Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
on ma jakies zaburzenia, po co mu durexy jak nic nie robicie? bije juz do glowy konkretnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie takie pary calujace sie po sklepach i macajace sie to obciach ewidentny, moj facet mi nigdy takie obciachu nie robi jak gumki kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzal mnie! nakupił tego i teraz to leży w pokoju na półce, chciał żebym została na wieczór wczoraj ale już nie miałam nastroju i cierpliwości !! zdałam maturę ustną z angielskiego jupi ! ! ! teraz mogę organizować imprezę małemu a w sobotę koleżanki chcą iść do klubu zabawić się po tym całym stresie związanym z egzaminami tylko nie wiem jak adrian zareaguje jak mu powiem że wychodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże oglądałam program Zdrady z adrianem i on mi powiedział że mnie nigdy nie zdradzi i zapytał czy ja go zdradzę w żartach powiedziałam że pewnie to on że chyba by zabił gościa masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże oglądałam program Zdrady z adrianem i on mi powiedział że mnie nigdy nie zdradzi i zapytał czy ja go zdradzę w żartach powiedziałam że pewnie to on że chyba by zabił gościa masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz boisz sie reakcji wlasnego faceta, ba nawet nie potrafisz nad nim zapanowac pomimo tylu rozmow i tylu razu tu pisanych "rozmawialismy, powinno juz byc lepiej" i ot to cale twoje narzeczenstwo. A o zdradach to co wy mozecie wiedziec jak nawet seksu nie uprawiacie. Kto wie co bedzie za 10 lat? Moze ktos kogos zdradzi bo bedzie mial oczekiwania inne. W zyciu roznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mu powiem że wychodzę sama bez niego to będzie zły i zaraz napewno nasłucham się ile tam pijanych facetów będzie i że mogą mi coś zrobić i takie tam będzie gadać, te zdrady to w tv oglądaliśmy a u niego pocałunek z innym facetem czy kobieta to już zdrada! a ja się nie zamierzam całować z innymi czy coś! ! tak wogóle to jestem w bielsko z kacperem i właśnie czekamy na autobus adrian w domu jest już ciekawe czy zrobi obiad ! ale serie pytan już miałam po co pojechałam i takie inne kurcze jak bym w domu miała tylko siedzieć z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jestem pod wrazeniem bo ja sie nie boje zadnej reakcji mojego faceta, moge powiedziec mi wszystko. Szkoda ze ty masz farse zamiast prawdziwego zwiazku. Wy oboje jestescie jacys niedopasowani "zyciowo". On duzy chlopiec z emocjami niczym 5letnie dziecko a ty tez nie jestes lepsza bo nie wiesz czego chcesz i jak to wyegzekwowac od niego. Ot roczny ponoc zwiazek. I w dodatku narzeczenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Nie prawda! w sobotę byłam na imprezie sama ! adrian w domu zostać ale wpadli koledzy jego i wypił coś nie coś i później ciągle dzwonił kiedy wracam ale i tak było już po 23 i powoli wracalam a jak już wróciłam do domu to adrian był nieźle wstawiony i chciał się kochać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to co? Dziwne jakby po takim czasie w zwiazku sie nie chcial. Poszlas a i tak wydzwanial moj by tak nie robil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonił bo był pijany! wcześniej nie dzwonił. po pijaku! nie chodziło o seks tylko o nasze zabawy bo przez maturę nie robiliśmy nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochac sie a zabawiac? nie widzisz roznicy? jasniej sie wyrazaj. Ale upil sie jednak i odstawial swoje wiec i tak dla mnie to cyrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian tak tylko powiedział kochać się był pijany język mu się platal. po pijaku odwazniejszy widocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj miałam 1 wykład z prawa jazdy a adrian już mnie pytał co i jak i tłumaczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby byl az tak odważny to by ci wygarnal cala prawdę jak sie czuje jak 26 letni prawiczek dziewczyna od ponad roku ktora mu "ie daje". Jak sie czuje przy kolegach i jak go roznosi od srodka ze nie moze "zamoczyć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co to kolegów obchodzi ! ! że jeszcze seksu nie było! nie musi im wszystkiego gadać zawsze może przytakiwac w tym temacie, a pozatym to chyba już pora żeby spróbować tego 1 razu ! kurcze mam już wakacje a miałam pracować a siedzę z małym, Mam dość domu więc jestem z kacperem nad stawem opalamy się kurcze myślałam że będę mieć więcej pieniędzy na wczasy a tu dupa, muszę moich dziadków zapytać czy będą się małym opiekować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka to jakaś upośledzona gimbuska która po polsku dobrze pisać nie umie i targa tygrysa, zaburzone dziecko a ten cały adrian to widać że to jakaś niewyżyta oferma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz a ostrzegalysmy Cie przed tym ze wakacje sie zaczna a ty nadal bedziesz robic za niankie bo sie nikt tym interesuje ze tego nie chcesz. Kolegow to nie obchodzi. ALe nawet nie wiesz jak facet sie czuje przy nich jak oni sie przechwalaja. Nie wiesz jak sie musi powstrzymywac zeby Cie nie naciskac itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no czysty gimb :D wez sie za książki a nie targanie tygrysa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A probowac sobie mozesz ale jak sie porzadnie zabezpieczysz zebys wgl mogla isc potem na te studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś koledze powiem że wracam do pracy i niech sobie szuka albo się zgodzi na dziadków ! spróbujemy w prezerwatywie i tak pewnie za 1 razem nie zrobimy tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego niby twierdzisz ze nie zrobicie tego? na pierwszy raz prezerwatywa? on bedzie pierwszy raz seks uprawial to kto wie czy z tych nerwow mu nie opadnie i mu prezerwatywa sie nie zsunie? albo czy nie peknie? a zleje sie w nia pewnie w 2 minuty jak kazdy prawiczek wiec ja bym nie ryzykowala. Albo stwierdzi ze sprobuje chwile bez i sie spusci. Jak juz zaczniecie to bedziecie to robic regularnie. No chyba nikt mi nie powie ze mieszkajac razem seks bedzie raz na tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno będę pilnować wszystkiego żeby mu nie zleciala prezerwatywa ani nie pękła! a najgorsze że chyba mam dni plodne bo taki śluz się wydobywa! wiem że jak zrobimy 1 raz i zamieszkam z adrianem to już będzie codziennie pewnie seks!! ale wątpię żeby za 1 razem udało się wkońcu to boli a ja mogę nie wytrzymać więc nie nastawiam się że po tym będe wszystko ok! a jaka jest najlepsza pozycja dla kobiety żeby majmniej bolało!! ? ? dziś u adriana śpię to myślałam żeby właśnie była ta nasza zabawa a później zacznę temat seksu i będę wiedzie czy mu zależy żeby to zrobić już czy poczeka jeszcze! może ustalimy jakiś dzień w którym on coś zorganizuje kiedyś mi obiecał że to będzie wyjątkowy moment i się postara o atmosferę więc się dowiem! a tak poza temat to dostałam od niego spódniczke mini fajna tylko odrazu powiedział że mogę wkładać jak z nim będę gdzieś wychodzić, twierdzi że to dla mojego bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty tego w trakcie nie upilnujesz na pewno. Pomysl racjonalnie ze od kazdego seksu zalezy twoja przyszlosc. A sama mowilas ze twojemu w gumce nie odpowiada to jak to chcesz ? a jak sciagnie w trakcie a ty nawet nie zauwazysz? ty tego nie poczujesz nawet bo jestes poczatkujaca a nie sadze zebys widziala jak bedzie wchodzil w Cb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już sama nie wiem jak to zrobić! adrian faktycznie nie chce w gumie a ja nadal tych głupich tabletek nie mam! ta lekarka nie chce mi ich przepisać!! chyba zmienię ja i pójdę do innej i wkońcu je dostanę! ! nie rozmawiałam z adrianem bo jego siostra trafiła na porodowke, jeszcze nie urodziła ale jak lekarz mówił że to tylko kwestia godzin, a adrian już cały szczęśliwy i ciągle tylko słyszę że zostaniemy rodzicami chrzestnymi ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedy bylas u ginekologa ostatnio? i co Ci mowila moze czas isc jeszcze raz? wg mnie z twoim facetem to za duze ryzyko gumki jeszcze teraz jak jego siostra urodzi to bedziesz tylko sluchac dziecko to dziecko tamto. Masz przed soba cale zycie a jedna chwila moze wszystko zepsuc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak skoro te tabletki sa takie głupie to stosuj przerywany ... bo kolejny raz chyba nie myslisz co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, ostatnia wizyte mialam chyba jakis ponad miesiac temu, nie pamietam musialabym zobaczyc w notesie, ale i tak teraz pewnie jak do ginekolog pojde to znowu da mi jakies badania robic i mnie splawi znowu! Ostatnio przeglądała te wyniki i powiedziała że jest dobrze tylko nie wiadomo czy po czasie wyniki niż mi się nie pogorszą, Nie wiem ale mysle ze moja mama sie z nia kontaktuje i pewnie mama jej mowi zeby mi nie przepisala tych tabletek bo nie rozumiem jak dlugo mozna chodzic i prosic o tabletki ! ! Musze zmienic ginekologa tak zeby nikt nie wiedzial moze wtedy dostane tabletki anty. Bez problemu. Napisalam ze glupie tabletki bo juz mnie to wkurza tyle zachodu z tym a niektore dziewczyny dostaja bez problemu je!! kurcze pokłócilam się z adrianem- ja niewiem czy on bardziej przeżywa że jego siostra urodzi od jej męża bo wczoraj jechaliśmy ja odwiedzić i wsiadamy z auta i adrian znowu zaczol mnie łapać za tyłek i ściskac pośladk mówiłam mu żeby przestał bo wstyd robi a on mi że żaden wstyd ma dziewczynę i niech widzą jaki tyleczek ma w ręku, wkońcu mu powiedziałam że zachowuje się jak stary oblesny chłop i tu się oburzył na mnie że mu wiek niby wypomnialam jest zły na mnie! napisałam mu es taki: przepraszam za to co powiedziałam ale nie dałeś mi innej możliwość, jeśli mówię że Nie chce żebyś tak robił to wolałabym żebyś to zaakceptował. Taki es mu wysłałam on mi odesłal takiego: Skarbie ale ty mnie też łapałas za tyłek i mi to nie przeszkadza bo ciebie kocham. boże ja tylko mu rękę w kieszen na tylku wkładalam może kilka razy go uderzyłam w tyłek ale w domu a nie przy ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacper ma na tylko taka plamę jakby siniak ale tak dotykalam to chyba go nie boli wczoraj tego nie miał i tak przypuszczam że to z zasypki? mogę się mylić a może upadł na tylkiem na coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×