Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
po tylu latach to wiadomo ze jest kompetentny ale nie poleci tam za cb , a jesli masz z tym problem to jak ty sie chcesz rozwijac i kiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazam ze blokujesz etat a na dodatek chodzisz z dzieckiem to wtedy nie robisz za 2 raczej. No jak juz pojdziesz na studia to chyba powinni kogos zatrudnic normalnie bo przez 5 lat maja miejsce trzymac tylko na wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem jak będzie wygladac to spotkanie ale skoro dali mi papiery do zapoznania się to jednak coś będziemy rozmawiać! Nie prawda! nie ściąga prezerwatywy bo w trakcie kładę rękę do tylu i czuje że ma gumke tylko później spada albo pęka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z reszta rob jak chcesz z ta praca, ja w zyciu nie chcialabym pracowac po znajomosciach bo zawsze dazylam zeby dojsc sama do czegos. A ty robisz problem bo po takim czasie idziesz do urzedu i chcesz zeby facet szedl za cb. To albo chcesz sie czegos nauczyc albo nie. U nas albo robisz w pracy to co Ci kaza albo nie robisz i wylatujesz, nie ma nie umiem albo nikt mi nic nie tlumaczy wszystko sama musze pojac i nie jedna noc czasem zarwac. Wiec do nauki a nie narzekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz być złośliwa!! a z tego co wiem to raczej nie zatrudnia nikogo jeśli wyjadę na studia adrian powiedział że szefa żona będzie tym się zajmować, żona szefa teraz prowadzi sklep internetowy firmy ale podobno i ten dział który ja wykonuje też się może zająć! a ja jak mam kacperka w pracy to zapierniczam już za 3 bo jeszcze opieka nad dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzej Ci pisalysmy o tym nie mozliwe ze wszystkie pekaja albo spadaja. Jak to mozliwe ze przez 3 lata mi z zadna sie tak nie stalo. Nie czytasz co sie do Cb pisze? Czytasz widocznie to co Ci tylko pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łatwo ci teraz mówić ! bo już dużo jakiś spraw załatwiłas urzędowych ale napewno za 1 razem też się bałas !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szlam sama a nie z kims, masz papiery to wiesz po nich do jakiego urzedu pojdziesz i po co. Masz szanse sie czegos nauczyc to korzystaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież nie mam kamery i nie nagrywam tego co się dzieje z ta prezerwatywa !! nie wiem co się z ta gumka dzieje! nie mogę adriana oskarżać o to. że celowo ściąga bo go nie złapałam na tym ale widocznie skoro tak twierdzicie to może ściąga bo go ucieka albo coś w tym stylu nie wiem, ale ręce jego są na moim ciele w każdym miejscu nie wiem już co myśleć o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a sciagalas kiedys sama ta gumke? Wystarczy 2 sekundy zeby ja sciagac wiec w miedzy czasie zdazy a ty jestes zajeta to nie zauwazasz . Jakby Ci kazda pekala to gumki nie bylyby stosowane jako antykoncepcja a skoro twierdzisz ze umie zalozyc to chyba nie jest w porzadku i swiety . Co ty myslisz ze jak seks sie uprawia w kilku pozycjach jak sie je zmienia albo szybkie i g***towne ruchy nie sa w stanie jej zsunac a wam przy zabawach spada to cos nie halo? pomysl logicznie. Wg twojej teorii to kazdemu powinna spadac po kilku glebszych wejsciach do pochwy albo zanim wejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
No ok coś jest nie tak ale jeśli adrian mnie oszukuje i ściąga no to zawiode się na nim ! dzisiejszy dzień jest do d**y a jak jeszcze z moim facetem zacznę rozmowę o tych gumkach to już będzie totalnie do DUUUPY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zaczynaj z nim rozmowy na ten temat tylko złap na gorącym uczynku. bo Ci prawdy i tak nie powie. a ty nie badz już dłużej naiwna i nie wierz we wszystko co mowi. myśl logicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zaczynaj z nim rozmowy na ten temat tylko złap na gorącym uczynku. bo Ci prawdy i tak nie powie. a ty nie badz już dłużej naiwna i nie wierz we wszystko co mowi. myśl logicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok złapie go ! ale jak sciaga to mu wprost powiem że ideę do ginekologa po tabletki!! i nie ma żadnego usprawiedliwienia się nie będę słuchać go w takim przypadku straci moje zaufanie. kurcze kacpra bawie i nie mogę nic zrobić ani się pouczyć testów na prawo jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no o ile Ci się go uda złapać bo moze byc ciezko jednak. W tym temacie wgl nie możesz mu wierzyć i już to pisałam nie raz. maniakalne parcie na dziecko i jeszcze nie raz mówiłaś jak to mu niewygodnie w gumie itd. k czemu znowu siedzisz z tym dzieckiem ? gdzie tym razem tatuś się podział. a Adrian już Ci nie pomaga ? przecież tak tu mówiłaś o zmianach i znowu nic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, adrian ciągle marudzi o dziecku i wciska mi głupie teksty jak mi to będzie pięknie z brzuszkiem. ja małym się zajmuje teraz adrian wcześniej z małym był ale teraz przenosi łóżko i resztę mebli do naszej nowej sypialni wkońcu skończył a kolega mu pomaga przenosić teraz mamy super sypialnie trochę trwał remont ale efekt jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to nic się nie zmieniło a tyle rozmow, studia wybralas już ? czy cię znowu urobił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale muszą przenieść te rzeczy a małego nie dają radę pilnować i pracować, zresztą kolega robi coś dla mnie i pomaga adrianow to ja kacpra bawie za ten czas to chyba zrozumiałe. jeszcze nie bo czekam czy mnie przyjmą do tej wojskowej jeszcze nie ma wywieszonej listy kto się dostał też mnie terminy gonia i muszę coś wybrać już żeby nie zostać na lodzie. adrian narazie to tylko mówi takie różne teksty że będzie tęsknic jak wyjadę itp. uczy mnie tego autocad chyba chce mnie tym przełamać żebym jednak w bielsku została na uczelni, mój tata też zaczyna popierać adriana i mówi że nawet najlepsza uczelnia nic człowiekowi nie da jak nie potrafi sobie rodzice i daje mi przykład adriana że skończył mało znana uczelnie ale że jest bystry, zasadny i ma wiedzę to daje sobie lepiej radę niż ci co kończą studia najlepsze w rankingu a wychodzi masa ludzi na bezrobociu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym ma racje ale dla Cb to jedyna szansa na kawalek swojego zycia zeby cos zrobic sama dla siebie a nie tylko pod czyjeś dyktando ,jak zostaniesz to tak jakbys zrezygnowala z mlodosci i dobrze to wiesz bo widzisz jak wyglada twoje zycie a to sie nagle cudownie nie zmieni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez sadze ze to szansa abyscie dojrzeli oboje do zwiazku. mama widzi ze chlopak ma na Cb duzy wplyw nie we wszystkich pozytywny. pewnie nie odwiedzasz jej nawet czesto bo nie masz czasu, widzi ze jestes zmeczona czasami, nie chce Cie na pewno od niego odciac bo widac ze zaakceptowali go ale chce dla Cb dobrze bo widzi ile wyrzeczen robisz dla tego zwiazku. Boi sie ze zmarnujesz mlodosc na zabawy w dom az w koncu zajdziesz w ciaze i ze studii nici dla tego Cie namawia. Tata z kolei mysli praktycznie jak facet i nie zawsze wszystko dostrzega. A ja z kolei moge Ci napisac szczerze jak ja mysle. Mam 22 lata i wiem ze jak sie ludzie na prawde kochaja to spokojnie wytrzymaja te 9 miesiecy na odleglosc w kazdym roku. A jak teraz nie pojdziesz dalej na studia od domu to sie bedziesz kisic w tym domu przez najblizsze 50 lat zakladajac ze bedziecie razem . A dobrze wiesz ze nie bedzie mozliwosci zycia gdzie indziej bo on tego tu nie rzuci. A jak zalozycie rodzine to juz wgl. WIec kiedy pozyjesz sama dla siebie? Na razie wpadlas z 1 domu do 2 i nadal Cie traktuja jak mala dziewczynke ktora nie wie nic o zyciu i trzeba Ci pomagac i sterowac stad te jego nakazy i zakazy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
przyznaje nie pamiętam kiedy u mamy byłam od tak pogadać ciągle coś i brak czasu, ale adrian mi tak wymyślal wczoraj żebym tylko w domu nie była coś szykuje napewno na moje urodziny katar imprezę pewnie, dał mi kartę i powiedział żebym sobie kupiła coś jestem teraz z koleżanka w bielsku adrian nas podwiózł i mam dzwonić jak będę wracać to po nas podjedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie ty go od jego matki nie odciagasz a on zachwuje sie jaby twoja mial gdzies bo sie szczeniak obraza na kazdym kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nato wygląda że dziś u rodziców będę bo adrian coś wymyśla aż śmiać mi się chce z tego jak się tłumaczy żebym tylko z domu nie była u niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to sedzisz z nimi troche czasu a widocznie imreze bedziesz miala w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no skoro jak to twierdzisz zyjecie bez tabu to chyba nie chcesz tego i on o tym wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale i tak jestem prawie sama w domu bo tata materiały pakuje z pracownikami na auto a mama poleciała gdzieś i minełam się z nią. ciekawa jestem co adrian planuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego glupie sa takie niespodzianki typu impreza jesli rzeczywiscie bedzie bo on pozaprasza gosci, on wszytsko wybierze itd. Zapewne kogos pominie. A nie wyobrazam sobie imprezy w domu z dzieckiem,zapewne twoja rodzina i moze Ci kolezanki zaprosi wiec bardzo sie nie wysili . Nie chcialas sobie sama coz zorganizowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×