Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Jutro z adrianem sie spotykam bo ma zemna testy z matmy robic obiecal mi sprawdzac, napisal mi kilka esow a w jednym pisze ze on nie widzi teraz sensu zeby konczyc kominek ze nie ma dla kogo tego wszystkiego robic, tak musle ze on tak moze pomarudzi troche i mu przejdzie z tym mieszkaniem razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mu naisz ze niech zostawi rozwalone wszytsko bedzie ladnie jak go bedziesz odwiedzac. Wciska CI kit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on odrazu stwierdzil ze ostatnio okropnie sie zachowywal i moge byc wsciekla i rozumie ale po co odrazu mam sie wyprowadzac taki zdziwiony to powiedzial, pozniej jak sie zacczelam zbierac to on mi rzeczy wyciagal i mowil ze nie pozwoli mi wrocic do domu. przeprosil za to ze namnie naskoczyl ostatnio ale wkurzyl sie ze jego kolega dowala sie do mnie pretekstem kurcze ale ja sama chcialam maluszka wziasc i bawic no ale adrian i jego wyobraznia. oczywiscie chlopak juz zabronil koledze chodzic. w majtkach po domu moze tylko w pokoju swoim a po za nie adrian nie wiem co myslal ze nie wiem gapie sie na kolegi gatki i zawartosc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma kolege i dziecko to nie jest samotny. A dziecko nie moze zyc w bajzelu i remoncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze kit, on i tak dokonczy ten komin kominka bo on ma tak ze nie lubi zostawiac nie skonczonej roboty! a wczoraj kupilam mu taka poduche jasiek z glowa baranka takie dla dzieci a on taka mine zrobil dziwna no to mu powiedzialam ze jego ostatnie zachowanie bylo dziecinada dlatego dopuki nie dorosnie to ma do przytulania jasia maskotke hihi on sie nie domyslal nic wczoraj ze wyprowadze sie a dzis mi powiedzial ze juz jest 100% facetem i mi moze udowodnic to ale musze do niego wrocic z mieszkaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolega ma swoje problemu no fakt musze adriana gonic. zeby czystosc tam w salonie trzymal bo male dziecko w prochy nie moze byc kurcze chyba tam nic nie stanie sie moze uprzedze ich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mial czas udowodnic to przez ostatni czas - obiecywal zmiany no ale to puste slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jutro mam ginekologa myslalam ze dzis ale dopiero 2 pazdzielnika a tesciowa mowila ze moglam do dziecinego ginekologa isc bo nie wspolzyje jeszcze a oni maja podejscie teraz mi mowi jak ja sie zapisalam juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa dorosli to to wiedza - wyluzuj a te jego gadki to tylko po to zebys wrocila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecinnny tobie? sorry ale ty masz swoje lata i musisz isc do normalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny raz to pisze ale ty wiesz swoje. Po co ty sie jej tlumaczysz i mowisz o wszystkim >? to tylko potem jest przeciwko Tobie. Powinnas to juz wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czasem jak dziecko sie zachowuje adrian! napisal mi ze idzie spac odpisalam mu A kto mnie teraz bedzie dokrywal koudra i kocem ? jaki zly mi odpisal ze jak ucieklam od niego to niech mi tylek troche zmarznie to bedzie za niedlugo grzal mi i spac mam isc zadnych fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie mowilam tego tesciowej ona wpadla do mnie do domu bo myslala ze cos mi adrian zrobil ze tak nagle sie wyprowadzilam i moja mama z nia zaczla gadac o tym ginekologu mowila tak ze do dziecinnego lepiej by bylo niz do takiego normalnego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale masz 17 lat i zamierzasz w przyszlosci wspolzyc to czemu masz isc do dzieciecego? dla mnie to smieszne, tam chodza male dziewczynki z mami a nie prawie dorosla kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem tesciowa ma cos z glowa ja wogole nie myslalam ze jest do dzieci ginekolog !! mam strach przed jutrem i okropnie sie wstydze boje sie ze nie dam sie dotknac nie potrafie sie przelama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest ale ty raczej juz do niego nie pasuje Ci isc. Ja tez sie balam , wykap sie przed wizyta, zaloz cos dluzszego i wyluzuj. Ta pani wie ze to twoje pierwsze badanie i na pewno bedzie chciala rozluznic atmosfere. A ty mozesz porozmawiac jutro o tych tabletkach na spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie strasznie !!!!! a najgorsze co moze byc to przed wizyta spanikuje i zwieje spod gabinetu!! Musze isc spac juz pozno a wczoraj malo spalam ale dzis przynajmniej troche napisalam pracy maturalnej fajnie uporam sie z praca i pozniej bede tylko miala nauke, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie bedziesz chciala to Ci zrobi tylko np USG brzucha chyba wiesz jak to wyglada ale nie zwiewaj tylko zachowuj sie jak dorosla predzej czy ozniej i tak musisz isc a jutro mozesz miec to z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Chlopak powarjowal!! powiedzi ze do mnie na noc przyjdzie, powiedzialam mu ze go nie wpuszcze ale on swoje znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i zaczal sie cyrk. wyprowadzilas sie to nie tez mu otrafisz chyba powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Powiedzialam mu ze NIE!!! bo to nie mozliwe i ze tylko ja u niego moge ze on u mnie nie! nie odpisuje juz mmu na esy jak nie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak dzien minal? bylas u gina czy zwialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien nawet ok mialam klasowke z chemi zadania proste ciekawe co dostane. u ginekologa bylam ale mama zemna nie pojechala bo jej wypadl wyjazd nieplanowany, dlaczego nikt mi nie powiedzial ze sa dwa rodzaje usg!! dalam sobie zrobic brzucha usg a to 2 nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama moglas poczytac chyba nie zwalasz winy na nas? a badala Ci blone czy nie pozwolilas sobie nic wiecej zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginekolog na poczatku zadawala pytania pozniej mi powiedziala co chce zbadac i jak powiedziala ze bedzie jedno nieprzyjemne badanie przez o***t po tym co uslyszalam odrazu sie nie zgodzilam ochyda !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tego nie mialam , po prostu jest usg dopochwowe albo przez o***t. Dziewicy nie wsadzi przeciez nic bo blona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak reszta badan wszytsko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam ze jedno przrz brzuch bedzie usg! a nie jakies okropne! i jeszcze dlaczego nie uprzedzilyscie ze mam miec pecherz pelen ? a ja bylam przed w wc i tez to usg podobno slabo wyszlo i bedzie jeszcze raz robione, powiedziala mi ze musze zrobic badania krwi i moczu. na moj spozniony okres powiedziala ze wiele jest czynikow ze moze za duzo wysilku fizycznego mam albo stres itp teraz tego nie moze potwierdzic bo badanie jest nie calosciowe, a tabletek mi nie przepisze teraz bo moga mi zaszkodzic i ze nie dalam sie zbadac wiec ona niewie czy nie jestem w gronie kobiet zagrozonych. dostalan zwolnie z wf i treningow. nie twierdze ze wasza wina tylko myslalam ze podpowiecie mi wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tych wszsytkich badan nie mialam a moj ginekolog nic o pecherzu nie mowi. Mialam USG brzucha, wywiad badanie na fotelu, ocena blony i recepte na tabletki a reszte badan mam zrobic po czasie zazywania. WIec moze ja mam mniej kompetentnego gina od twojego. Moze lepiej wyjdziesz na tym niz ja. Ale coz teraz moge juz przejsc wszystkie badania jako nie dziewica juz. Ide w listopadzie na cytologie itd,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze badanie piersi bylo ale ttu juz mi ginekkolog powiedziala ze musze dac sie zbadac bo na dol ona odpuscila dzis ale piersi musze pozwolic. powiedzialam jej ze boli mnie podbrzusze i tu kolejne jakies badanie zlecila w piatek mam wizyte za tydzien i juz mnie uprzedzila ze zbada mnie cala i mam byc z mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×