Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Ale on mi nie wspomina o dziecinstwie tylko ja taki wniosek wyciagam z tej sytuacji, adrian jest zbyt dobry, kolega pomaga ale ja niechce wiazac przyszlosci dzielac dom i mieszkajac z innym facetem, moze wczesniej bylo to do przyjecia ze mieszka bo mi tak naprawde nie zalezalo na calym domu bylo ok bo liczylo sie tylko ze jestem z adrianem sama i nikt nas nie nachodzi, adrian ciagle tlumaczy kolege poprostu mu powiedzialam ze ma to zalarwic z nimm zobaczymy co zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie nic. A z tym slubemsierpniowym to Ci juz przeszlo? marzec juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze slub bedzie wbinnym terminie bo za malo czasu mamy a pozatym to nie robimy nic w tym kierunku czasu brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak mi sie wlasnie wydawalo ze ten termin byl z d**y strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm adrian mi mowil ze aktualny jest termi i ze zdazymy hm ciekawe kiedy jak niemamy czasu ani on ani ja w tygodniu ciekawe co wymyslil jak zorganizowac caly slub dowiem sie dzis bo wracam do domu teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawa jestem. Ja wczoraj otrzymalam zaproszenie na maj na slub. No ale w sumie wpadki biora slub i organizuja ceromonie w 3 miesiace to jak sie sprezycie to zdazycie. Ale nie kazdy lubi gnac i zalatwiac po lebkach byleby sie hajtnac bo tak chce narzeczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Koszmar jakis po weekendzie mam upilam sie z adrianem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co w koncu zrobiliscie pewnie cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa nie obronilam sie przed tym ale adrian wajrowal i napieral duzo niepamietam ale niezrobilam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co tyle pic spedzając czas razem ? zeby malo co pamietac. Mi sie nie zdarzylo we 2 upic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien kobiet mi zrobil w weekend od wina zaczelismy a pozniej sie tylko rozkrecilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm zauwazylam ze wole dominowac w naszych zabawach nad adriianem czy to normalne? Albo to efekt alkocholu ze tak dzialalam w tycch mometach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tyle lubisz dominowac ze seksu nie ma. Co z tego ze sie postaral bo kupil wino to znaczy ze trzeva wychlac cale? i zlapac faze taka ze sie pamieta. A to rzeczywiscie sie postaral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"pisze szybko i z telefonu i oczywiście że mam tu funkcję która mi podpowiada dane słowo jak widać zawodzi" Taaa, takie błędy ortograficzne, dziecko, robisz, że beka po całości, jakiż to masz wybrakowany telefon, który podpowiada słowa z błędami, typu- wzioł, alkocholu, momętach, głópoty i inne tego typu kwiatki, buahahaha, komu takie bzdety wciskasz :D Ortografii języka ojczystego nie znasz i tyle, "studętko" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki hitowy temat porzucony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietam jeszcze jak 2 lata temu czytalam ten watek. Az dziwne ze tak dlugo prowadzony zostal porzucony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Duzo przykrych chwil mnie spotkalo przez ten czas, nie myslalam wtedy o posaniu tu idotej pory ciagnie sie to a zreszta to i tak jest bezsensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko co u Ciebie? Co sie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Od jakiegos czasu mecze sie z facetem, starszym od adriana o wiele, zakochal sie wemnie adrian sie dowiedzial i pojechal do tego faceta i go uderzyl same problemy teraz mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Miedzy mna a adrianem jest dobrze tylko ze mial wypadek na motorze, teraz ma noge w gipsie i siedzi w domu, dobrze ze ten kolega jest bo pali w piecu i adrianowi pomaga gdyby mie on to ciezko by bylo, jak adrian wyszedl z szpitala to go zabralam do dziadkow do krakowa ale to byl zly pomysl bo adrian siedzial i tylko czekal az wroce z uczelni nie moglam nawet przyjsc pozniej bo juz mi robil pytania i dzwonil gdzie jestem, a jesli chodzi o samo mieszkanie to adrian ciagle w lezal i tylko chcial sie zabawiac, samo dotykamie, masaz piersi, klad mi glowe na brzuchu i inne tam p*****ly to troche przessda, a malo tego to moi dziadkowie sie nie zgadzali na to zeby adrian zemna sypial tylko osobmy takie klutnie byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Limonka! Co u Ciebie? Jak z Adrianem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×