Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Ja muszę iść bo się spóźnię z przygotowanie się adrian już chyba wrócił masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ten Adriana CI na pewno odpowiada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to sie nie mozecie razem przygotowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kurcze, jasne, że wybierz sama, to przecież twoje życie! Nie rozumiem tylko, po co tak kręcić tu z tą rekrutacją, nikt ci głowy nie urwie za to, że wybierzesz taki kierunek, a nie inny. No dobra, rozumiem, nie chciałaś na to iść, to ci się pomyliło. Wybierz to, co się TOBIE podoba, nie ma sensu się męczyć na kierunku, którego nie chcesz studiować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak adrian mi odpowiada kocham go! wogóle nie rozumiem pytania twojego? przygotować muszę się sama żeby potem było miło i z zaskoczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy kierunek Adriana Ci odpowiada a nie on , to jak niby sie przygotowujesz? my jak mamy ochote na seks idziemy razem sie wykapac lub wziazc prysznic i sie kochamy. Nie zawsze musze byc wydepilowana na tip top,moj facet po tylu latach to rozumie , czasem widzi jak sie depiluje itd. Wiec mnie dziwia jakies wielkie przygotowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kazdym sa koszta za karte jesli nie robisz transakcji bezgotowkowych na okreslona kwote lub jakas oplata za konto czasem to i to . jeszcze zalezy jakie mas bankomaty blisko siebie i w jakich mozesz wybierac za darmo a za jakie musisz lacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian mi mówił że jest taki BANK SMART że to jest fajne dla studentów całkowicie darmowe ? ja się nie znam na tym wogóle więc co myślicie w tym banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian mi mówił że jest taki BANK SMART że to jest fajne dla studentów całkowicie darmowe ? ja się nie znam na tym wogóle więc co myślicie w tym banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj w internecie o tym , ja mam w mbanku . jesli place karta 300 zl miesiecie to mam za darmo jesli nie to 6 zl, wybieranie gotowki za darmo w czterech sieciach bankomatow ale mozna miec wszystkie bankomaty za darmo jesli sie podpisze dodatkowa umowe. Wszedzie sa haczyki taka prawda, na razie mam tam. Najwazniejsze dla mnie to ze to konto z dostepem mobilnym, moge s prawdzac wszystko w 2 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym linku masz wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian też na mbank ale on dużo pieniędzy wyjmuje x konta, a najwyżej też będę mieć mbank albo ten smart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam jest chyba mbank dla mlodych ja mam ekonto. To nie jest od wybierania tylko od transakcji bezgotowkowych oplata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a transakcje bezgotowkowe jak sama nazwa wskazuje bez gotowki czyli m.in placenie w sklepach karta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem o co ci chodzi, a adrian wyciąga z konta ale on ma 2 karty jedna z której wypłaca pieniądze a droga na zbliżenie i też tylko płaci karta czasami mi daje jedna jak idę na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian z kolega przywieźli quada takiego małego dla dziecka ale od 8 lat chyba trochę coś tam nie działa i naprawija chcą kacpra na tym uczyć jeździć on już powarjowali myślą że ja z małym będę na tym jeździc ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z 15 stka mozna a z 14 jeszcze nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 1 karte do wszystkiego, wyplacam i place .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie sa obie zblizeniowe to pewnie ma 1 debetowa a 2 kredytowa . Daje Ci debetowa i tyle. o chyba ze Ci dorobil . Ja mam tylko debetowa. A do faceta konta mi niepotrzebna jak na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na tych targach się nie znam wiem tylko że często mi daje ta na zbliżenie a wcześniej dawał ta 2 gdzie było trzeba pin stukać kurcze ale teraz mi się wydaje że jeszcze ma jedna poza tymi 2 ale nie wiem muszę go zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy moze miec ile chce w zaleznosci od dochodu i potrzeb. I Rodzaju konta, ty dostaniesz 1 jak zalozysz bo ta 1 jest darmowa i Ci przysluguje, za duplikaty trzeba doplacac i skladac wniosek o nie. przygotowalas sie wczoraj ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zblizeniowej tez sie pin stuka w zaleznosci od kwoty zakupu. To nie jest tak ze jest karta tylko na zblizenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sporych zakupów nie robię, tak nie bardzo się przygotowalam bo chwilę po ostatniej mojej wiadomości tu poszłam do pokoju zabrać rzeczy które wcześniej sobie przygotowałam ale kurcze adrian wpadł i jak zobaczyłże mam ręcznik i bieliznę to on też idzie żemną do wanny głupie wyszło ale adriana to podniecilo że nie byłam przygotowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak ja napsiala kolezanka wyzej w dlugim zwiazku albo jak sie mieszka razem nie ma specjalnego przygotowywania. Nie boisz sie z nim tak kapac jesli sie nie zabezpieczacie ? Mnie moj czasem depiluje, a jak sie sama nie ogarne to mu to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieszne jest to że adrian był przygotowany tylko się na twarzy nie ogolił i kół mnie bardzo on ma taki dziwny zarost włos taki twardy masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×