Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
ja mialam regularny okres co do zegarka wiec przez to pewnie w duzej mierze ty masz od razu wiecej badan. Trzeba rozwiazac twoj problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem co te wszystkie badania wykaza, o cytologi tez mi mowila ale to badanie jest dla starszych kobiet i tez nie fajne z tego co ona mowila, dobrze ze ja sie nie musze wlicac w to badanie. wogole pamietala ze moj chlopak to ten od tabletek i pytala czy planujemu pierwszy raz bo ona musi wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem co te wszystkie badania wykaza, o cytologi tez mi mowila ale to badanie jest dla starszych kobiet i tez nie fajne z tego co ona mowila, dobrze ze ja sie nie musze wlicac w to badanie. wogole pamietala ze moj chlopak to ten od tabletek i pytala czy planujemu pierwszy raz bo ona musi wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jezeli bys planowala cos no to wszystko zmienia rodzaj badania i mozliwosc przeprowadzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam recepte na silniejsze zelazo i z adrianem bylam w aptece a tam pani patrzy na ta recepte i juz mowi ze na ciaze to trzeba jesc szpinak i mieso a nie tabletkami a chlopak na mnie patrzy jak mi glupio bylo tam czytalam ulotke i to jest zelazo dla kobiet w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego? to jest silniejsze od zwyklego. skoro zaisala Ci to znaczy ze wie co robi i jest Ci to potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektore stare dewoty w aptekach jak widza recepte na tabletki i popatrza krzywo na mnie bo mlodo wygladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no tak baby niektore lubia duzo gadac i obgadywac ta z apteki tez musiala taka byc adrian powiedzial ze jakas nawiedzona hihi a co to jest badanie posiewu dla faceta? bo ginekolog w rozmowie zasugerowala zeby adrian zrobil i czy jest nosicielem bakteri ktorymi moze mnie zarazic przez wspolzycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zaglebialam sie w to. ALe widze ze masz rzetelnego ginekologa. Ja nie wiem. pewnie czy nie ma jakis chorob wenerycznych ktorymi moglby CIe zarazic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nie uprawiał seksu to cie niczym nie zarazi. takie badania to dla osób które współżyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Http://j.gs/4Xlw tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ilosc badan zalezy od ginekologa i pacjentki. A ty nie obwiniasz nas ale masz strasznie wygorowane wymagania w stosunku do nas. Nie mamy problemow ginekologicznych, nasze 1 wizyty byly dawno, mialysmy mniej badan a ty skoro sie tak balas to trzeba bylo poczytać w internecie przebieg badan i wizyt. Sa opisane wszystkie badania. A nie myslec ze wszystko dostaniesz na tacy. Trafilas do ginekologa takiego a nie innego to bedziesz rzetelnie przebadana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a bole podbrzusza to moze byc po prostu owulacja i dni plodne ja tak mialam dawniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok przyznaje ze moglam poczytac ale pomyslam ze jak sie naczytam tych rzeczy to juz wogole zrezygnuje, bo tam opisuja to roznie. nie wiem czy mam dni plodne czy co stoi za bolem ale czasem 2 dni trwa. i mam nadal ta plamke czerwona przy piersiach wyglada jak by pieprzyk tylko ze czerwony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian ora pole u wujka jeszcze a ja na spokojnie dzis pisalam maturalna prace, jednak tu moge sie skupic niz u adriana w domu ! dzis chyba do niego wracam bo na weekendy sie tak umowilismy a pozatym jutro do pracy od rana ide,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie właśnie tak bolalo i klucie jajników a był śluz płodny stąd się domyśliłam ze to owulacja ginekolog potwierdzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a rodzice co na te twoje weekendy? nie bede ani nie opisywałam tu nic bo dla kazdego kazde badanie jest inne jednych boli a drudzy mowia ze tylko nieprzyjemnie uczucie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie sadzisz ze umawialiscie sie tak przed wyprowadzka ale sama sie chcialas wyniesc szybciej a teraz jak wrocisz to tylko faceta utrzymasz w przekonaniu ze mu wszystko wolno bo zawsze robisz to czego oczekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Kafe mnie blokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzice niebardzo mi pozwalają mama mówi że go naucze i później będzie chciał zawsze żebym każdy weekend u niego była a jak nie to awanturę zrobił i że znowu nie będzie mnie chciał odwieść w niedzielę, ale tak się z chłopakiem umówiłam że weekendy razem nie że on to zasugerował tylko ja mu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Byl u mnie bo skoncyl oranie i myslal ze odrazu mnie wezmie do siebie ale tata mu powiedzial zeby przystopowal troche bo niedawno wrocilam do domu a on juz zamna goni zeby tylko zabrac chlopak troche zly tlumaczyl sie ale tate widac to denerwuje ze chlopak robi co chce i nie liczy sie z zdaniem ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to bylo przed tym waszym spieciem wiec dla mnie byloby to nieaktualne. a mama ma racje zobaczysz znowu beda kolejne akcje trzeba bylo sie w takim razie nie wyprowadzac bo takim zachowaniem to facet ma cie w garsci bo co bo zachowywal sie ok przez kilka dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoj facet to sie z twoim rzadko liczy a co dopiero z ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radej myslalam ze kara bedzie wyprowadzka wczesniejsza bo mialam zostac do niedzieli u niego a o weekendzie nie planowalam zeby nie spedzac go z nim wkoncu to bylo zaplanowane przed klutnia. ale faktycznie moze go przetrzymam troche samego w osobnieniu troche to zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to ja do niego moze zadzwonie zeby przyjechal i pogadam jakos spokojnie, i nawet bardzo dobrze ze zrezygnuje z weekendu zrobie to co on jak obiecywal poprawe a po kilku dniach lipa byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu jestes naiwna, wrocilas pare dni temu i juz chcesz w podskokach do niego leciec i tak chcesz ten zwiazek ukladac? z boku to tak wyglada jakbys mozgu nie miala tylko non stop robila co on chce tylko zeby sie czasem nie obrazil czy zdenerwowal. bO ON CHCE to tak musi byc. Ustepuj dalej a za pol roku czy za ile bedzie tak samo bedziesz dalej miala nic do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byl co doiero to po co znowu ma przyjezdzac napisz mu sms ze widzicie sie jutro rano i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem naiwna i mam mozg gdyby tak bylo to dawno adrian mialby to co chcial!!! i tak przyjedzie po esku wiec czy teraz czy pozniej itak bedzie u mnie wiec wole to zalatwic w 4 oczy teraz niz pozniej jak przyjedzie i sobie cos ubzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak sobie ubzdura cos a ty mu na ewno obiecasz kolejny weekend bo on taki biedny i zteskniony i zly . Z twoich rozmow to czasem nic nie wynika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×