Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
cudujesz z tym przygotowywaniem sie. Nie da sie zawsze byc perfekcyjnie przygotowana ani nie ma co tego od faceta wymagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale te całe plemniki umierają w wodzie, boję się bo jest wiele sytuacji takich że oplatam nogami adriana i same wiecie na jakiej wysokości to jest a inne sytuacji to jak jestem na górze to adrian tygryska odchyla tak żeby był między moimi poskadkami zmuszam go do prezerwatywy ale nigdy jej później nie ma na nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ty juz do reszty zwariowalas ? a prejekuliat ? nie tylko sperma zapladnia. A w wodzie jak sie spusci to nie jest powiedziane ze cos sie nie przeniesie jak Ci go trzyma miedzy posladkami. Ale rob co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro jestes taka dorosla to baw sie dalej tak w szczegolnosci ze chlopak nie chce zebys wyjezdzala a ty masz problem bo owulacje mozesz miec w kazdej chwili z takim okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech Ci go jeszcze kiedys wlozy na probe skoro sie tak bawicie to juz idzcie na calosc przeciez wtedy tez sie nic nie stanie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma prezerwatywe ! tylko musi mu się żeslizgac, uważam !! i adrian wie że jeszcze nie chce i nic nie wciska mi ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moze mu sie calkiem zeslizgnac bo ile razy sie mu tak stalo? taka rzecz sie zdarza zadko i raz, mi sie nie zdarzyla , nie uwazasz wgl a on ja musi sciagac jak nie widzisz . A mam doswiadczenie wieksze od cb to chyba wiem co mowie. Niemozliwe zeby normalnie w lozku mu gumki s padaly non stop, ale jak wszytskie rozumy pozjadalas i wiesz lepiej a twoj facet gumki zalozyc nie umie to radz sobie sama, juz tu milion razy Ci tlumaczylysmy wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo nie obrażam tylko mówię prawdę. Boli cię prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrazilas mnie i adriana ! i nie potrafisz się do tego przyznać ! nic mnie nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym Cię obrazilam ? *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą nie chce mi się tłumaczyć ani pisać! po prostu odrazu stawiamy mnie w takim świetle jakbym była jakąś idiota! wiem i pilnuje się i nigdy nie było tak że adrian dostał orgazmu mając tygryska między moimi posladkami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dasz sobie rękę obciąć ze nie było płynu ? Jak dla mnie nie myślisz i mnie tym zadziwia bo myślałam że jesteś w tym temacie odpowiedzialniejsza. Ja takich rzeczy w życiu nie robiłam jak nie brałam tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mówiłam że pilnuje żeby włożył prezerwatywe ! i wkłada tylko że później gdzieś zawsze leży ale ow tylko nie jesteśmy w jedzie pozycji czasami wogóle jestem obok, albo adrian na mnie tylko że już nie wychyla tygrysa uważam i starań się już go nie wpuszczać między pośladki więcej. on chyba że założy nowa prezerwatywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pilnuj lepiej, kupujecie te gumki testujecie rozne i mowie z autopsji ze nie jest mozliwe zeby kazdy rodzaj mu spadal. To co przy normalnym seksie tez mu gumka spadnie. ? Nam nigdy nie spadla, moze sie zsunac ale nie sama spasc, on Cie oszukuje . W seksie przy roznych pozycjach i tempie nie ma prawa spasc bo by gumki nie byly forma antykoncepcji. Wiec jak go pilnujesz? Chcesz sie tak bawic sie baw nie musisz tu wypisywac ze nie bedziesz juz tak robic chodzi o troche dystansu do siebie i przyznanie ze jednak nie myslisz jak cos robicie juz tylko idziecie na zywiol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez popieram ze musi sam sciagac. Jakie bierzesz tabsy kolezanko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rok syndi 35 bardziej leczniczo a teraz yasminelle a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yasmin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonka17
Nie biorę żadnych tabletek antykoncepcyjnych! wczoraj byłam z adrianem u moich rodziców musiałam prosić go żeby poszedł żemną bo nie chciał iść po tym jak mama r teściowa na niego się rzuciły z tymi głupimi tekstami, ale wkońcu go przekonałam i poszliśmy ale adrian to itak mało się odzywał obrażony na mamę i tylko z tata rozmawiał i mamie na złość robił on wie jak moja mamę zdenerwować! a dziś w pracy szef dał mi teczkę papierów i kazał się mi z nią zapoznać bo jutro jadę z nim do urzędu załatwiać sprawy masakra wolę żeby adrian jechał próbuje mojego do tego namówić a adrian ciągle odmawia mówi że szef daje mi szansę żeby się wykazać i że może mi da podwyżkę jak się sprawdze, czytam te dokumenty i nic nie wiem z tego ! adrian mi obiecał pomoc ale jego matka dzwoniła i musiał jechać bo coś tam u niej się zepsuł w domu, jestem mega zmęczona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat to nie bylo do cb pytanie o tabletki bo ty nie uznajesz jak widac zadnej antykoncepcji tylko zywiol, sprawy urzedowe nie sa trudne tylko trzeba czytac uwaznie. Wiem bo codziennie w setkach ma takich papierow i musze je ogarniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A szef prosil cb a nie Adriana wiec nie wypada sie facetem wyreczac bo to chyba nie nalezy do jego kompetencji. Mi by bylo wstyd ciagle wisiec na facecie bo sobie nie radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A podwyzke jak Ci da to chyba za prosba facete bo jak widac na nia nie zapracowalas jak dotad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
nie sobie nic na żywioł! mówiłam że adrian wkłada prezerwatywe a pozatym nsa się nie stało bo uważam z tym!! a co do pracy to ja nigdy nie załatwił takich spraw ważnych i mam prawo się obawiać, adrian jest bardziej kompetentny w tych sprawach więcej wie i potrafi tak bez stresu rozmawiać z ludźmi ! ja sama wiem że stres mnie zje ! nie jestem przygotowana żeby tak od razu brać udział w jakiś rozmowach poważnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wklada i rownie szybko sciaga, a jutro nie idziesz sama i nie bedziesz zadnych rozmow prowadzic, w urzedach sie raczej nie dyskutuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Dużo pracuje! wszystkie papiery uzupełniam ! jeszcze od adriana mam papiery i na produkcje chodzę zbieram analizy magazynem koordynuje i zlecenia daje kierowca dużo mam na głowie nie siedzę tylko na d***e przed komputerem mam mase rzeczy do roboty a jak szef prosi to na sekretariacie też jestem gości obsługuje ! ! także nie gadaj że nie należy mi się ! bo robię za 2 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×