Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
jak naucz sie poprawnie składać choć jedno zdanie to dopiero bierz sie za pisanie na forum i targanie fiflaka ''tygryska''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*nauczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno czasu nie masz na pisanie z nami ale widzę że jednak mimo wszystko ciekawszych zajęć nie masz. :P Hahahaha. Ej uważajcie i nie zapominajcie że ona ma TYGRYSA w domu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie znasz takich słów więc trzeba pisać tak abyś zrozumiała dzieciaku. :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze że przynajmniej słowo penis potrafisz poprawnie napisać, to już coś :D a takiego TYGRYSA jak ty masz to bym nigdy nie chciała, mameja i prawik a nie facet, pewnie przystojny jak noc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupia jesteś jak małpa! stara brzydka masakra ! nie mam czasu bo wiesz zaraz mój adrian będzie u mnie a dla niego czas że mną jest cenny a ty stara kiedy na straży i pilnuj wszystkich żeby pisali dobrze, bo nie masz nic do roboty a pozatym utrzymanie twoich rodziców kiedyś się skończy weź to do siebie i nie siedz tu tyle wkońcu czas pracę znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha. Za to twoim rodzicom to trzeba współczuć i to serdecznie takiej córeczki. :D :D :D Wracaj do swoich kupek, zupek i tygrysków czyli jak na razie największego swojego osiągnięcia. :P Buahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś mnie tym nie dotknelas wiesz i tak wracam do tego bo do faceta i dzieci trzeba dojrzec i nie koniecznie własnego dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha. No to gratuluję że ty dojrzałaś i zabawa w domek cię satysfakcjonuje. :D :D :D Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny Kacper. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację kacper jest biedny ale tylko dlatego że ma taka sytuację że nie ma pełnej rodziny mamy! ale robimy wszystko żeby chociaż trochę mały był szczęśliwy ! ty tego nie rozumiesz bo nie wiesz jak to jest nie mieć mamy nie mieć bliskiej osoby ! nie wiesz jak bardzo on lubi się przytulić, jak chce żeby sobie razem drzemke robić, potrzebuje bliskości miłości uwagi ! ale wy oczywiście tylko potraficie gadać jaka ja to jestem zła i wogóle z gimnazjum i itp. mam to gdzieś co myślicie i mówicie teraz, dla mnie jest ważny adrian i mały ! ! ! a adrian jest tolerancyjny i rozumie że dziecko też chce mieć kogoś bliskiego nie robi mi awantur ani nic. zresztą nie będę wam tego wyjaśniać i tak macie swoje teorię że z gimnazjum jeste i inne głupie głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ci powiem że nawet teraz mały śpi obok mnie taki grzeczny jest- a ja mogę się uczyć a jak się obudzi to będzie robił a kuku i się śmiał a dlaczego bo jest szczęśliwy mimo swojego nieszczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ja jestem z tych co Cie nie obrazaja ale po tych twoich wpisach to juz nie wiem czy jest sens czytac ten watek dalej. Po co obrazasz innych jesli oni obrazaja Cb? DOrosli ludzie to raczej nie daja sie wciagnac w takie cos. Fakt masz czasem problemy z pisownia w duzej mierze pewnie z pospiechu, czasem rzeczywiscie robisz bledy. Z tym sie zgodze. Ale to chyba nie powod zeby wyzywac kogos od starych, brzydkich itp. To nie jest dojrzale. Tylko nie pisz ze to nie ty zaczelas, dalas sie wciagnac to nie bron sie. Twoje utrzymanie, sielanka,zwiazek, beztroskie zycie tez sie kiedys moze skonczyc. Nieszczescia chodza po ludziach, wiec uwazam ze nawet jak Cie ktos obraza nie ma sensu sie wywyzszac ze w danej chwili ma sie to czy tamto. A z tym co piszesz ze Adrian rozumie wszystko z malym to nie gra. Sama pisalas ze nie chcial zebys szla z nim do lekarza, ze czasem jest zazdrosny wiec nie jest tak rozowo. A skoro Cie nie obchodzi zdanie innych to po co wciaz tu piszesz? Sama sie gubisz w tym co piszesz, wiec radze pomyslec zanim zaczniesz uogolniac i wszystkich traktowac jak idiotow tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wcale nie uwazam ze jest sie czym chwalic ze maly spi, a ty sie bedziesz uczyc. Wspolczuje Ci tego. A ten maly za pare lat jak bedzie mieszkal z wami a u was pojawi sie dziecko przezyje tragedie i bedzie zazdrosny o wasze dziecko. Bo takie dzieci tak przezywaja takie sytuacje. Zycie z wianuszkiem pseudorodzicow czyli cioc i wujkow nie jest dobre i zle wplywa na psychike takiego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Ona ma 18 lat, jest już dorosła, wie lepiej od wszystkich innych, nie ma sensu się produkować. Nadal jednak nie odpowiedziałaś co zdajesz na maturze. Skoro jesteś maturzystką to powinnaś wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdaje matematyke i biologie kiedys tak pisala o ile dobrze pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''Ona ma 18 lat, jest już dorosła, wie lepiej od wszystkich innych, nie ma sensu się produkować. Ona NIE MA 18 lat. Pisze, że ma 17 ale każdy głupi widzi, że ma do czynienia z gimnazjalnym dzieciuchem. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonjjja
największym nieszczęściem tego dziecka jest robienie mu nadziei na normalną, pełną rodzinę i matkę, którą nieudolnie próbujesz mu zastąpić :/ to tragiczne i smutne zarazem jak wywyższająca się małolata próbuje zabłysnąć i chwali się opieką nad tym malcem ale przyjdzie kiedyś taki dzień że dziecko jak ktoś tu zauważył przeżyje wstrząs i po raz kolejny zostanie porzucone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość29lat
I najlepsze są te jej wrzuty na kogoś tam: stara, głupia, brzydka itp. itd. Dorośnij dzieciuchu bo nie widziałaś nikogo na forum a rzucasz mięsem na prawo i lewo jak rozkapryszona gówniara, ktorą zresztą jesteś. Dla Twojej wiadomości to nazywa się Prącie a nie PENIS, jak już chcesz kogoś uczyć poprawnej polszczyzny to sama się k***a jej naucz najpierw bo jesteś żałosna i tylko nas w tym utwierdzasz jaką to debilkom jesteś. Pewnie zdaje środowisko i ortografie ale do średniej raczej bo z takim IQ to Ty w życiu wiele nie osiągniesz. Jeśli chcesz targać pały do końca życia to jesteś na najlepszej drodze do tego i naucz się życia dziewczynko a potem pouczaj kogoś innego bo jak na razie to jeszcze masz mleko pod nosem z mamusinego cycka i długo tak pozostanie. Tutaj osoby mają po 30, 40 lat i Ci doradzają a Ty potrafisz tylko wyzywać i spinać się na internecie bo niby jesteś anonimowa? Uważaj żeby Cię ktoś nie namierzył bo wtedy biedna będziesz, oj biedna... Nie pozdrawiam takiej żałosnej gówniary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie pary szybko się rozstają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja już lepiej nic nie mówię co oczywiście zawsze jest moja wina że ktoś zaczyna mnie obrażać, wyzywac itp. tego nie widzicie, tylko jak się bronie to oczywiście moja wina, mam dość i tyle! nie mam ochoty prowadzić takich rozmów na takim poziomie wyzwisk skierowanych pod moja osobę i ja nikogo nie obrażaam bez powodu tylko osoby które zaczynają to robić a wszystkim którzy pomagali mi i jakoś doradzal, wspierali Dziękuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chyba nie ma już sensu żebym się tu dalej radziła bo są tu niektóre osoby które wprowadzają tylko nrd potrzebny chaos i później są nie przyjemności zresztą sami/same widzicie to... jakoś sobie poradzę, dzięki za wszystko i pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak mialas 14lat to walilas sie z 20latkiem czy 30latkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze Cie obrazaja to jedno a to ze sobie z tym nie umiesz radzic to drugie. Czemu tego nie potraktujesz na luzie i olejesz? Przeciez na tym watku co jakis czas dzieja sie takie rzeczy. Wszyscy widza ze nie zaczynasz ale po co kontynuujesz te wojny? Badz madrzejsza i olej. Oko za oko to kiepski pomysl na kafeterii, to tylko obrona przez bezsensowny atak, ktory Ci nie wyszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma prawo wypowiedzieć się, w końcu autorka po to założyła ten topik, nie nazywajcie więc słów prawdy atakiem na nią. Na co liczyła? Że wszyscy będą głaskać ją po głowie? Nie, nie na tym to polega, a dziewczyna nawet nie potrafi logicznie dyskutować. Zobaczycie, że to nie jest jej ostatnie słowo i prędzej czy później wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu nie jestem po to żeby się gryźć i wzywać! i też nie widziałam tu żeby taki poziom był, chciałam tylko uzyskać opinię co myślą inni i czy dobrze zrobię czy można jakoś inaczej postąpić. a jeśli komuś chodzi o te głupie wpisy nie na miejscu to moim zdaniem ktoś powinien się leczyć na głowę bo kto normalny w swoim wieku jak ktoś napisał że są tu 30- 40 latki pisze takie rzeczy hm brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×