje bez sensu było by jeździć z domu tu i wracac. nie potrzebuje żeby mama mi opłacała mieszkanie tu! zarabiam i adrianowi dokładam się do zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarabiasz mniej teraz, a zakupy to nie wszystkie oplaty, ile Ci zostaje dla siebie? Masz pieniadze zeby zaplacic za jakies wyjscie wasze itd? wiec nie unos sie honorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że adrian mi urodziny urządzi chyba będzie impreza albo jakieś wyjście kolega mi tak szepnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarabiam trochę więcej niż wcześniej i jak daje na zakupy to coś zostaje. ograniczem moje wydatki i oszczędzam także mam na jakieś małe prezenty ale żeby zapłacić czy coś to adrian mi nie pozwala i on płaci bo ciągle mówi żebym sobie pieniądze zostawiła na moje potrzeby ubrania kosmetyki i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko teraz bedzie wiecej wydatkow, dojazd na studia kosztuje, prawo jazdy kosztuje. Nie dasz rady sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez wakacje coś zrobię więcej, będę pracować na cały etat wiek wypłata będzie większa, na długo tak nie dam rady ale kiedyś muszę spróbować się usamodzielnić a jak nie dam rady to się przyznam i pójdę do rodziców ale teraz daje sobie radę z tych pieniędzy które zarabiam, wiem że teraz to tylko dokładnie się do zakupów to mało ale lepsze to niż nic nie robienie i branie pieniędzy od rodziców tylko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez wakacje coś zrobię więcej, będę pracować na cały etat wiek wypłata będzie większa, na długo tak nie dam rady ale kiedyś muszę spróbować się usamodzielnić a jak nie dam rady to się przyznam i pójdę do rodziców ale teraz daje sobie radę z tych pieniędzy które zarabiam, wiem że teraz to tylko dokładnie się do zakupów to mało ale lepsze to niż nic nie robienie i branie pieniędzy od rodziców tylko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dobrze :) ale uwazam ze na czas pisania matur powinnas wrocic do domu zeby sie nie rozpraszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę kacperka wykąpać i położyć spać bo adrian z kolega będę dłużej pracować kaloryfery zakładają i muszą skończyć dziś bo jutro będą podłączac do ogrzewania w całym domu więc będzie zimno i z małym jutro wracam do mnie do domu żeby się nie zaziebił w chłodnym domu też niewiadomo ile to potrafa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mówiłam że wrócę do mojego domu i kacper będzie miał opiekę załatwiona a ja będę się już tylko przygotowywac do matury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i oby Ci to wszystko wypalilo. A co po maturach? Ustaliliscie juz cos? Jak zareagowal na post kolegi o slubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sponsor28
Limonko zrobisz mi loda? Kom 606443216 zasponsoruje cie. Jestem z Bielska i dam ci 500 zl za godzinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Tak mamy już plany ustalone jak tylko będę już po wszystkich egzaminach to będziemy je realizować. a z tym ślubem kolegi to się okazało że adrian wiedział już dawno, bo to jakas dalsza rodzina adriana jest no i my idziemy na to wesele ! chciał też żebyśmy ustalili jakiś termin, najpierw pytał mnie w jakim miesiącu bym chciała a później dzień ech ale skończyło się na przytulaniu i całowaniu w łóżku żeby jakoś odwrócić jego temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dzisiejszych czasach nie ma przebierania w terminach. Idzie sie do lokalu i to oni przedstawiaja Ci wolne miesiace i dni. No chyba ze zamawiasz lata wczesniej to sobie mozesz wybrzydzac. A jakie masz te plany? No i ile zamierzasz jeszcze zmieniac tak temat slubu calujac sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Ech adrian się zemną pokłócił ! to chyba nasze plany są na ja jakiś czas odroczone no chyba że mu przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o co wy sie mogliscie poklocic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LimonkaI7
no o ślub , dzieci , itp tak trudno to pojąć czy co ! czyli jak zawsze przecież !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
19:51 to kłamstwo kogoś kto próbuje się pod mój nick dostać. to adrian robi problem! ktoś mu głupoty nagadal i od razu szał z jego strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprzednie 1...196197198 199 Następne Limonka17 2015.04.17 moja mama była u mnie dziś i dawała nr pieniądze żebym adrianowi dać na moje utrzymanie, znowu się zaczyna już kiedyś też tak mi dawała a że nie wzięłam to adrianowi dała i była awantura. ciekawe czy teraz też tak będzie gość 2015.04.17 to lepiej na przyszlosc nie pisz tak tylko, albo z sensem albo wgl gość 2015.04.17 ja mysle ze powinnas wziazc, utrzymanie tez kosztuje. Po co dokladac chlopakowi. Sama sobie nie poradzisz. Oficjanie sie juz wyprowadzilas z domu? Limonka17 2015.04.17 Nie badałam się bo nigdy nic mi nie dolegalo ! bałam witaminy, gość 2015.04.17 no to masz naucze zeby sie badac regularnie, mi tez nie dolega a sie badam minimum raz do roku Limonka17 2015.04.17 Nie wyprowadziłam się oficjalnie! tylko teraz tu mieszkam przez ta wysypke i małym się opiekuje bez sensu było by jeździć z domu tu i wracac. nie potrzebuje żeby mama mi opłacała mieszkanie tu! zarabiam i adrianowi dokładam się do zakupów Limonka17 2015.04.17 Znowu zacznę brać witaminy regularnie i wróci wszystko do normy! gość 2015.04.17 zarabiasz mniej teraz, a zakupy to nie wszystkie oplaty, ile Ci zostaje dla siebie? Masz pieniadze zeby zaplacic za jakies wyjscie wasze itd? wiec nie unos sie honorem Limonka17 2015.04.17 Wiem że adrian mi urodziny urządzi chyba będzie impreza albo jakieś wyjście kolega mi tak szepnął Limonka17 2015.04.17 Zarabiam trochę więcej niż wcześniej i jak daje na zakupy to coś zostaje. ograniczem moje wydatki i oszczędzam także mam na jakieś małe prezenty ale żeby zapłacić czy coś to adrian mi nie pozwala i on płaci bo ciągle mówi żebym sobie pieniądze zostawiła na moje potrzeby ubrania kosmetyki i takie tam gość 2015.04.17 tylko teraz bedzie wiecej wydatkow, dojazd na studia kosztuje, prawo jazdy kosztuje. Nie dasz rady sama Limonka17 2015.04.17 Przez wakacje coś zrobię więcej, będę pracować na cały etat wiek wypłata będzie większa, na długo tak nie dam rady ale kiedyś muszę spróbować się usamodzielnić a jak nie dam rady to się przyznam i pójdę do rodziców ale teraz daje sobie radę z tych pieniędzy które zarabiam, wiem że teraz to tylko dokładnie się do zakupów to mało ale lepsze to niż nic nie robienie i branie pieniędzy od rodziców tylko! Limonka17 2015.04.17 Przez wakacje coś zrobię więcej, będę pracować na cały etat wiek wypłata będzie większa, na długo tak nie dam rady ale kiedyś muszę spróbować się usamodzielnić a jak nie dam rady to się przyznam i pójdę do rodziców ale teraz daje sobie radę z tych pieniędzy które zarabiam, wiem że teraz to tylko dokładnie się do zakupów to mało ale lepsze to niż nic nie robienie i branie pieniędzy od rodziców tylko! gość 2015.04.17 i dobrze usmiech.gif ale uwazam ze na czas pisania matur powinnas wrocic do domu zeby sie nie rozpraszac Limonka17 2015.04.17 Muszę kacperka wykąpać i położyć spać bo adrian z kolega będę dłużej pracować kaloryfery zakładają i muszą skończyć dziś bo jutro będą podłączac do ogrzewania w całym domu więc będzie zimno i z małym jutro wracam do mnie do domu żeby się nie zaziebił w chłodnym domu też niewiadomo ile to potrafa Limonka17 2015.04.17 Ale mówiłam że wrócę do mojego domu i kacper będzie miał opiekę załatwiona a ja będę się już tylko przygotowywac do matury gość 2015.04.17 no i oby Ci to wszystko wypalilo. A co po maturach? Ustaliliscie juz cos? Jak zareagowal na post kolegi o slubie? Inne tematy z tej kategorii piosenki karaoke zakupy w libro24 sponsor28 2015.04.18 Limonko zrobisz mi loda? Kom 606443216 zasponsoruje cie. Jestem z Bielska i dam ci 500 zl za godzinke Limonka17 wczoraj Tak mamy już plany ustalone jak tylko będę już po wszystkich egzaminach to będziemy je realizować. a z tym ślubem kolegi to się okazało że adrian wiedział już dawno, bo to jakas dalsza rodzina adriana jest no i my idziemy na to wesele ! chciał też żebyśmy ustalili jakiś termin, najpierw pytał mnie w jakim miesiącu bym chciała a później dzień ech ale skończyło się na przytulaniu i całowaniu w łóżku żeby jakoś odwrócić jego temat gość wczoraj w dzisiejszych czasach nie ma przebierania w terminach. Idzie sie do lokalu i to oni przedstawiaja Ci wolne miesiace i dni. No chyba ze zamawiasz lata wczesniej to sobie mozesz wybrzydzac. A jakie masz te plany? No i ile zamierzasz jeszcze zmieniac tak temat slubu calujac sie? Limonka17 dziś Ech adrian się zemną pokłócił ! to chyba nasze plany są na ja jakiś czas odroczone no chyba że mu przejdzie. gość dziś a o co wy sie mogliscie poklocic? LimonkaI7 dziś no o ślub , dzieci , itp tak trudno to pojąć czy co ! czyli jak zawsze przecież ! Limonka17 dziś 19:51 to kłamstwo kogoś kto próbuje się pod mój nick dostać. to adrian robi problem! ktoś mu głupoty nagadal i od razu szał z jego strony gość dziś nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy Poprzednie 1...196197198 199 Następne Limonka17 2015.04.17 moja mama była u mnie dziś i dawała nr pieniądze żebym adrianowi dać na moje utrzymanie, znowu się zaczyna już kiedyś też tak mi dawała a że nie wzięłam to adrianowi dała i była awantura. ciekawe czy teraz też tak będzie gość 2015.04.17 to lepiej na przyszlosc nie pisz tak tylko, albo z sensem albo wgl gość 2015.04.17 ja mysle ze powinnas wziazc, utrzymanie tez kosztuje. Po co dokladac chlopakowi. Sama sobie nie poradzisz. Oficjanie sie juz wyprowadzilas z domu? Limonka17 2015.04.17 Nie badałam się bo nigdy nic mi nie dolegalo ! bałam witaminy, gość 2015.04.17 no to masz naucze zeby sie badac regularnie, mi tez nie dolega a sie badam minimum raz do roku Limonka17 2015.04.17 Nie wyprowadziłam się oficjalnie! tylko teraz tu mieszkam przez ta wysypke i małym się opiekuje bez sensu było by jeździć z domu tu i wracac. nie potrzebuje żeby mama mi opłacała mieszkanie tu! zarabiam i adrianowi dokładam się do zakupów Limonka17 2015.04.17 Znowu zacznę brać witaminy regularnie i wróci wszystko do normy! gość 2015.04.17 zarabiasz mniej teraz, a zakupy to nie wszystkie oplaty, ile Ci zostaje dla siebie? Masz pieniadze zeby zaplacic za jakies wyjscie wasze itd? wiec nie unos sie honorem Limonka17 2015.04.17 Wiem że adrian mi urodziny urządzi chyba będzie impreza albo jakieś wyjście kolega mi tak szepnął Limonka17 2015.04.17 Zarabiam trochę więcej niż wcześniej i jak daje na zakupy to coś zostaje. ograniczem moje wydatki i oszczędzam także mam na jakieś małe prezenty ale żeby zapłacić czy coś to adrian mi nie pozwala i on płaci bo ciągle mówi żebym sobie pieniądze zostawiła na moje potrzeby ubrania kosmetyki i takie tam gość 2015.04.17 tylko teraz bedzie wiecej wydatkow, dojazd na studia kosztuje, prawo jazdy kosztuje. Nie dasz rady sama Limonka17 2015.04.17 Przez wakacje coś zrobię więcej, będę pracować na cały etat wiek wypłata będzie większa, na długo tak nie dam rady ale kiedyś muszę spróbować się usamodzielnić a jak nie dam rady to się przyznam i pójdę do rodziców ale teraz daje sobie radę z tych pieniędzy które zarabiam, wiem że teraz to tylko dokładnie się do zakupów to mało ale lepsze to niż nic nie robienie i branie pieniędzy od rodziców tylko! Limonka17 2015.04.17 Przez wakacje coś zrobię więcej, będę pracować na cały etat wiek wypłata będzie większa, na długo tak nie dam rady ale kiedyś muszę spróbować się usamodzielnić a jak nie dam rady to się przyznam i pójdę do rodziców ale teraz daje sobie radę z tych pieniędzy które zarabiam, wiem że teraz to tylko dokładnie się do zakupów to mało ale lepsze to niż nic nie robienie i branie pieniędzy od rodziców tylko! gość 2015.04.17 i dobrze usmiech.gif ale uwazam ze na czas pisania matur powinnas wrocic do domu zeby sie nie rozpraszac Limonka17 2015.04.17 Muszę kacperka wykąpać i położyć spać bo adrian z kolega będę dłużej pracować kaloryfery zakładają i muszą skończyć dziś bo jutro będą podłączac do ogrzewania w całym domu więc będzie zimno i z małym jutro wracam do mnie do domu żeby się nie zaziebił w chłodnym domu też niewiadomo ile to potrafa Limonka17 2015.04.17 Ale mówiłam że wrócę do mojego domu i kacper będzie miał opiekę załatwiona a ja będę się już tylko przygotowywac do matury gość 2015.04.17 no i oby Ci to wszystko wypalilo. A co po maturach? Ustaliliscie juz cos? Jak zareagowal na post kolegi o slubie? Inne tematy z tej kategorii piosenki karaoke zakupy w libro24 sponsor28 2015.04.18 Limonko zrobisz mi loda? Kom 606443216 zasponsoruje cie. Jestem z Bielska i dam ci 500 zl za godzinke Limonka17 wczoraj Tak mamy już plany ustalone jak tylko będę już po wszystkich egzaminach to będziemy je realizować. a z tym ślubem kolegi to się okazało że adrian wiedział już dawno, bo to jakas dalsza rodzina adriana jest no i my idziemy na to wesele ! chciał też żebyśmy ustalili jakiś termin, najpierw pytał mnie w jakim miesiącu bym chciała a później dzień ech ale skończyło się na przytulaniu i całowaniu w łóżku żeby jakoś odwrócić jego temat gość wczoraj w dzisiejszych czasach nie ma przebierania w terminach. Idzie sie do lokalu i to oni przedstawiaja Ci wolne miesiace i dni. No chyba ze zamawiasz lata wczesniej to sobie mozesz wybrzydzac. A jakie masz te plany? No i ile zamierzasz jeszcze zmieniac tak temat slubu calujac sie? Limonka17 dziś Ech adrian się zemną pokłócił ! to chyba nasze plany są na ja jakiś czas odroczone no chyba że mu przejdzie. gość dziś a o co wy sie mogliscie poklocic? LimonkaI7 dziś no o ślub , dzieci , itp tak trudno to pojąć czy co ! czyli jak zawsze przecież ! Limonka17 dziś 19:51 to kłamstwo kogoś kto próbuje się pod mój nick dostać. to adrian robi problem! ktoś mu głupoty nagadal i od razu szał z jego strony gość dziś nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy nuuudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co takiego uslyszal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś powiedział inny przebieg tamtego czasu pod sklepem niż było naprawdę! koleżanka była kupić coś do picia a ja i 2 inne byłyśmy przed sklepem siedzieliśmy przy stoliku i wtedy podeszli tacy jacyś 2 facetów pijani i głupoty gadal to się smiałyśmy z nich i ich, a ten ktoś co donius adrianowi naopowiadał że widział mnie że ja się dobrze bawie z jakimś kolesiami i pije z nimi i że długo już tam siedzę z nimi i pewnie jestem nieźle pijana co wogóle nie jest prawda ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to CI rzeczywiście "narzeczony" ufa. Zamiast Tobie woli wierzyc w bajki kogos innego. To jaki to zwiazek? A to chyba latwo sprawdzic jesli widzial CIe trzezwa to chyba jasne ze to nieprawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bym w pysk dala ale facetowi swojemu jakby mnie o cos takiego posądzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sprawdził bo przyjechał pod sklep i wie że byłam trzeźwa ale się wscieka i zaczoło mi mówić że po co się daje z facetami do rozmowy i to pijanymi że mogą mi coś zrobić itp. a później że miałam się uczyć a jednak chodzę i daje się zaczepiac że specjalnie kacper zostaje z opiekunka żebym mogła się przygotowywać do matury a ja robię takie rzeczy, kurcze wracam że szkoły i te kilka minut pod sklepem to już jakies kłamstwo według adriana. wziął mnie do auta ale już miałam dość jego głupiego gadania i wysiadlam a on oczywiście zły bo mam być do sekundy w domu obecna ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wypomina Ci ze sie opiekunka Kacprem zajmuje? Przeciez to nie twoj obowiazek. Niewolnice juz z ciebie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma tylko on racje w 1 : nie powinnas sie zbytnio wdawac w dlugie rozmowy z pijanymi, ale bylas tam tylko chwile. Ja bym na twoim miejscu rzucila pierscionkiem na przetrzezwienie bo chyba juz uwaza cie za swoja wlasnosc. Ty masz prawo miec swoje zycie a nie tylko Kacpra, dom, szkola i znowu Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×