Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
no i dobrze. Przecież jak nie miałaś chłopaka to jakoś czas musiałaś spędzić to teraz rób to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zaczelam chpdzic z adrianem to brakowalo mi kolezanek a teraz sytuacja sie zmienia to on tworzy zemna cos a kolezanki to tylko kolezanki jezu glopoty gadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo punkt widzenia i całe zycie sie zmienia. Ale to nie oznacza ze jak go u Cb nie ma to ty masz nicnierobic i sie zastanawiać co u niego. Mam faceta za granica i czas bez niego jest tylko dla mnie. Ćwicze, dbam o siebie a teraz porządki świateczne mi pochłoną czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oo za granica dlugo juz tak jestescie zdala od siebie? i nie boisz sie ze on tam cos nawiwija? gdzie dokladnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie boje sie bo nigdy nie dał mi podstaw żebym mu nie wierzyła . Osobno jesteśmy teraz ponad miesiąc. Razem 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ladnie 2 lata duzo dlamnie nie dziw sie ale narazie sobie niie wyobrazam jak ja dobije 2 lat zwiazku! ale na swieta pewnie wpadnie? szczerze ja chyba bym albo nie chciala zeby wyjechal albo tez z nim wyjechala. nie uznaje zwiazkow na odleglosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy tak mówi nie uznaje aletrudno zakochałam się w facecie z pracą za granicą i jest i tak cudnie. To nie nasza pierwsza rozłąka. Wole miec mojego raz na jakiś czas niż takiego jak ten Adrian którego trzeba ogarnąć.Nigdy nie miałam takich akcji.Twardo stąpam po ziemi od zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsumie jak twardo stapasz to pewnie i ciezka reke masz ipewnie twoj sie boi! sa rozne charaktery adrian jest spoko tylko jakby. bardziej na luzie bral takie rzeczy jak wyjazd czy dzieci to bylby super facet jest pracowity meski taki i to mi sie podoba w nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I chyba nie moglabym byc z rowiesnikiem za dziecinni sa tylko gadzety gry i zabawy Im w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I chyba nie moglabym byc z rowiesnikiem za dziecinni sa tylko gadzety gry i zabawy Im w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własny facet ma się mnie bać ? Przecież mu nic nie zrobie. Oboje mamy ciężkie charaktery ale nikt nikomu krzywdy nie robi. kompromis u nas to podstawa. Problemy zdarzały się ale jakoś wyszliśmy z tego nie były na tle takim jak wasze. A pisałam już z Tobą kiedyś mój facet również ma 25lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A cos pamietam, teraz to roznoce widac jaka jest charakteru miedzy adrianem a twoim rocznikowo ten sam wiek a calkowicie niema pewnie podobienstwa w zachowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój wieczny nastolatek :D minie mu moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
az tak to nie!'''' jest powazny! nastolatki to maja dopiero glopoty w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poważny zazdrośnik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale oj tam, twoj i inni faceci tez sa zazdrosni! dostalam jakis glopi es od siostry adriana zebym sie przygotowala do wizyty tesciowej bo znalazla cos. wogole nie mam pojecia co ja nic nie zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze gumki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no watpie bo te co kiedys kupilismy to adrian nadmuchal wszystkie i wyrzucil ale moze ta zabawke z durex juz sie troch boje co ona znalazla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jakas glopote tylko, on zaws e robi z bzdety cos powaznego jutro sie dowiem uciekam spac wczoraj kiebsko prawie wcale nie odpoczelam :< dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie denerwuj sie na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co znalazła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej znalazla zdjecie jak spalam z adrianem w lozku, ja spalam on to zrobil bez mojej wiedzy i to bylo chyba wtedy jak umnie nocowal gdy rodzice do zakopanego pojechali. jezu wypytywala czy bylo cos! nic nie bylo tylko spalismy razem i tyle,bedzie dym jak dowiedza sie moi rodzice!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to skąd to wiesz była u Cb czy już pogodziłas się z adrianem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grzebala mu w rzeczach czy on to zdjęcie gdziecelówś udostępnił ? po co twój chłopak trzymal na wierzchu takie zdjęcia głupi jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno się już kontaktowaliście . a może specjalnie przysłał mamusie żebyś się odezwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no byla umnie pokazala mi to zdjecie na tablecie niewiem wogole skad je ma bo mi powiedziala nie interesuj sie skad tylko mow jak bylo kurcze musialam powiedziec wszystko jak bylo bo niewoem co axrian powiedzial jej, nie kontaktowalam sie z chlopakiem jeszcze! niewiem co dalej bedzie czy ona doniesie na mnie rodzica oby tylko Nie!!!!!!! pytala czy my nadal jestesmy razem, bo adrian tylko w domu i to ja zadziwilo co sie dzieje miedzy nami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co powiedziałaś że przerwe macie? Dziwna ona jest, ale jedno jej trezba przyznać martwi się o Cb i boi się żeby wpadki nie było wie ze to by zniszczyło Ci życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce wiedzieć czy jesteście odpowiedzialni i tyle, nie przejmowałabym się tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak powiedzialam ze mamy przerwe w zwiazku zeby zatensknic, ale i tak mnie wypytala dlaczego, nie wiem czy dobrze zrobilam ze powiedzialam jej o tym ze adrian mi niepozwala na wyjazd klasowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a przerwa to chyba nie tylko przez ten wyjazd tylko ogólnie ? a co ona na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×